Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha anyám pasija...

Mit tehetek ha anyám pasija ellenemforditja a befolyásolható anyámat? Rossz helyre születtem.

Figyelt kérdés

Anyám a pasija miatt elakarja adni a házat h majd vesz nekem egy kis garzont és majd (idézem:)"elmegyek kukázni" tehát abból tartom fent.. o.O

Anyámnak bemagyarázta a pasija hogy drogos vagyok.(közöm nincs hozzá)

Mindig hazudik anyámnak,anyám meg el is hiszi minden szavát (nem csak velem kapcsolatban)

Mivel eddig iskolába jártam kaptam családit és árvaellátást ezért megmondta anyám pasija anyámnak hogy nekem ne adjon pénzt!

Anyám mindig engem lát a rossznak, a pasiját sose!

Anyám segit épitkezni a pasijának tehát amit keres külföldön azt a pénzt a pasija házára költi.

Mellékesen volt h késsel jött nekem anyám..

meg egy csomó embernek osztogatta a pénzt kölcsönbe kb 5évvel ezelőtt és azóta is "kapja vissza"....

Anyám tizenvalahány éve volt 4x elektrosokkos kezelésen, mert idegösszeroppanása volt, azóta nem egészen normális. Zeszi a szépet hogy szeret..közbe anyám ismerőseitől is olyanokat hallok vissza hogy engem anyám nem akart örökbefogadni, csak apám és hogy anyám nem szeretett, csak apám..

4 év alatt alig voltam otthon. Lepasszolt vagy öreganyámnak (1szoba,1konyha,1fürdő :S) vagy öreganyám testvérének vagy a pasimnak. Jelenleg a pasimnál lakok. Talán csak rá számíthatok.. Úgy érzem rossz helyre születtem. :S


2011. aug. 5. 18:54
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
hát ez az.. pedig már 50éves :'D
2011. aug. 15. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!