Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha az anyátok...

Mit csinálnátok ha az anyátok megakarna verni? Úgy, hogy felnőtt emberek vagytok?

Figyelt kérdés
Kisebb vita után nekem esett, én hát megfogtam a kezét. Nem ütnék vissza, de azért megfogtam a kezét talán bele is karmoltam. De hát ütötte a fejemet ahol ért. Szerintetek ez normális viselkedés egy 26 éves lánnyal?Azt mondta ha mégegyszer hozzá szólok pofán bszlak. Oké vitáztunk, de háát egyből verekedni?
2011. aug. 20. 15:04
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Tesóm és sogórom is kint laknak hozzájuk mennék.Igazából régen is mindig ilyen volt. Vita és már ütött, de azért már jó pár éve nem történt ilyen. De most lehet az van, hogy bátyám miatt nagyon ideges ami érthető arról most nem szeretnék beszélni és máson tölti ki. Neki nem szól szinte semmit, de engem lehet ütögetni. Az elmúlt napokban egyedül én hallgattam meg, vigasztaltam erre egy kis hülyeség és ezt csinálja.Ja, de még hozzátenném azért nem volt az elmúlt években ilyen, mert inkább nem veszekedtem vele hanem ráhagytam. Lehet ez volt a baj, de nem gondoltam volna, hogy még ennyi idősen is ezt csinálja.
2011. aug. 20. 15:30
 22/29 A kérdező kommentje:
15:30 úristen ez borzasztó. De ő is ilyen. Szeretem meg minden, de azért ez már túlzás. Ideje most már kicsit elszakadnom és tényleg elköltözök.
2011. aug. 20. 15:31
 23/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:30


Ez durva..én ilyen esetben jól szétrúgtam volna a régen lejárt seggét, amint meg szülök.Hihetetlen..

2011. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Frusztralasaba verekszik. Nem bir magan uralkodni, elkapja az idegroham. Lehet hogy az O csaladjaban is igy oldottak meg a gondokat, egy-ket pofon, es rendbe jott minden. Apukad is verekszik, megutotte mar anyadat?
2011. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Apa nem. Soha nem ütötte meg anyát és apától is életemben egyszer kaptam egy pofont még 16 évesen amit megérdemeltem. Anya ilyen, hogy egyből mindent verekedéssel. De főleg engem szeret ütögetni. Tesómnak férje, gyerekei vannak, de még őt is képes néha. Bátyámat pedig nem. Pedig hogy is mondjam ő lenne az aki "megérdemelné". Ez is főleg miatta volt, mert miatta ideges.
2011. aug. 20. 15:39
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy férfit nem mer megütni, csak a nála gyengébbeket, a lányokat. Nem tisztel titeket mint embert, annyiba se néz titeket, mint egy fületlen bögrét.
2011. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Mourinho-zd meg a szemét! .)
2011. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ha magasabb és erősebb lennék, mint ő, kiröhögném és egyet legyintve otthagynám...
2011. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Én megmondanám te k*csög nőszemély, miért nem a férfiakkal verekszel?

A bátyádat miért nem veri meg? Csak nem azért, mert az férfi?

Egyszer kérdezd meg tőle!!! Mondd meg neki, hogy szerzel neki egy verekedős faszit boxzsáknak, azzal verekedhet!

2011. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!