Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek? A szomszedban...

Mit tennetek? A szomszedban lakik egy jo kepü kedves hapsi, felesege es gyermeke van (nekem is)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 A kérdező kommentje:
marmint nekem ferjem van es ket fiam,beköltöztem az uj otthonunkba es nagyon bejön nekem a szomszed!hogyan hoditanatok meg?
2009. ápr. 16. 17:25
 2/89 A kérdező kommentje:
nem vagyok boldog a ferjemmel!ha alkalmam nyilna ra ...hat engednem hogy az ägyba kössünk ki.Szeretnem de nem tudom hogyan!
2009. ápr. 16. 17:29
 3/89 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.Ha a saját családodat nem tartod tiszteletben, legalább a másét tartsd.
2009. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, előbb a férjeddel tisztázd kettőtök helyzetét, a másikat meg hagyd békén, lehet, hogy ő boldog a családjával (te vagy az új lakó), akkor meg ne mássz bele.
2009. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy boldog, válj el, de ennyi ember életét ne tedd tönkre. Sosem tudtam elviselni az olyan nőket, akik nem tartnak tiszteletben semmit egy jó dugásért.
2009. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 A kérdező kommentje:
bunkosagnak hangzik,de valamely szimpätiat erzek.ha kell ha nem becsengetek v.milyen ürüggyel.pl.nem talälom a kapu kulcsom.A felesege nem igazan all velem szoba...de ferje igen,.es sajna minidg lesem mikor jön haza a ferj..jätszoter,takaritas...stb..beteges,tudom.de valahogy szeretnem a figyelmet felhivni magamra!tipet kerek,nem aläzäst
2009. ápr. 16. 17:39
 7/89 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van a válaszolóknak! Legyen már benned annyi jó érzés, h nem teszed tönkre azt a családot! Ha nem vagy boldog, válj el és keress egyedülálló/elvált pasit, annyi van belőlük!
2009. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél le róla! És ha olyan szörnyű a kapcsolatotok a férjeddel válj el, vagy költözz külön és keress egy másik kedves jóképű pasit, akinek nincs barátnője/felesége!

Amúgy miből godolod, hogy ő is belemenne? Arra nem gondoltál, hogy ő igazán szereti a feleségét, és nem akarja elhagyni sem megcsalni?

2009. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
100%
Csöngess be, ha esetleg otthon van a felesége, mond neki, hogy menjen el mert TE nem vagy tekintettel rájuk és mindenképpen dugni akarsz a férjével. Vagy küld át addig a csajt a Te férjedhez, hátha náluk sem jó minden! Idióta!
2009. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
100%
Ja és senki nem aláz, csak képzeld magad a kiszemelt pasi felesége helyébe!
2009. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!