Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha az anyátok...

Mit csinálnátok ha az anyátok megakarna verni? Úgy, hogy felnőtt emberek vagytok?

Figyelt kérdés
Kisebb vita után nekem esett, én hát megfogtam a kezét. Nem ütnék vissza, de azért megfogtam a kezét talán bele is karmoltam. De hát ütötte a fejemet ahol ért. Szerintetek ez normális viselkedés egy 26 éves lánnyal?Azt mondta ha mégegyszer hozzá szólok pofán bszlak. Oké vitáztunk, de háát egyből verekedni?
2011. aug. 20. 15:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

A helyedben a büdös életben a tájára sem mennék. Vegyen boxzsákot, ha ennyi felesleges energiája van.

2011. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%
Abba sem bírnám hagyni a röhögést.
2011. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Hailey13 ***** válasza:
100%

ha ott laknék akkor elköltöznék, amúgy meg amíg nem keres nem mennék hozzá.

de nem normális ez a viselkedés. nem rosszból mondom, de nincs valami baja?

2011. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám is ilyen,de én még csak 17/L vagyok...te legalább eltudsz menni,de én?!
2011. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Én is ahogy tudok pár hónapon belül elköltözök. Bár nem akarja engedni.

Amugy baja úgy nincs, egyszerűen ha ideges ha vitatkozunk egyből verekszik.

Engem ez a mai dolog nagyon elgondolkodtatott. Szídjon ahogy csak akar, de azért ilyen korban megütni ráadásul nem is olyan nagy dolgon kaptunk össze.

2011. aug. 20. 15:11
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
És mint veszekedtetek?Mert az sem mindegy.Mert ha a maradék párizsi elfogyasztásán vesztetek össze akkor elég gáz!
2011. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Elmenni jó messzire,ha nem vele élsz,akkor menj haza,és mondd meg neki,hogy ha nem változtat haladéktalanul a viselkedésén,soha az életben nem mész vissza hozzá.
2011. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%
Én azért az anyukádat is meghallgatnám, vajon miért érezte úgy, hogy meg kell vernie...
2011. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű amikor egy anyának ez az első megoldása a dolgokra.

Egyszer az ilyennel ki kéne próbálni, hogy milyen amikor vissza nyal a fagyi!!!!

2011. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit mond az anyukája. Senkinek sincs joga megütni egy másik embert,főleg ha az a saját, felnőtt lánya.
2011. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!