Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 11 éves vagyok, de a...

Már 11 éves vagyok, de a szüleim folyton beleszólnak a dolgaimba! Hogyan állíthatom le őket?

Figyelt kérdés

Például az osztájból a legtöbb csajszinak van már műkörme, és megkértem anyát hogy vigyen el körmöshöz ő meg azt mondta hogy nem, és amikor visszavágtam akkor, kiakadt. De multkor például volt sulis farsang és, anya elkísért mikor mondtam neki hogy ne kísérjen el mert az ciki.

Annyira rossz hogy én már eléggé felnőttnek érzem magam ő meg burokban akar tartanii :SS


2011. aug. 16. 21:34
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen műköröm? Mi még általánosban a körmünket se festhettük, se a hajunkat. Pedig nem vagyok öreg, 22.
2011. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Emberek!!! ez kamukérdés! :D én műkörmös vagyok 16 év alatt a törvény tiltja a körmök felhelyezését!! Szerintetek 11 évesnek ki rakja fel??? max ők maguknak, de nem a körmös :S
2011. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
95%
Én meg már 30 vagyok, és anyám így is beleszól.... Mondjuk nekem eszem ágában sincs műkörmöt növeszteni, ennyire gyerekes azért nem vagyok már.
2011. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Műköröm 11 évesen? Miért akarnak a kislányok r.bancnak látszani?

Amúgy meg, nem "már" 11 éves vagy, hanem "még csak".

2011. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Élvezd ki, hogy gyerek vagy, mert felnőttként majd vissza fogod sírni.

Örülj, hogy nem neked kell vezetned a háztartást, nem te keresed a pénzt a kajára. Azt hiszed, felnőtt vagy? Nem tudsz te semmit...

És addig örülj, amíg anyukád el akar kísérni: szeret téged, vigyázni akar rád! Vagy jobb lenne, ha az utcán rád támadnának, amikor egyedül botorkálsz?

2011. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
na figyelj. 20 éves vagyok és még én sem vagyok eléggé felnőtt sztem. nagyon helyes h burokban akar tartani. mivel még CSAK 11 éves vagy. és minek neked műköröm? minek az osztálytársaidnak műköröm? mert az a menő?? pfff. képzeld nekem nincs műkörmöm, saját igazi körmöm van szépen megnövesztve, kifestve és mki dicséri h milyen szép. nem ettől leszel nagy és érett, h műkörmöd van, bulizni jársz, stb. a felnőttség a döntések és cselekedetektől alakul ki. az, h komoly helyzetben tudsz komolyan, megfontoltan dönteni. mellesleg ha olyan nagy a szád akkor ne főzzön, mosson, takarítson, vasaljon rád anyád, csináld meg, mivel már felnőtt vagy.
2011. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Tudom hogy ebben a korban már úgy érzed, elég nagy vagy ahhoz, hogy önállóan foglalkozz a dolgaiddal, de gondolj csak bele: a szüleid nélkül nem lennél sehol, hidd el, még szükséged van rájuk :)

11 évesen még nem szabad ám műkörmözni, mert szép-szép, de belegondoltál abba, hogy milyen fájdalommal jár azt leszedni? mert gondolom nem akarod majd úgy a körmödön hagyni, hogy már félig lenőtt meg ilyesmi, mert az úgy baromi csúnya :) szerintem például menőbb az, ha körömlakkal kifested és magadnak ráfestesz mintát, vagy matricát. az szebb is, és nem ribancos :)

A farsangi bulival meg annyi, hogy egyéltalán nem ciki ha elkísér az anyukád, én néha örültem volna, ha legalább annyit foglalkozik velem, hogy megtilt ezt-azt. Sajnos az én anyukám nem ilyen, jóformán *** a fejemre, amióta csak megszülettem. Becsüld meg az anyukádat, mert csak egy van belőle, örülj neki, hogy van, és hogy foglalkozik veled :)

Azt tanácsolom, ha tényleg ennyire zavarnak téged, ülj le velük és szépen mondd meg nekik, hogy néha jól esne, ha hagynának téged a magad útját járni, és hogy ne aggódjanak érted, tudsz már magadra vigyázni :)

2011. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
74%
Kamu kérdés. Azért jót röhögtem :D
2011. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Komolyan 11 éves vagy, és nem lehet műkörmöd? Azt a lerohadt szivarvég...

Ha esetleg úgy döntenél, hogy 12 évesen szeretnél lefeküdni egy fiúval, és anyukád azt mondja, hogy ne tedd, akkor szerintem hallgass rá.


Nekünk még azt sem engedték szakközépben, hogy fessük a hajunkat, és a körmünket! És nem vagyok egy őskövület, 25 éves vagyok.


Mindegy, majd 10 év múlva megérted...

2011. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
ajj de jó volt 11 évesen még a plüsseimmel játszani :) de vissza sírom azokat az időket :D műköröm? még színtelennel se festhettük a körmünket általánosban, meg a hajunkat. sőt még olyat se használhattunk, hogy szemceruza. piercing? műköröm? pfff meg is öltek vna. 20/L
2011. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!