Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek? A szomszedban...

Mit tennetek? A szomszedban lakik egy jo kepü kedves hapsi, felesege es gyermeke van (nekem is)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valami szakdolgozathoz felmérés a kérdés, szociológia... Remélem, nem valós... Nekem tette már tönkre rosszakaró a kapcsolatomat, úgy, hogy aki akkor a párom volt, nem is tudja, ki fúrkálódott, remélem, az illető nő visszakapja az élettől, amikkel elérte, amit akart, álnok módszerekkel elválasztani azokat, akik összetartoznak aljas dolog...

Teljesen más dolog, ha jól ismersz valakit, és már rég tudjátok mindketten, hogy a házassága rossz, mindenféle félrenézegetés nélkül is, de te nem ismered őket elég jól új lakóként...

Remélem, te nem valós problémát írtál és csak kamu a kérdés, ha mégse, akkor kapd vissza a sorstól...

2009. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne szorakozzal mar! Meghogy megkerdezed, hogy ha szimpatikus, akkor miert nem? Mennyi idos vagy, kiskoru vagy meg? Mert amugy nem hiszem, hogy ilyen kerdest feltudnal tenni?

Hogy miert nem? Mert ti vagytok 4-en, ok vannak 3-an vagy 4 en, szamold csak ki, kb. 7-8 ember elete megy tonkre egycsapasra. Csupan azert, mert gyenge vagy, es nem mersz elvalni a ferjedtol, es neveleni a ket gyerekedet egydulallokent. Inkabb kihasznalod a ferjedet, a penzet, az idejet, az energiajat, de onzo vagy, es mashova mesz hemperegni.

Undorito vagy, es en egy szot hasznalok az ilyenekre mint te is vagy azt, hogy k.rva!:)

2009. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szólnál ahhoz, ha a te férjedre pályázna valaki ugyanígy? Ha a te gyerekeidtől akarná valaki elvenni az apát? Ha a te gyerekeidnek kellene esetleg csonka családban felnőni, csak azért mert egy nőnemű egyednek éppen viszket a p....ja? Ha ezt komolyan kérdezed, hát egyszerűen csak hülye vagy, ha pedig szórakozol, hát jó témát választottál, sokan fognak hozzászólni. Diplomamunka vagy vmi felmérést végzel?
2009. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy nem ÉN vagyok annak a pasinak a felesége!!!... De mi van, ha igen?
2009. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg ez a kerdes kamu.
2009. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted már a férjedet, miért nem válsz el tőle ahelyett, hogy így megalázd? Nem tudom, hogy lehetsz ilyen. Én szégyenlem magam helyetted!
2009. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim ***** válasza:
100%
Neked aztán se önkritikád, se önbecsülésed, se tisztességed nincsen! Még a gondolatát is verd ki a fejedből ennek az aljas tervnek. Hagyd békén más férjét! Te egy kutyához hasonlítasz, aki egy másik kutyánál bepróbálkozik, hátha... Dehát ember vagy, vagy nem???...
2009. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy eset: Anno a páromat elcsalta egy tőlem 10 évvel fiatalabb liba. Akkor hónapokig nagyon magam alatt voltam, majd megismertem a mostani férjemet, akivel azóta is boldog házasságban élünk. De ami a lényeg, hogy a volt párom és a liba is azóta már az x. kapcsolatukon vannak túl, és nem találták meg (egymásnál sem) a számításukat... Isten nem ver bottal...
2009. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy te már azért is lefekszel valakivel, mert "szimpatikus"? Na szép. Ha legalább szerelmes lennél, de neeeeem.... a nemtudoménhanyadik válaszolónak üzenem: nem hiszem, hogy dolgozatot ír, ha megnézed, még a mondanivalóját sem tudja értelmesen kifejezni - és most nem az írásjelekre gondolok.


Mindegy, remélem, elgondolkozott most kicsit azon, hogy mit is gondolnak erről az emberek. Bár lehet, hogy azt gondolja, hogy 'áá kit érdekel, ezek mind hülyék, csakazértis'. nem hiszem, hogy egy ilyen ribi hallgatna bárkire is...

2009. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
86%
Rohadt büdös kur.va vagy és kész!Remélem a férjed minden utca széli prostival megcsal és hazavisz neked ajándékba egy olyan betegséget amit soha az életbe nem tudnak kigyógyítani de a férjed hamar kigyógyul belőle!És utána meg eldob mint egy túrót!
2009. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!