Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha anyám pasija...

Mit tehetek ha anyám pasija ellenemforditja a befolyásolható anyámat? Rossz helyre születtem.

Figyelt kérdés

Anyám a pasija miatt elakarja adni a házat h majd vesz nekem egy kis garzont és majd (idézem:)"elmegyek kukázni" tehát abból tartom fent.. o.O

Anyámnak bemagyarázta a pasija hogy drogos vagyok.(közöm nincs hozzá)

Mindig hazudik anyámnak,anyám meg el is hiszi minden szavát (nem csak velem kapcsolatban)

Mivel eddig iskolába jártam kaptam családit és árvaellátást ezért megmondta anyám pasija anyámnak hogy nekem ne adjon pénzt!

Anyám mindig engem lát a rossznak, a pasiját sose!

Anyám segit épitkezni a pasijának tehát amit keres külföldön azt a pénzt a pasija házára költi.

Mellékesen volt h késsel jött nekem anyám..

meg egy csomó embernek osztogatta a pénzt kölcsönbe kb 5évvel ezelőtt és azóta is "kapja vissza"....

Anyám tizenvalahány éve volt 4x elektrosokkos kezelésen, mert idegösszeroppanása volt, azóta nem egészen normális. Zeszi a szépet hogy szeret..közbe anyám ismerőseitől is olyanokat hallok vissza hogy engem anyám nem akart örökbefogadni, csak apám és hogy anyám nem szeretett, csak apám..

4 év alatt alig voltam otthon. Lepasszolt vagy öreganyámnak (1szoba,1konyha,1fürdő :S) vagy öreganyám testvérének vagy a pasimnak. Jelenleg a pasimnál lakok. Talán csak rá számíthatok.. Úgy érzem rossz helyre születtem. :S


2011. aug. 5. 18:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

amúgy lehet h g*ciség volt tőlem de úgy érzem muszáj volt megtegyem. Többször is választás elé tettem anyámat, hogy vagy én vagy a pasija.. Kitérő választ adott. h engem is szeret de a pasiját is, mindkettőnket másképp. :S

amúgy a pasija teszi a szépet, de volt hogy anyám előtt veszekedtünk és anyám is észrevette hogy a pasija a hibás a veszekedésekkor..

2011. aug. 5. 19:15
 12/21 anonim ***** válasza:
Akkor jo hulye, ha tenyleg igy gondolkodik, mar bocsanat. Nem tudsz vele mit csinalni. 18 evest szelnek ereszteni? Jaj, nagyon sajnallak. :((
2011. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
nem szoktam vele négyszemközt beszélni, mert hányni tudnék tőle. ennyire egy gusztustalan embert még életemben nem láttam. alapjárat bunkózok vele, de úgy érzem van miért! :S
2011. aug. 5. 19:16
 14/21 A kérdező kommentje:
anyám azt mondja hogy legyek hálás h kivettek az intézetből..mintha lett volna bármi beleszólásom 3hónaposan.. o.O és már nem 18 éves korom óta szarik a fejemre hanem 13-14 éves korom óta úgy rendesen.. előtte még azért ÚGY AHOGY foglalkozott velem, de nem érzem úgy hogy jó anya lenne.. lehet hogy azért mert nincs saját gyereke ezért hiányzik belőle az anyai ösztön?
2011. aug. 5. 19:19
 15/21 A kérdező kommentje:
Abba nem megyek bele hogy eladják a házat még ha nem is ott lakok, már csak ennyi maradt apa után..meg nem is akarom hogy anyám pasijának meglegyen ez az öröme és igy mégjobban kitudja használni anyámat. :S a mostani barátommal fél éve vagyunk együtt és ha összeveszünk kire számithatok? o.O
2011. aug. 5. 19:20
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kérdez ilyet,hogy te vagy a pasija.

Az én "anyám" is ilyen és én is ezzel nyaggattam és szó szerint kidobott.

Amint tudsz költözz el mást nem tudsz csinálni.

2011. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
hova költözzek? a házat nem akarom eladni, másból meg nem tudok venni másikat. jelenleg is a pasimnál lakok. :S
2011. aug. 5. 19:47
 18/21 anonim ***** válasza:
Menjetek el családsegítőbe hátha tudnak segíteni a problémán.Jó hogy van pasid akire számíthatsz.Nem értem egy férfiért képes lenne elhagyni anyukád a lányát?
2011. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
régen már voltunk családsegitőnélé...sőt gyermekvédelmissel is tartottuk a kapcsolatot.az is megmondta anyámnak h nem adhatja el meg semmi és akkor fel volt háborodva anyám, ordibált a gyermekvédelmissel..
2011. aug. 9. 11:50
 20/21 anonim ***** válasza:
A mai anyukáknak a puncijuk sajnos fontodsabb,mint gyerekeik.
2011. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!