Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a párod/feleséged,...

Elhagynád a párod/feleséged, ha azt valaki megerőszakolná?

Figyelt kérdés
Kérlek, azt is írjátok oda, hogy mennyi ideje vagytok együtt!
2011. aug. 24. 07:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
6%

HA nem tudja feldolgozni akkor igen! És mivel nő vagyok, így a párom férfi, ha meg egy férfit erőszakolnak meg az aztán főleg katasztrófa, azok aztán főleg nem merik bevallani vagy segítséget kérni. Szóval ha nem tudná feldolgozni, akkor igen, MERT annak egyenes következménye hogy az én életem is elromlik, az élet pedig rövid nem áldozhatom valakiért miközben én boldogtalan vagyok.

Lehet lepontozni.

2011. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
50%

Nem hagynám el.(3 éve)


"Egyébként muzulmánoknál divat levágni az asszony fejét, amiért szégyent hozott a családra. Persze a férjet nem büntetik gyilkosságért, hisz csak eltüntetett egy szégyenfoltot."


Az, hogy esetleg ez egyes népeknél „divat”, és te erről tudsz, az nem egyenlő azzal, hogy ez az iszlám vallásban megtalálható. Kérlek ne keverd össze a vallást, és annak törvénykezését egyes népek kialakított „népszokásával”. Az, hogy ők esetleg magukat muszlimoknak hívják, nem azt jelenti, hogy a vallásban ez a fajta cselekedet megtalálható, elfogadott lenne. Tehát a muszlimoknál nem „divat” levágni az asszony fejét…

2011. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
89%

Nem hagynám el semmiképp.

Neki viszont várnia kéne rám pár évet, miután elítélnek súlyos testi sértésért, emberölési kísérletért és esetleg emberölésért is.

Egyik haverom barátnőjét erőszakolták meg anno. A csaj nem mert beszélni róla, de egyszer megtört és kiderült minden. Haverom még aznap éjszaka elment az elkövetőhöz, és viperával az egész családot félholtra verte. Érdekes módon a család sosem tett feljelentést...

Lehet lepontozni, de azt hiszem, bennem is ilyen érzelmeket váltana ki, ha megtudnám, hogy a páromat bántották. Remélhetőleg nem történik ilyen, már 5 éve tanul önvédelmet... :)

2011. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Ismerve a páromat, szerintem nem hagyna el, hanem mellém állna és támogatna.
2011. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én egyébként senkit nem fogok lepontozni, én tettem fel a kérdést, és vártam a választ. Nem foglalkozok a fel/lepontozással.

2011. aug. 25. 08:15
 36/37 anonim ***** válasza:
Nem. De megkeresném azt aki ezt tette vele, és tönkre tenném az életét. Megverném, elmondanám mindenkinek mit tett, lejáratnám ahol lehet. Egy életre gondja lenne miattam. Ha szakítanák is utána a párommal más ok miatt, ugyanúgy tovább zaklatnám, üldözném míg végül a saját kezével vetne véget szánalmas nyomorult forintot nem érő életének. Gyűlölöm, megvetem, nem tartom embernek azokat akik bántanak egy nőt. Ha az utcán meglátom hogy egy fas zi a csaját bántja én odamegyek és lerugdosom azt a szemét fejét. Hát mit képzel? Ne a "gyengébbik" nemmel legyen kemény.
2014. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Elhagynám egyértelműen be sem raknám neki miután valami csöves szifiliszes ott járt ez nem az ő hibája lenne, de engem zavara a tudat ezért inkább keresnék mást meg amúgy ki akarna egy idegronccsal együtt élni aki fél tőled semmi értelme..
2016. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!