Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim nem engednek el...

Szüleim nem engednek el sehova . Mit tegyek? 14f

Figyelt kérdés
TÉnyleg még nem szabadna mennem a félsziget fesztiválra?a környezetemben mindenki megy hogy gyozzem meg a szuleimet hogy elengedjenek
2011. aug. 13. 18:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
de ezaz még a stranra sem engednek egyedul
2011. aug. 13. 18:30
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Engem még 17évesen sem engedtek el a szigetre és őszintén szólva én se engedném el ennyi idősen a gyerekemet. 14éves vagy! Ráérsz még szigetre menni.
2011. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk én azt nem értem, hogy a szülők hogy engedheti el a 14-15 éves gyerekeiket ilyen helyekre?

Egyik előző hozzászóló említette a kiskunlacházi kislányt.

Nagyon sajnáltam, de az elő gondolatom az volt, hogy mit keresett egy 14 éves GYEREK éjszaka, egyedül az utcán.

Aztán láttam a fényképeit, és azt sem értettem, hogy hogy engedhették, hogy ilyen képeket tegyen fel a netre magáról.

Én 16 évesen voltam először diszkóban,21 évesen gyújtottam rá először, mégsem érzem, hogy le lennék maradva, vagy kimaradtam volna valamiből.

2011. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
57%
Fiatalkorú vagy, mivel még nem töltötted be a 18-at. Szerintem inkább örülj, hogy ennyire óvnak a szüleid, foglalkoznak veled, féltenek. Ez teljesen normális a részükről. Hidd el, régebben én sem értettem, miért nem engedtek el 13-14 évesen a szüleim ide-oda, de most már 21 évesen rájöttem. Plusz nem jó látvány a mai fiatalok körében, hogy leisszák magukat a sárga földig, utána pedig balhéznak vagy rókáznak.
2011. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%

Strandra se engednek el? Ez azért durva. Mondd meg nekik hogy nem fogsz egész nyáron otthon ülni főleg hogy ilyen kevés van már belőle.

És mondd meg nekik, hogy bízzanak benned egy kicsit jobban, tudsz magadra vigyázni. Normálisnak tűnsz annyiból amit leírtál. :)

2011. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
de nem ismerek senkit akit nem engednek igy el akarmilyen a tobbi szulo tobbsegben van akkik elengedik a gyerekeiket akkor jogos nem hogy en is elmehetnek
2011. aug. 13. 18:45
 17/20 anonim válasza:
100%

Szia! :)


Én novemberben leszek 14, és tudom h mit érzel. Engem is nagyon sok helyre nem engednek, és mindig gondolkozom azon, h a barátnőimnek miért szabad azt, amit nekem nem.

De én sem gondolom h Fesztiválokra elkéne menni, mert nagyon sok piás ember van, és azok meg aztán nem tudom mit mondanának, ha már egy részeg is lecicázik az utcán, érted? De ehelyett csinálhatsz magadnak más programot is a barátnőiddel, pl: ottalvás, fagyizás, séta, stb. Én a legjobb barátnőmmel biciklizni szoktam, vagy lemegyünk a játszótérre és beszélgetünk. Nem tudom h mekorra városban laksz, de ilyen kisebb heyekre biztos téged is elengednek! Amikor engem nem engednek el, akkor az osztálytársamra gondolok, aki baptista. Őt még a sulis farsangra se engedik el! Inkább örülök annak h engem szabadabb pórázon tartanak.


Remélem segítettem :)

Szia

2011. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%
rohadtul el vannak tévedve a mai fiatalok...
2011. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Jajj, bocsi, látom fiú vagy, bocsi, félrenéztem XD a haverjaiddal tudsz más programot csinálni XD
2011. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

most miért kell lepontozni? komolyan agyfaszt kapok tőletek.

mégis mit vártok, hogy 14 évesen elengednek drogos bebaszós fesztiválokra, ahol egy moshpitben szétverik a fejed?

2011. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!