Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek? A szomszedban...

Mit tennetek? A szomszedban lakik egy jo kepü kedves hapsi, felesege es gyermeke van (nekem is)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nem normális. Egy repedtsarkú senkiházi.
2009. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
100%
20:09 vagyok. Szerintem se másszon rá a pasira, szegénykém butus és érzelmileg kiszolgáltatott lehet, ha a szimpátiát, vagy a kedvességet így "tovább kombinálja". Én csak arra kértem a tisztelt válaszolókat, hogy ne vonják kétségbe az élethez való jogát annak, aki más férjébe szeret bele, vagy megkívánja azt. Van ilyen. Emberi dolog. Sértő a megcsalt nőnek és fájdalmas a gyerekeknek, tudom. De ha egy kapcsolat haldoklik, kiutat keres az ember. Szerintem attól nem kell félni, hogy a pasi egy ilyen szeretetre és szexre kiéhezett nőcskét komolyan venne, de ha igen, akkor az ő házassága sincs rendben. Sokszor pont egy ilyen "kaland" billenti helyre a már unalmassá váló kapcsolatot. Ha nem gondoljuk át a dolgokat, csak ocsmányságokat vagdosunk valaki fejéhez, értem ez alatt a p* mag k* meg undorító, stb. kifejezéseket és fenyegetéseket, akkor közhangulatból eredő boszorkányüldözés bűnébe esünk.
2009. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat,rengeteg tetszett.kivancsi voltam hogy mik a reakciok.most leirom a valosagot.En vagyok az a nö akinek a ferjere akar ramaszni ez a liba.mindig csak sasol.nem lehet lerazni.a ferjem nem kaphato ra,de engem nagyon idegesit.Kimegy a jatszora,figyeli,miket csinalunk,tegnap is becsöngetett hogy nem talälja a kulcsat.ma is probalkozik,de ma mar nem nyitok neki ajtot.nagyon jol megfigyelte az eletünket,mindig akkor jön megy amikor a ferjem.egyszoval kaptam sok jo tanacsot amikböl valogatni fogok.köszönöm megegyszeer.amugy tetem mar fel ezt a kerdest a sajat nevemben is de rengetegen csak lefujogtak hogy feltekeny vagyok,,stb.ezek a valaszok jobban tetszettek
2009. ápr. 17. 09:09
 54/89 A kérdező kommentje:
hogyan razzam le az uj lakot cimmel
2009. ápr. 17. 09:20
 55/89 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező,Te beteg vagy,van szép latin neve,de leírom:üldözési mánia+beteges féltékenység.Az a szomorú,hogy a végén tényleg le fog lépni a férjed(nem csak félre dugni)

A szomszédasszonyodat sajnálom,nem gondolod,hogy csak viszonozza a férjed kedvességét(bár lehet azért kedves a férjed,mert ingyennumerára vágyik-a te nézeted szerint!)Most költözött oda,szeretne ismerősöket találni,erre egy pszcihopatába botlik...szerencsétlen.Részedről az,hogy valaki nevében írsz,olyant amit az illető nem mondott nagyfokú rosszindulatra mutat.Kezeltesd magad!

2009. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 A kérdező kommentje:
na pont ez az amiröl beszeltem,igy is ugy is lefujjogjak az embert!tök mindegy hogyan teszi fel a kerdest.az elöbb meg a szomszed volt a szar most meg en!gratulalok a gondolkodas modhoz..
2009. ápr. 17. 09:50
 57/89 anonim ***** válasza:
35%

Döbbenet.Most mi is van veled tulajdon képp?

Olyan mintha tudathasadásos lennél.

Én is írtam választ,de így már lehet hogy másképp fogalmaznék.Ha unatkozol,törödj a családoddal!

2009. ápr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim válasza:
31%
Igen,igen.A csaladoddal is torodhetnel,am!!!
2009. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdező, gondoltam, hogy valami nem stimmel.

Hadd kérdezzek valamit, amikor ti az új lakóközösségbe beköltöztetek, te nem próbáltál összehaverkodni a lakótársakkal, akikkel törpénetesen egy épületben laktok, hogy ne legyél idegen a közösségben? Szerintem olyan dolgokat képzelsz, ami NINCS. Gondold át még egyszer. És lepontozhatsz, de szerintem ha nem szállsz le a földre, akkor te magad fogod tönkretenni a saját családodat.

2009. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
27%
Ja, és még valami, ha hazugságokat terjesztesz valakiről, még be is perelhet... Úgyhogy az ilyenekkel vigyázz, én megtenném, ha lenne bizonyítékom, mert velem megtették... Nem úszná meg az illető...
2009. ápr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!