Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha az anyátok...

Mit csinálnátok ha az anyátok megakarna verni? Úgy, hogy felnőtt emberek vagytok?

Figyelt kérdés
Kisebb vita után nekem esett, én hát megfogtam a kezét. Nem ütnék vissza, de azért megfogtam a kezét talán bele is karmoltam. De hát ütötte a fejemet ahol ért. Szerintetek ez normális viselkedés egy 26 éves lánnyal?Azt mondta ha mégegyszer hozzá szólok pofán bszlak. Oké vitáztunk, de háát egyből verekedni?
2011. aug. 20. 15:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
És egyébként volt már ilyen eset ezelőtt is?
2011. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
68%
Hát én pofánk-rnám, méghozzá lendülettel. Attól még, hogy ő az anyád, nehogymár mindent megtehessen veled. Én anyám is neurotikus fajta, és ha úgy érezné, pofonokkal jobban meg tud győzni, mint szavakkal, akkor én is ugyanígy tennék, és pofonokkal nyugtatnám le szavak helyett...19/F
2011. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Akkor elmondom, hogy min vesztünk össze. Londonba készülök és tanultam az angolt. De reggel az egyetemre is tanulok már. Amit ő tud hiszen látta. És mondta, hogy jajj már angolt tanulok lehet nem is megyek ki stb. Mondom de kimegyek mert kapom a diákhitelt és abból megyek ki. Erre itt volt sogórom is akit szídott nekem pár napja, most meg neki mondta ezeket röhögve. Mondom de jó, most már jóban vagytok? Erre mondta anya, hogy ő elmondta neki ami nem tetszik. Erre sogórom kiment mondtam hogy azért mindent nem mondtál el neki amiket nekem erre nekem esett. Ennyi volt a vita.
2011. aug. 20. 15:15
 14/29 Hailey13 ***** válasza:
100%
26 éves vagy és nem akar elengedni? na bazzeg. egyébként énis elkapnám a kezét, és biztos közölném vele, hogy hozzám ne merjen érni mégegyszer.
2011. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem csak a te anyukád és apukád ilyen verekedős, nálunk is ilyenek.
2011. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
53%
Hát ezzel jól lealáztad...valószínűnek tartom, hogy elszakadt nála a cérna..
2011. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Mivel aláztam le? Bocsi lehet értelmetlenül írok, kicsit ideges vagyok. De nem aláztam le semmivel. Az, hogy azt mondtam neki, hogy most már jóban vannak sogórommal az nem volt gond. Hiszen pár nappal ezelőtt összevesztek és anya elmondta neki, hogy mi nem tetszik neki. Miután sogórom kiment csak utána jegyeztem meg, hogy nem mindent mondott el neki pár napja.
2011. aug. 20. 15:21
 18/29 anonim ***** válasza:
Én is lefognám a kezét. Nincs ezzel semmi baj. De aztán lehiggasztanám és megbeszélném vele, hogy ez a módszer sehova sem vezet, nem old meg semmit és nem is méltó felnőtt emberhez. Ha ezt nem teszed, rászokhat és többször is neked mehet.
2011. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Jaa...én azt hittem, hogy ezt ilyen sértésnek szántad feléjük, mert úgy is lehet értelmezni! :/

Nem lehet, hogy azért ilyen veled, mert tudja, hogy ki mész, és ezt ő nagyon nem akarja, és végül is tudja, hogy nem tehet semmit?

Régen is ilyen volt?

2011. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Engem is meg akart verni, pedig veszélyeztetett kismama voltam. Még jó, hogy a férjem kivédte, képes lett volna kirúgni belőlem a várva várt unokát...
2011. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!