Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem tényleg nem...

Szerintetek nekem tényleg nem lehet már eljárnom szórakozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Arról van szó hogy elég fiatalon 17 évesen teherbe estem és úgy gondoltam vállalom a gyereket aki az életem értelme!Viszont szétmentünk a párommal a fiam most 3 éves én 20 éves vagyok!Szóval havonta 2-szer el szoktam menni hétvégén szórakozni!Ekkor a gyerekemet vagy anyukámra vagy a testvéreimre bízom de csak egy éjszakára!Ezért mindig a fejemhez vágják hogy csak a bulin jár az eszem a gyerekkel nem foglalkozom,és ha már megtartottam akkor ne is menjek sehova!De én foglalkozom vele tudom hogy akkor kellett volna gondolkodnom mikor nem védekeztünk de ez már megtörtént és én még fiatal vagyok most élem életem legjobb éveit!Tudom Anya vagyok de attól még nekem ezt nem szabad?
2011. aug. 3. 16:13
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
0%
egy hónap nem mindig 4 hétből áll,amúgy meg hagyjátok békén joga van hozzá
2011. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 3. 17:05
 33/45 anonim ***** válasza:
23%

jah hogy olyan szól be aki nem is segít a nevelésben?

olyan véleményére nem kell adni akiből csak a rosszindulat beszél, az ilyenek akkor is beszólnának ha 3 havonta mennél vagy ha már 15 éves lenne a gyereked.

2011. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
61%
Nehogymár ne mehessen el havonta kétszer! Begyöpösödött, maradi anyukák azok a válaszolók akik azt írják, hogy ez sok! Elképzelem ahogy ott ülnek a gép előtt, szakadt ruhában, zsíros hajjal, és teljesen fel vannak háborodva, hogy más meg meri tenni, hogy elmegy kikapcsolódni.
2011. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
17%

Összefoglalva:

Anyukád házában laksz

Minden második hétvégén anyukád, vagy testvéred nyakába sózod a gyerekedet

Az unokatesód pénzéből bulizol


Gratulálok, te aztán tudsz élni! Remek példát mutatsz a babádnak, az élősködés művészetét tökélyre fejlesztetted.

2011. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
76%
utolsó nem az anyja házában lakik,dolgozik,és azért vigyáznak rájuk mert szeretnek vigyázni,mennyi konzervatív egyed van itt,és igenis elmehet bulizni,sőt ha akaraelmehetne minden héten kávézni ha neki jól esik erről ennyit
2011. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
31%

A kérdező kommentje:

A párommal már nem vagyok együtt!Külön élek egy kis házban de az anyukám szomszédjában lakom!Pontosabban anyukámé az a ház is de én ott lakom a gyerekkel ketten!


A komment megírásának időpontja: ma 16:36

19:50

erről ennyit

2011. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
31%
Ja, és erősen kétlem, hogy estétől-hajnalig kávézgatni járna...
2011. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
54%
miért kell bántani persze ha te lennél ilyen helyzetben akkor befognád a szádat, kedves kérdező egyik korábbi válaszoló vagyok,ne foglalkozz azokkal akik ítélkeznek és irigykednek és baromira konzervatívak
2011. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
56%
Belátom, igazatok van. Élősködjön továbbra is az anyukája házában, a testvérei biztos szivesen lemondanak róla, elvégre nem közös ^ ^ járjon csak hajnalig tartó bulikba, sőt az lenne a legjobb, ha újra felcsináltatná magát a diszkóban, valami idegennel, miközben a gyereke otthon sír az anyja után. Szuper édesanya vagy, a babádnak kitűnő jövőt biztosítottál, példaképem leszel mától, megyek is és gyorsan szeretkezek egyet védekezés nélkül =)
2011. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!