Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek? A szomszedban...

Mit tennetek? A szomszedban lakik egy jo kepü kedves hapsi, felesege es gyermeke van (nekem is)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim válasza:
67%
Te egy rendkívül önző lény vagy.Csak magadra gondolsz,de saját és más családjára nem.Az egyetlen amim előtted lebeg a te boldogságod!Sajnállak,hogy ilyen sekélyes vagy.Hagyd békén a férfit és a családját és tisztázd a saját családoddal a viszonyotokat.Ja és menj orvoshoz,mert ez az énkomplexusság már veszélyes.
2009. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim válasza:
52%
Most látom lemaradtam,tehát csere történt.De nem értem miért kellett ez a fordított szerepjáték.Felesleges.A saját nevedben is feltehetted volna a kérdést.
2009. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
30%

18.46:a jog nem arról híres,hogy logikus,pláne a jogot nem tanultak számára,még ha nem is derül ki,hogy ide írt,(de ha kiderül név nélkül is beazonosítható-két gyermekes szomszédasszony,most költözött oda,kölcsönkérte a fúrót,és becsöngetett,mert elhagyta a kulcsát-persze ha van még ilyen 10 db szomszédasszony,akkor van remény...)szóval elég érdekes,hogy akkoris jogsértésre buzdítják itt,sokan,még jogot vézgett személy is(mert gondolom a bankrabló még bankrabló marad,vagy ha nem csípik el,akkor szabad?)

Szval,ha kiderülne ,hogy az én szomszédom ilyen aljas(szemből gondolom mézesmázas,mert aki élőben ennyire bunkó,ahhoz másodszor már nem csengetnek be,mégha George Clooney a férje,akkkor sem)akkor bizony nem úszná meg a rágalmazási pert!

2009. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 A kérdező kommentje:
12-.53 as rendesen vegig olvastad a 76 valaszt?
2009. ápr. 20. 11:15
 85/89 anonim válasza:
100%
Látom mindenki támad :D Sztem ha a férj belemegy, akkor az a házasság se az igazi, és ha nem veled, akkor megcsalja mással a feleséget... 2emberen múlik minden!!!
2009. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
100%

Lekopott mar a noci, vagy meg mindig lesegeti a ferjedet? Ferjeddel beszeltel, vagy a novel esetleg? Bar az felesleges lenne, talan inkabb a ferjeddel kellene beszelni. Azert remelem minden jol alakul, foleg most hogy itt a jo ido, es mar mindenki nekivetkozik.

Azert remelem a ferjed rendes ember, es nem kezd ki mas novel(((

2009. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 A kérdező kommentje:
beszeltem a ferjemmel.egyaltalan nem erdekli öt a nö.hozzatette hagy leskelödjön,legközelebb az erkelyen fogunk sexelni a leselkedik...hagy csöpögjön csak a nyala
2009. ápr. 21. 08:32
 88/89 anonim válasza:
100%
:) Sok sikert az erkélyhez!
2009. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
100%
Jol van, akkor nincs mitol tartanod, hiszen a ferjed megbizhato ember!
2009. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!