Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a srácok, férfiak akiknek...

Azok a srácok, férfiak akiknek a párja nem feltűnő szépség, azok tulajdonképpen a vesztesek, ugye?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm kísérget most egy nagyon szép lányt, és mesélte, hogy mindenki, még a nők is megbámulják a csajt, egy pasi az autóból tett egy megjegyzést az ismerősömnek, hogy de jó dolga van valakinek. És most arra gondoltam, hogy az én párom soha nem élhet át ilyet mellettem, mivel átlagos vagyok és megsajnáltam.
2011. aug. 25. 17:28
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
77%
Ez a szépség dolog elég érdekes..Nemrég történt eset,nyaralni voltunk barátokkal,többség családos,gyerekekkel(22-32 közti életkor)volt nemrég szült anyuka is túlsúllyal,többek között én is.Ugyanazon a helyen nyaralt egy kb. velünk egykorú pár,extra hosszú combú,dögös csajszival.Odajöttek vmiért hozzánk,és hát a csaj egy elég lesajnáló nézést küldött kb. minden nőre maga körül...Tudod mi volt a férfiak reakciója erre a nőre?"az útszélén elférne" Beszélgettünk később erről férjemmel,hogy mennyire lesajnálón nézett,erre az én kicsit sem érzelgős,és még csak nem is kedveskedő férjem közölte,hogy az ott jelen lévő anyukák közül bármelyik nőiesebb nő,mint az a csaj...SZóval nem azon múlik,hogy ki mennyire "dögös",hanem hogy milyen a kisugárzása.
2011. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez nem feltétlenül igaz.

Halld hát a másik oldalt is.

Nem beképzeltség, én a jó nö kategóriába tartozom, eddig mindenkivel sikerült összejönnöm, akivel szerettem volna. Buta sem vagyok, bár ezt nem magamnak, hanem a családomnak köszönhetem, ahol felnöttem.

3 évvel ezelött volt egy férfi (vagy inkább srác?) akivel szintén összejöttem. Jól nézett ki, pénzügyben dolgozott, albérletben lakott, müvelt volt nagyon, vele bármiröl el tudtam beszélgetni, volt véleménye amit indokolni is tudott stb. egyszóval tökéletes volt. Sohasem szégyellt engem, mindenhova elment velem persze, mert sem csúnya nem voltam sem buta.

De! Dobott, mert nem volt semmilyen végzettségem :D

Soha nem vallotta be nekem, az idöhiányra fogta a szakítást, blabla... De tudtam, hogy az szúrja a szemét, hogy nincs diplomám. Szerintem vagy a családja vagy a barátai ültettek bogarat a fülébe. Hiába volt ott a szépség, ha nem volt diplomám!

Azóta férjhez mentem, mindenki azt mondta lejjebb adtam. De én nem érzem ùgy. Külsöre még az átlagost sem üti meg a férjem. Nekem mégis ö a legszebb. Lehetett volna nagyon helyes párom, még pár hónapja is, de nem érdekel. Pedig nem pénzes, nem diplomás, nincs lakása... mégis szexuálisan vonzó számomra, meg nagyon érzelmes, amilyen én is vagyok. Nekem ez a fontos, én fönyereménynek tartom. Soha nem cserélném le egy 100 diplomás 200 millió forintot keresö szépségkirályra.

És ezt úgy mondom, hogy megtehettem volna!


Nem mindenki vesztes, aki úgymond "lejjebb adja". Csak éppen ö mást tart szépnek, más dolgok fontosak neki.

2011. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

22:13

Sajnos nem nagyon tudok arra adni, amit a férfiak a párjaik jelenlétében mondanak más nőkről:))) Rendszerint nagyon jól tudják, mit kell mondani a családi béke érdekében.

Ugyanezek a férfiak ha egymás közt vannak, na amit akkor mondanak, azt kéne meghallgatni.

Van aki mindkét esetben ugyanúgy nyilatkozik, de én biztosan tudom, hogy a legtöbb férfi nem úgy viselkedik a párja jelenlétében mint a háta mögött ha más nő van a láthatáron.

Pl. párom egyszer óvatlanul megjegyezte, hogy a melóhelyen állandóan a szexről beszélgetnek. Félig viccnek szánta, de nem egészen. Amikor látta megbotránkozott arckifejezésemet, megnyugtatásul közölte, hogy nyugodjak meg, természetesen nem rólam beszélnek ilyenkor. Hát marhán megnyugodtam. Akkor mégis kiről? Hogy lehet úgy a szexről beszélni, hogy közben kihagyom az elvileg egyetlen személyt akivel szexelek???:)))

Hát vannak elképzeléseim. De sajnos ezeket a beszélgetéseket sose fogom hallani, mivel úgy tűnik, van a párom szexuális életének egy jó nagy szelete, amibe én nem tartozom bele.

2011. aug. 26. 18:57
 44/57 A kérdező kommentje:

ma 10:00

Ezt elhiszem, de nyilván ebben az esetben ország-világ előtt felvállalod őt, és az esküvődön majd szétvetett a büszkeség, amiért ilyen párra akadtál.

2011. aug. 26. 19:02
 45/57 A kérdező kommentje:

86%-os 21:58-as

Én nagyon tisztellek téged azért, amiért úgy szálltál ki a kapcsolatodból, hogy nem volt helyette senki.

Én azt hiszem, csak akkor volna ehhez erőm, ha volna kiért kiszállni.

Most úgy vagyok vele, sok szempontból sokkal jobb így, mint egyedül. Nekem már szinte senki nincs a családomból, nélküle egyedül maradnék mint az ujjam. Attól félek, ha egyszer mégis találnék olyat akiben már nem hiszek, elég csúnya módon eveznék át egyik kapcsolatból a másikba. Nem szokásom megcsalni a partnereimet, de tapasztaltam már, hogy van az új partnerjelölt felbukkanásakor egy olyan időszak, amikor még nem tudod, szakíts-e, de már túlléptetek egy határt, és szigorúan véve egy titkos telefonbeszélgetés is lehet megcsalás, de megmagyarázod magadnak, hogy ez neked jár, a másik milyen szemét volt veled, miközben az mit sem sejtve otthon üldögél...

Ennél sokkal tiszteletreméltóbb kilépni és tiszta lappal kezdeni, úgy hogy még nincs új jelölt. De én olyan szinten nem hiszek abban, hogy van még esélyem, ezért nem érzek erőt a kilépésre most.


A csónakázással kapcsolatban vigyázz, lehet hogy szavadon foglak:)

2011. aug. 26. 19:13
 46/57 anonim ***** válasza:

22.13vagyok

senkinek nem volt kinn a párja,és én is csak véletlenül hallottam meg az "útszéli"dolgot..

Egyébként nem vagyok naív,tudom,hogy a pasik egymásközt mások,de valljuk be,mi nők is..

Egyébként a saját hozzáállásod miatt ilyenek a pasik veled..Kinek jut eszébe olyan,hogy "biztos vesztes,mert velem van"?

2011. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:

Hát, lehet hogy őket is lenézte és azért reagáltak így. Természetesen az emberi bunkóság egy jó nőtől is kiábrándító.

Nem azért bánnak így velem. Az előző páromnak istennő voltam, mindig azt mondogatta, hogy mindig ilyen lányra vágyott amilyen én vagyok, hogy olyan szép az arcom, sok lány irigyel érte és mutogatta mindenkinek a fényképemet. Sose engedte el a kezem mások előtt, minden jött-ment ismerősének bemutatott, majd szétvetette a büszkeség.

Csak azért írom, hogy én csak a mostani páromnál tapasztaltam ezt a viselkedést, tehát nem belőlem fakad. Voltak rossz gondolataim mindig is, de az előző párom akkor se gondolt átlagosnak.

Szóval ez a gondolatmenet bukó és addig, amíg észre nem vettem a párom fura viselkedését, hogy nem vállal fel, soha meg se fordult a fejemben, hogy szégyell és hogy nem tart szépnek. Aztán jól kimagyaráztam, hogy csak szégyenlős, blablabla, aztán rájöttem hogy nem tudja a szemem színét és sose fényképez és megértettem, hogy tényleg átlagosnak lát. Ennyi. Én nem hazudok magamnak, mint annyi ember. Egy pici kételyem van, mert állandóan szexelni akar velem, akkor is ha átlagosnak lát, meg azt mondja szeret.

Én nem voltam szerelmes az előző páromba, de nem szégyelltem őt soha. Legvadabb rémálmaimban se gondoltam volna, hogy emberek képesek olyan kapcsolatban élni, amiben szégyellik a másikat. Pedig ez egy létező dolog és hányni tudnék az egésztől. De mivel nem vallja be, nem tudok kilépni! Egyszer mondaná végre a pofámba, hogy szégyellt, de nem. Még ahhoz is gyáva, hogy magába nézzen.

2011. aug. 27. 14:37
 48/57 A kérdező kommentje:
Ja, és csak annyit, hogy én nem vagyok más a párom háta mögött. Nem vagyok más ha férfiak közt vagyok, és akkor sem ha nők között. Teljesen független attól, mellettem áll-e a párom. Nem flörtölök a háta mögött, ha olyan témájú beszélgetésbe keveredek, akkor is tisztázom, hogy foglalt vagyok és mi a határ. Nekem van gerincem, ő viszont minden közegben más egy kicsit. Anyukájáéknál ő a jó kisfiú, aki minden idős rokonnal tisztelettel viselkedik, ha fiatalok közt vagyunk, átveszi azt a stílust, egyszer meghallottam, ahogy mondott valami lenézőt egy idősebb nő külsejére. Velem szemben a komoly arcát mutatja, de hallottam már miféle viccekkel poénkodik ha kanok közt van. Szóval én nem tudom melyik az igazi arca, mert sok van belőle. Ezért szereti őt mindenki. Engem nem szeret mindenki, pont azért mert egy arcom van és nem tudok mindenkihez igazodni.
2011. aug. 27. 14:52
 49/57 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló vagyok hozzád kedves kérdező, tényleg.

Én is csak egy arcomat mutatom, azoktól meg hányingert kapok akik mindenféle társaságban más arcot mutatnak magukról. Szóval , szépen felvesznek egy álarcot, még véletlenül se tudják meg mások milyen is lehet igazából legbelül.:) Sajnos tudom, mert ilyen az apám is..

Kettőnk között annyi a különbség, hogy én sosem jártam senkivel még. De megértelek téged is, csak azt nem, hogy miért nem tudsz vele szakítani? Most az jutott eszembe, hogy nem vagy biztos abban, hogy ő tényleg olyan amilyennek gondolod. De ebben a kapcsolatban nem érzed magad jól, ez az írásodból is látszik. Miért pazarlod rá az idődet?

2011. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:

Hát igen. Azért nem szakítok, mert néha azt hiszem, ő ugyanazt akarja mondani, mint a régi párom, hogy ha nem is vagyok feltűnő szépség, ő szeret. Csak ezt olyan bénán fogalmazza meg, hogy azzal mindent, de mindent elront. Majdhogynem azt nem mondja, nem baj édesem, hogy ilyen ronda vagy, nekem megfelelsz így is. Mondtam már neki, hogy ilyenkor azt kell válaszolni: édesem, te gyönyörű vagy, ne értékeld le magad, ha nem is vagy tökéletes, nekem te vagy a legszebb:) Néha már-már érti a lényeget, de aztán megint mindent elront...

De sose csalt meg, mégcsak gondolatban sem. Tudom, mert beszélgettünk már erről sokat, én sokkal többször kacsintgattam már ki gondolatban ebből a kapcsolatból, mint ő. Ő még akkor se gondolt másra, amikor rossz volt a viszony köztünk jó 1 éven át. Szerintem az ilyen nagyon ritka, és meg kell becsülni. Ezért nem tudok szakítani. Félek, hogy találok majd egy udvarlóbajnokot, aki csak úgy ontja majd a bókokat, de közben még 10 másikkal is kavar. Akkor már inkább ez a béna pasas. Amúgy mindent nem hagyok neki. Most pl. garázst terveztünk csinálni, de aztán megmondtam neki, hogy várjunk még ekkora kiadással, hisz még az se biztos, hogy együtt maradunk. Na, ezen jól megrökönyödött, kicsit elállt a szava. Mondta, hogy szóljak ha költöznie kell. Mondtam neki, hogy nem erről van szó, de ő szemmel láthatólag nem akar mellettem lehorgonyozni, úgyhogy hagyjuk egyenlőre ezt a garázst. Nem mondott rá semmi konkrétat, csak egész este szorosan átölelt. A nyáron már vagy 5-ször elmondta, hogy feleségül akar kérni, meg hogy el akar venni, és hogy már nézegette a jeggyűrűket. De én azt hiszem, nem akar ő igazán elvenni engem. Ha ennyi hónap alatt nem bírta rászánni magát arra a nyavalyás jeggyűrű megvételére, amit már hónapokkal ezelőtt nézegetett, szóval ha ennyire nehezére esik engem feleségül kérni, akkor ne kérjen. De garázsban se gondolkozzon akkor, mert nekem nincs szükségem garázsra ha ő elhagy.

2011. szept. 12. 19:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!