Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem tényleg nem...

Szerintetek nekem tényleg nem lehet már eljárnom szórakozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Arról van szó hogy elég fiatalon 17 évesen teherbe estem és úgy gondoltam vállalom a gyereket aki az életem értelme!Viszont szétmentünk a párommal a fiam most 3 éves én 20 éves vagyok!Szóval havonta 2-szer el szoktam menni hétvégén szórakozni!Ekkor a gyerekemet vagy anyukámra vagy a testvéreimre bízom de csak egy éjszakára!Ezért mindig a fejemhez vágják hogy csak a bulin jár az eszem a gyerekkel nem foglalkozom,és ha már megtartottam akkor ne is menjek sehova!De én foglalkozom vele tudom hogy akkor kellett volna gondolkodnom mikor nem védekeztünk de ez már megtörtént és én még fiatal vagyok most élem életem legjobb éveit!Tudom Anya vagyok de attól még nekem ezt nem szabad?
2011. aug. 3. 16:13
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Nem nem Tündi vagyok!:D
2011. aug. 3. 16:37
 22/45 anonim ***** válasza:
64%
Természetesen elmehetsz, jó is néha elmenni szórakozni, viszont semmi jogod rátukmálni a gyerekedet a testvéreidre, ha nekik ez kellemetlen.
2011. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2011. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

16:42

Bocs az offolásért!

2011. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
14%
szia!20 évesen lettem terhes védekezés mellett,de megtartottuk.én is úgy gondolom,hogy jogod van elmenni szórakozni,azon már nem változtathatsz,hogy meg van a gyerek én sem változtathatok,pedig mikor nagyon kimerült vagyok azt kívánom bárcsak nem jött volna össze,pedig nagyon szeretem.mi együtt vagyunk a férjemmel és rengeteget segít de így is elfáradok és szükségem van a kikapcsolódásra.Szóval minden héten egyszer elmegyünk a férjemmel 1-3 órára este mikor már alszik,és imádnak a nagyszülők vigyázni rá,sőt néha hét közben is 1-2 órára a barátnőkkel, nem minden héten,meg a férjem is el megy egyszer-egyszer sörözni a barátaival,mellette tanulunk,meg a párom dolgozik.Fiatal vagy te is én is 21 vagyok,mindent megadok a fiamnak a férjemmel együtt játszunk vele,foglalkozunk vele senkinek sincs joga leszólni,ha elmegyünk kicsit pihenni.Ne törődj a rosszindulatú emberekkel,nincs joguk ítélkezni!
2011. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
10%
Na a sok degradáló komment miatt félreolvastam, nem kétheti, hanem havi kétszer az szerintem pont jó. Igen, szard le azokat akik ezt a fejedhez vágják, és ne is adj majd nekik kölcsönt, bunkó embereknek nem kell segteni...
2011. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
75%

Az én barátnőm is 17 évesen szült. Ha ő elmegy bulizni (ő is viszonylag rendszeresen),akkor reggel 5 előtt nem ér haza. Másnap délután 3-ig alszik, mikor felébred még egy órán keresztül kómás. Kéthetente ezt én soknak tartom!

Közben az ő anyukájától is elvárja mindenki,hogy vasárnap délre legyen kész az ebéd, de elég nehéz úgy,hogy a picire is neki kell vigyázni. Én azt mondom,hogy kikapcsolódni,meg feltöltődni nem csak bulival lehet. Lehet,hogy a kérdező családja is szívesebben vigyázna a gyerekre,ha a mondjuk egy kávéra akarna beülni a barátnőivel, vagy kozmetikushoz menne, nem pedig kéthetente hajnalig mulatni.

Más kérdés tényleg,hogy bár ezek szerint jól keres a kérdező, anyagilag is megterhelő ennyi buli!

2011. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 3. 16:45
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
A kétheti buliziás, meg a havi 2x között nem sok különbség van, mert egy hónap 4 hétből áll. :)
2011. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok kómás mert olyankor le sem fekszem aludni ha 5 kor érek haza mert a fiam 6kor már felkel és megyek érte!Pénzemet nem feltétlen a bulikra költöm!Az unokatesóm nagyon rendes mindig ő állja a bulik felét sőt nagy részét!
2011. aug. 3. 16:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!