Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha anyukátok...

Mit tennétek, ha anyukátok azt mondaná, éveket vesztek el az életéből?

Figyelt kérdés

Szerintem ilyet nem mond egy normális anya.A válaszom erre az volt,hogy akkor miért akart egyáltalán gyereket,de szerinte csak hisztizek.Annyira el vagyok keseredve!Még a saját anyámnak is teher vagyok és iszonyúan megbántott.Tudom,nagyon nehéz volt velem mostanában,dehát mégis csak kamasz vagyok.Azt hitte,soha nem lesznek problémák?Miért ilyen velem?Ezek után már megértem azokat,akik öngyilkosak lesznek.A legrosszabb dolog,ha még a saját anyukájának is csak teher az ember.Vagy olyan elviselhetetlen lennék,hogy jogos ez?Ti mit tennétek?Iszonyúan el vagyok keseredve :'(

16/L


2011. aug. 23. 18:24
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:).Tegnap sok dologra rájöttem-sajnos ez kellett,hogy rájöjjek.Nem segítettem neki eleget,én is nagyon sok dologban hibás voltam...tehát megértem,hogy ezt mondta.Igen,a munkája elég rossz,nem szereti,nagy rajta a nyomás,apum is mindig őt hibáztatja,ha én vmit nem úgy csinálok,ahogy ő szeretné.Tehát nekem apum se olyan,hogy szívesebben keresném az ő társaságát...néha hihetetlen,ahogy anyummal és velem is,tesómmal is beszél.Igen,nagyon szeretetéhes vagyok,ezért is vagyok olyan érzékeny.Próbálok megfelelni másoknak,de általában nem nagy sikerrel.
2011. aug. 24. 09:27
 22/25 A kérdező kommentje:
De már tudom,hogyha családom lesz és anya leszek,én más leszek.Nem hagyom majd,hogy így megromoljon a kapcsolatom a lányommal.Az is furcsa,hogy anyum azt hiszi,én utálom őt,pedig ez egyáltalán nem így van,csak sokszor már nem tudom,hogy mutassam ki a szeretetemet.Pedig nagyon szeretem...tudom,többet kéne beszélgetnünk.
2011. aug. 24. 09:32
 23/25 anonim ***** válasza:

18:40 / 21:05 vagyok.

Nagyon értelmes és okos lány vagy. Nem mindenki képes arra, hogy belássa, ha ő is hibás valamiben, és megpróbáljon jobb lenni.

Remélem minden a lehető legjobban alakul majd. Csak maradj ilyen. Anyud egyszer még nagyon büszke lesz rád.

2011. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)Tegnap a kedvében jártam,úgyhogy már sokat javult a dolog :)Kitakarítottam,csináltam neki sütit..örült neki:)És én is,hogy jobb lett a kapcsolatunk.És próbálok odafigyelni rá,hogy ez rendszeres legyen :)
2011. aug. 25. 14:14
 25/25 anonim ***** válasza:
biztos örülne neki ha megölelnéd és mond meg neki hogy szereted
2011. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!