Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy megkeseredett vénlány...

Egy megkeseredett vénlány leszek ha továbbra is ilyen maradok?

Figyelt kérdés
Még soha sem volt kapcsolatom, semmilyen. Volt, hogy leszólítottak az utcán pasik, de kezdjük ott hogy nem tetszettek, a másik meg hogy utcán ismerkedni nem szimpatikus nekem. Bulizni nem járok el mert nincsenek barátnőim akikkel elmenjek (gimis koromban voltam párszor, de az volt a bulizás hogy ők vonaglottak egymáson meg kellették magukat, mindenki őket akarta befűzni és ettől elment a kedvem). Már nem járok el sehova csak bevásárolni meg ilyenek. A sulival most végeztem, nincs még munkahelyem. Félek, hogy egy savanyú vénlány leszek.
2011. aug. 16. 17:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Hallod ,ez most milyen kérdés?? Tele van lemondással és önsajnálattal,ha így folytatod biztos nem lesz partnered.1000 féle helyen lehet ismerkedni,szélesítsd a kört ahová jársz ,művész tábor,színház,kiállítások,grillezés a haverokkal,sport,egyéb szabadidős programok,nem sorolom .

De ha otthon ülsz és nézed a falat tuti nem lesz párod ,amúgy meg ne görcsölj ezen, szerintem fiatal vagy ,csak lazán ,és járj nyitott szemmel

2011. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 De Puta Madre válasza:
Amit írsz az alapján is már szimpatikusabb vagy, mint az általad említett "lányok". Szóval sok ember inkább téged keres, mint őket. Arról, meg hogy besavanyodsz csak te tehetsz, és épp ezért ellene is.
2011. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Szedd össze magadat, és ne sirànkozzàl.Hogyan akarsz ismerkedni, ha elzàrkózol a kapcsolat elõl?

Megsùgom neked én véletlenül a férjemmel talàlkoztam az utcàn. Ennek több éve.

2011. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is 22 éves lány vagyok. :)

Szerintem első lépésként barátokat kellene inkább szerezned, hogy emberek között legyél, legyen támaszod, legyen kivel beszélgetni, kimozdulni! DE szerintem ehhez neked is tenned kell. Legyél nyitottabb, vedd elő a régi osztálytársakat, ismerőseidet, aki szimpatikus volt annak idején, aki melletted ült a suliban stb. Hívd el nyugodtan valahova őket egy kávéra, teára, kólára... :) Ne felejtsd el, hogy amellett, hogy a te problémáidat, ügyes-bajos dolgaidat, örömödet bánatodat megosztod velük, neked is ugyanúgy meg kell őket hallgatnod és figyelni a véleményükre! :) Nyugodtan szervezzetek később közös programokat.

Ha nem jut eszedbe ilyen régi ismerős, akkor kezdj bele egy új hobbiba, ott is lehet ismerkedni. Iratkozz be valamilyen tanfolyamra, én például a legjobb barátnőmet az autóvezetői tanfolyamon ismertem meg, együtt jártunk vezetni tanulni és utána esténként egy beülős helyen együtt lazítottunk. Ne félj megtenni az első lépést, mosolyogj, légy kedves és nyitott! Akkor szívesen állnak majd veled szóba az emberek. Ugyanis a kisugárzás a fontos, nem pedig a szép külső! Nem attól fognak a pasik sem odamenni hozzád, hogy riba.ncosan viselkedsz "kelleted magad nekik", ahogy te is fogalmaztál, hogy a régi barátnők tették, hanem ha látják, hogy önmagaddal ki vagy békülve! Vagy ha mégis, akkor azok csak le akarnak veled feküdni, de te nem olyan kapcsolatra vágysz szerintem... :)

Ez az egész agyban dől el, nem a külsőségeken múlik! Az mindennek a kulcsa, hogy merj új dolgokba belevágni és mindig mosolyogj! Eleinte még figyelned kell rá, de később megszokod és magától jön majd! :)

2011. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Vörös vagy?
2011. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
22 évesen nem kell elkeseredned, mikor 35 évesek is igyedül vannak és nem vénlánynak érzik magukat, hanem örülnek hogy nincs a nyakukon egy férj akitől válni akarnak, két neveletlen gyerek. De kereshetsz társkeresőn is, regisztrálj, ismerkedj, gyakorolj!! A rutin meghozza a gyümölcsét, nem kell rögtön járni, csak beszélgetsz aztán kiderül. Ismerkedj 30 körüliekkel azok már komolyabbak. Nem az első fog bejönni kb. ötven körül, de addig is gyakorolsz.
2011. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nahát :D mintha csak rólam írták volna ezt a jellemzést! Pontosan ugyan ilyen vagyok én is. Sehova sem járok el itthonról tényleg csak akkor megyek el ha muszáj. Ismerkedni nem szoktam nem is szeretek igazán bár könnyen megy. Barátom csak kisgyerek koromban volt azóta sem hiányzik és nem amiatt mert rossz élményem lett volna. Igazából szeretek egyedül lenni. Van kb 3 barátnőm akikkel néha beszélek msn-en. Szóval nagyon is hasonlít az életstílusunk én azért örülök hogy vannak még ilyenek rajtam kívül:D Csak 1 nagy különbség van köztünk hogy én nem félek attól hogy savanyú vénlány leszek.

Fiatal vagy még vénlánysághoz addig még bármi megtörténhet fel a fejjel ;)

20/L

2011. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Biztos azért nem találsz senkit, mert a mércéd az egekben van, ahogy a veled egykorú lányok többségének.
2011. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ezt én is irhattam volna, bár már letettem róla, hogy nekem lesz valaha pasim, de ki tudja... Nem jártam soha bulizni, nem volt sok barátnőm, és a suli után, akik voltak mind szét széledtek, és hát egyedül nehéz.

Sokáig görcsösen akartam pasit, így visszanézve kár volt ezen tépelődnöm, akadt 1-2 próbálkozó pasas, de nem tetszettek, igazából már úgy érzem, hogy van az életben egy csomó klassz dolog, és nem érdekel, hogy van-e pasim, vagy sem, igaz én is úgy vélem, mivel most fogom kezdeni a fősulit, ha ott nem talál rám a szerelem, akkor sehol.

Meg ettől függetlenül legyél optimista, legyél mindig csinos, kedves, és ami a legfontosabb legyél kibékülve önmagaddal, majd csak belebotlunk mi is a hercegünkbe, bár lehet nálam ott a gond, hogy még mindig a királyfimra várok.

21/L

2011. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

talán esetleg lejjebb kellene raknod a mércét, az utcán ismerkedéssel szerintem meg nincs túl nagy baj, beültök kávézni, vagy mittudom én

egyébként nem is értem, hogy mit vársz, ha nem jársz sehova

2011. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!