Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek? A szomszedban...

Mit tennetek? A szomszedban lakik egy jo kepü kedves hapsi, felesege es gyermeke van (nekem is)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
80%

20:09 - Nem vagyok háziasszony, még csak férjnél se, sőt, még a 3 X-nél se tartok, de olvastad alaposan a kérdezőt? MOST KÖLTÖZÖTT ODA a családjával annak a másik családnak a közelébe. NEM ISMERI őket régóta, szóval amit a pasin lát, lehet, hogy egyszerű kedvesség az új lakókkal szemben, és nincs mögötte semmi... A kedves kérdező pedig már bele akar gázolni a dologba, csak mert az ő házassága viszont nem jó, és egyből kapott az alkalmon, hogy a közelében van egy jó pasi. Én is ismerek a korosztályomból kedves és jó pasit, családapát, aki jófej velem, elpoénkodunk, mégse mászok rá, olyannál meg pláne nem jut eszembe ilyen, akit alig ismerek.

Persze, ha ismernék egymást, és amúgy se lenne jó a házassága egyiknek se, az más tészta, de itt nem erről van szó a kérdező leírásai alapján.

2009. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
82%
19:41-es vagyok....utánam lévő válaszoló! most mi van? nem értem?
2009. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
100%
20.24 es vagyok, hozzáteszem, van egy jo férjem imádom, mellette egy nagyon jo képü szomszédom, de nagyon joban vagyunk mind a 4-en, soha nem fordulna meg bennem hogy megcsaljam a párom !!!
2009. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
100%

19:41-es: nem neked szántam, utánad van még egy komment, csak azt gondolom neked nem mutatja, mivel gondolom nincs kipipálva a kérdés alatt rubrika.


Az utánad következő válasz 0%-ra lett értékelve, vajon miért.

2009. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként biztos kamu kérdés, vagy felmérés, ellenkező esetben nem lennének 100%-on a kérdező tervét ellenző válaszok... :-D
2009. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne lennének? Te talán nem értesz egyet azzal, hogy egy tüzelő szuka ne tegyen tönkre családokat csak mert viszket a p*nája?
2009. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
100%
20:49 - Nem erről van szó, hanem arról, hogy ha a kérdező ezt a kérdést komolyan gondolná, hogy megcsinálja, akkor már rég lepontozott volna mindenkit. :-) Én se támogatom a dolgot, nyugi, de %-ot számolni tudok, és túl gyanús ez a sok 100%, ezen az oldalon nem ez a divat az ilyen kérdésekben, ha azok komolyak :-D
2009. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
90%
ja, jó, oké értem :D bicsi-bocsi.
2009. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha inkabb azon gondolkoznal:hogyan hozhatod rendbe a hazassagodat a gyermekeid erdekeben?

Vagy ha a ferjedet probalnad meg elcsabitani,mert lehet h tobbet ernel vele mint a szomszeddal.

De az ilyen ribiknek a gondolkodasa mint amilyen te vagy,nem jut el idaig.

Komolyan felhaborito,remelem h jol megszivod a kis probalgatasaid kozepette.....

Undorito vagy!

2009. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
100%

19:41-es jelold be a haszontalannak velt valaszokat is, es akkor kijon az utanad irodott valasz is. Akkor erteni fogsz mar mindent!

Amugy kerdezo mi ujsag, miert nem irsz?

Mindegy mi van, ha sirsz, ha nevetsz, ha dolgozatot irsz, ha mar enyelegsz a szomszed urral, akkor is irjal, es legalabb koszond meg a sok hasznos valaszt!:)))

2009. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!