Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek? A szomszedban...

Mit tennetek? A szomszedban lakik egy jo kepü kedves hapsi, felesege es gyermeke van (nekem is)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező, mi volt a korábbi kérdésed, amiben nem tetszettek a válaszok? Lehet, hogy nincs önkritikád? :-D Pontozz le, megvan rólad a véleményem... :-D Álszent hazudozó...
2009. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
80%

Hat a nevetestol csak most tudtam elkezdeni irni!

Egyszeruen NEVETSEGESNEK tartom az embereket.Eloszor minden kvanak elmondjak a szoban forgo not,aztan a kerdezo az aki beteg?

En meg ennyi okostojast nem lattam mint ezen az oldalon.

Ez az oldal arra valo h elmondjak a problemat es TANACSOT,velemenyt mondjanak-adjanak.

Ezert tart itt Magyar o. ahol tart es nem csupan a rossz politikai vezetok miatt hanem az ilyen "okos" emberek miatt mint az itteni valaszadok!Az ilyenek fognak jovore is az MSZP-re szavazni.

Es akinek nem inge ne vegye magara,ugy is tudja az akinek szol.

Kerdezo:latod,jobb ha nem teszel fel ilyen kerdest mert jon a megalaztatas,lehurrogas barmilyen formaban is teszed meg ezt.

Esetleg nem lenne egy jo baratno,edesanyad,anyosod akivel jo a viszony,akibe megbizol?

Sajnos vannak ilyen nok mint a "kedves" szomszedasszony.

De azt tanacsolom ne itelj elhamarkodottan.

Eloszor beszeljetek meg a ferjeddel ezt az egeszet es figyeljetek egyutt a not,aztan osszatok meg eszreveteleiteket.

Miutan meggyozodtok a helyzet valodisagarol,MINDKETTEN egyszerre uljetek le beszelni a novel.

Jobbik esetben abba fogja hagyni,ha viszont nem akkor celszeru lenne a ferjjel is beszelnetek.

Sok sikert kivanok neked!Fel a fejjel!

udv:egy 30 hetes kismama

Ui:Es most alig varom a lepontozast!;)

2009. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
89%

Ha gyerekesnek tartod a Kérdezőt, hogy itt tette fel a kérdését, akkor mi is gyerekesek vagyunk hogy válaszolunk rá.


Nem értem miért röpködnek itt a paragrafusok és beperelem, nem perelem be szavak, kifejezések, ugyan már, hogyan is merülhet ilyen fel itt e kérdés miatt. :-)


ili

2009. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
21%
Úgy Ilike,hogy pl a Hoxán író kicsiszilvit is beperelte a volt férje,pedig egy nevet ,címet nem írt le.Ha elindul egy feljelentés simán lekérik az IP címedet.Persze te csak bíztasd a kérdezőt,biztos ki fogod helyette fizetni az ügyvédet!Az ilyen fajta nők előbb-utóbb emberükre akadnakés súlyosan megütik a bokájukat.A kérdező már hetekkel ezelött beírt,pl azért balhézott mert visszavitte a kölcsönkért fúrót a szomszédasszony.Szóval még szerencsétlenek ki se tudtak csomagolni,de a kérdező férjére már rámászott,szerinte.
2009. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
84%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Na itt a link,az előző kérdéséről!

2009. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
84%

Kedves 21.01es azért ne nevetessük ki már magunkat! Egy anonim oldalon egy név és cím nélküli történet miatt senkit nem lehet feljelenteni...ez kvázi fikció kategória a jog nyelvén szólva. Jogász vagyok.

Amúgy az alap szitut nézve én is ki lennék akadva de először a férjemmel beszélnék.

2009. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim válasza:
21%
Valószínüleg nem véletlen, hogy a felesége nem áll veled szóba........!!!!!!!! A nőknek nagyon jó a radarjuk és nyilván már kiszúrta a te szemét kis játszmádat. Bocs, de a lehető legaljasabbnak tartom az ilyen kisstílű "embereket" és játszmákat. Remélem a pasinak több esze van annál, hogy veled szóba álljon. Ha neked nem felel meg a férjed, akkor nem megalázni kellene (+ másokat is), hanem leülni megbeszélni a dolgokat és ha nem megy tovább, akkor elválni. ÉS BÉKÉN HAGYNI MÁS CSALÁDOT!!!!!!!!!! Vagy nálad a dögöljön meg a szomszéd tehene is a nyerő?!
2009. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
10%

Nos kedves jogászunk,akkor leírná a rágalmazás meghatározását?

Ez a dolog meg csak addig anonim,amíg a kérdező párja meg nem mutatja szomszédasszonynak,hogy mit írogat a felesége róla.Mert ha lefeküdni hajlandó lesz,akkor ilyen apróság már mit számit?

2009. ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
16%
A kérdező korábbi kérdése alapján azt mondom, hogy a kérdező paranoiás... Tényleg olvassátok el azt is.
2009. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem. Attól még az oldal anonym marad, ha megmutatja. Mert nincsenek benne nevek, és az anonimitás ezt jelenti. Ha pedig nincsenek nevek, akkor nincs rágalmazás sem, mert nincs alany.

Gondolom ez logikus- nekem pl jogi diploma nélkül is az. Nem is értem, hogy lehetne ez itt becsületsértés névtelenül. Kinek a becsülete sérül??? Akiről nem tudod, hogy kicsoda? :)

2009. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!