Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 11 éves vagyok, de a...

Már 11 éves vagyok, de a szüleim folyton beleszólnak a dolgaimba! Hogyan állíthatom le őket?

Figyelt kérdés

Például az osztájból a legtöbb csajszinak van már műkörme, és megkértem anyát hogy vigyen el körmöshöz ő meg azt mondta hogy nem, és amikor visszavágtam akkor, kiakadt. De multkor például volt sulis farsang és, anya elkísért mikor mondtam neki hogy ne kísérjen el mert az ciki.

Annyira rossz hogy én már eléggé felnőttnek érzem magam ő meg burokban akar tartanii :SS


2011. aug. 16. 21:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Először is tanulj meg írni! Osztály és nem osztáj... Ezután fogd fel, hogy MÉG CSAK tizenegy éves vagy és az nem felnőtt kor. Hivatalosan tizennégy éves koráig az ember csak gyermek, de te ilyen felfogással hároméves sem vagy :) A szüleid csak védeni akarnak, hogy ne tűnj tizenegy éves ribancnak a műkörmeiddel. Facebook-on sem regisztrálhatsz hivatalosan, mert legalább tizennégy évesnek kell lenni, ahhoz hogy regisztrálhass, de gondolom neked van, mert te már azt hiszed, hogy felnőtt vagy. Ne legyél tizenegy éves műkörmös ribanc, mert ha a ribancok világítanának, Magyarország olyan lenne, mint Las Vegas (demotiváló). Nem valami jó, hogy ilyen véleménnyel vagy a szüleidről. Persze hiába írja le neked mindenki, te akkor sem fogod felfogni, mert sajnos ilyen kis butának születtél :) Örülök, hogy felvilágosíthattalak :D
2011. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Figyelj, nálunk ÁLTALÁNOSBA sem pedig Szakközépbe nem engedik a hajfestést, meg a műkörmöket, nemhogy 11 évesen. Még csak kislány vagy. Tanulj meg helyesen írni (pont, vessző, és helyesírás), javíts a fogalmazásodon, szal egyenlőre maradj a tanulásnál, nem pedig az ilyeneknél, mert még KISLÁNY VAGY. És nem "már" hanem "még csak"! Hallod, most jót nevettem:D:D Nah, menj barbie-zni!:D:D
2011. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
91%
Emberek!!! ez kamukérdés! :D én műkörmös vagyok 16 év alatt a törvény tiltja a körmök felhelyezését!! Szerintetek 11 évesnek ki rakja fel??? max ők maguknak, de nem a körmös :S<--- nekem volt már és körmös rakta fel... amúgy meg: WTF? o.O Oké, nem mondom, hogy sokkal idősebb vagyok de 11 évesen én még bőven játszottam, meg ilyenek -.- meg sem fordult a fejemben, hogy műkörmöt csináltassak -.-" most is csak azért volt mert tövig lerágtam őket és a nővéremnek meg esküvője volt ezért anyu elküldött körmöshoz xD DE NEM 11 ÉVESEN... basszusmár! 15/L
2011. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy érti. Tele van ez a világ ilyen kis hülye p.csákkal akiknek az a legnagyobb problémájuk, hogy melyik plázába menjek, milyen diétás kólát igyak. Nagyon örülnék ha ennyi bajom lenne, hogy nem lehet műkörmöm. Nah akkor tudd meg te 11 éves felnőtt nekem anyum engedné csak pénzem nincs rá. Ilyen világra gyereket szülni? Kösz nem! 18/L
2011. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

21,48-as vagyok... Am én sem vagyok öreg, sőt!!! Benne élek

L/17

2011. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

A kérdés kamu, és még csak nem is vicces.

A 16 év alatt a törvény tiltja dolgon viszont elég jót röhögtem. És csak a szalonban kérik el a személyidet, vagy akkor is, ha felszerelést akarsz venni?

2011. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Menjél vissza szépen babázni!
2011. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

ÉS van aki nem látja,hogy kamu?

Amúgy is,farsan már jó rég volt,és nem a "múltkor"..

2011. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
fake, fake, fake
2011. aug. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Valószínüleg kamu a kérdés. De ha mégsem, akkor egy beképzelt hülye p.icsa vagy.
2011. aug. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!