Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 11 éves vagyok, de a...

Már 11 éves vagyok, de a szüleim folyton beleszólnak a dolgaimba! Hogyan állíthatom le őket?

Figyelt kérdés

Például az osztájból a legtöbb csajszinak van már műkörme, és megkértem anyát hogy vigyen el körmöshöz ő meg azt mondta hogy nem, és amikor visszavágtam akkor, kiakadt. De multkor például volt sulis farsang és, anya elkísért mikor mondtam neki hogy ne kísérjen el mert az ciki.

Annyira rossz hogy én már eléggé felnőttnek érzem magam ő meg burokban akar tartanii :SS


2011. aug. 16. 21:34
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés! A folyton-t ly-nal írja, amit 4-5. osztányig talán le sem írnak, az osztályt, ami pedig alapszó, már 2.-ban a kötelező szavak között van nyelvtanból, azt j-vel. Szerintem csak azért írta a kérdező j-vel, hogy hihetőbb legyen, hogy 11 éves. HAHAHAHAHA
2011. aug. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a dupla mássalhangózakat, hosszú magánhangzókat tökéletesen írta. Ezt nem 11 éves gyerek írta ki!
2011. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Meg hát onnan is látszik h kamu h nem válaszol vissza...xd
2011. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
2 éve 11 évesen én is így írtam talán még jobban is..:)
2011. aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!