Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a srácok, férfiak akiknek...

Azok a srácok, férfiak akiknek a párja nem feltűnő szépség, azok tulajdonképpen a vesztesek, ugye?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm kísérget most egy nagyon szép lányt, és mesélte, hogy mindenki, még a nők is megbámulják a csajt, egy pasi az autóból tett egy megjegyzést az ismerősömnek, hogy de jó dolga van valakinek. És most arra gondoltam, hogy az én párom soha nem élhet át ilyet mellettem, mivel átlagos vagyok és megsajnáltam.
2011. aug. 25. 17:28
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
81%

1.Van egy szép nőd, jó pasid, akiért esetleg irigyelnek az utcán (bár aki igazán szereti a párját, nem tesz ilyet). Otthon esetleg üt-ver, nyávog, nem csinál semmit, egy értelmes dolgot nem lehet vele megbeszélni.


2. Olyan párod van, akit nem bámulnak,nem olyan szép, de besegít mindenbe, törődik veled, órákat tudtok beszélgetni bármiről.


Te melyiket választanád? Én a 2.-at. És szerintem a párod is, mert értelmes.

2011. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
100%
A társam az nem egy ruhadarab, kiegészítő amivel díszelegni akarok, hanem a másik felem, akivel életem végéig együtt akarok élni, mert megértjük, segítjük egymást.
2011. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:

Nem, azt hiszem az a baj, hogy a mostani párom sosem mondott rólam olyan szépeket, mint az a srác, aki a fekete hajú barátnőjéről írt.

Azt mondta, átlagos vagyok, és szerinte általában a férfiak engem átlagosnak látnak. És ezt bátorításnak szánta.

Minden nap, évek óta minden nap megküzdök azzal az érzéssel, hogy fel kéne adnom vele, mert nem tesz boldoggá. Csak hát vannak nagyon szép pillanataink. És még az is lehet, hogy ugyanazt akarta elmondani, mint a fekete hajú lány barátja. Csak egyszerűen béna ahhoz, hogy szépeket mondjon.


Amúgy igen, féltékeny vagyok, pontosan ezt akarta elérni a volt párom, és meg is érdemlem, hiszen én hagytam el őt a mostani páromért. De ettől eltekintve is gyönyörű az a lány, láttam már őt, egyáltalán nem jár a volt pasimmal, csak hülyíti, de mindegy. A lényeg, hogy tulajdonképp jót tettem a volt párommal, mert most nem mászkálhatna ilyen jó nővel, ha még együtt lennénk.

2011. aug. 25. 17:48
 14/57 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy nő vagyok, de sajnos nem minden férfinek jut szép nő. Bár ha azt vesszük, a szépség is relatív, mindenkinek más tetszik!Akár hiszed, akár nem, az ismerőseim körében egyik férfi sem jár bomba nővel! Én úgy mondanám, hogy azok a lányok teljesen átlagosak, és a fiúk IMÁDJÁK EZEKET A LÁNYOKAT, ÉS SOSEM CSERÉLNÉK LE SEMMILYEN BOMBA NŐRE! Ebben biztos vagyok.

A szépség relatív. Van akiknek a szemében én gyönyörű nő vagyok, van akinek abszolút nem jövök be! Érted?

Honnan tudod, hogy téged nem irigyel el a párodtól egy másik férfi? Lehet hogy vannak olyan férfiak, akik titokban nagyon is bejössz nekik és bizony irigylik a párodat, csak nem tudsz róla.


Szerintem neked nagyon fontos a külsőség, önbizalomhiányos vagy és félted hogy a "jó party" párodat elcsábítja egy szőke hosszúlábú bomba nő! Ugye?

Pedig hidd el, ha téged választott AKKOR TE KELLESZ NEKI!

Ha meg úgy érzed, hogy csak "szamár" vagy és ő a lóra vár, akkor jogos ez a fokú önbizalomhiányod. te te tudod milyen a kapcsolatod, a párod mennyire gondol téged komolyan.


1. nem minden férfi nézi a bomba nő külsőt

2. nem minden nő nézi a "jó party-t" egy férfiban.

Szóval ez az evolúciós tantételed nagyon általánosítás....minden ember más!

2011. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
100%

Már megbocsáss, de ez már csak azért is hülyeség, mert ha egy férfi "csúnya" és egy "bomba" nővel jár (vagy fordítva), akkor az emberek 90%-a úgyis leköpi őket. Az szerinted kinek jó? A "csúnya" férfinek, vagy a "bomba" nőnek?


Nézd, én férfi létemre soha nem gondolkodtam, és soha nem is fogok ilyeneken gondolkodni, pedig nagyon nem jól nézek ki, tehát valószínű, hogy nagyon nem jól kinéző párom lesz.


Szerintem nem ez a lényeg, hanem, hogy a Kettőtök összhatása jó legyen :)


De én meg azt mondom, hogy inkább érezzétek jól magatokat!

2011. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam válaszokat, de ennél nagyobb orbitális fazságot még nem olvastam. Ha szeretek valakit, akkor az nekem tetszik, nekem szép. Mit szép? A legszebb! És akkor ki nem szarja le telibe, hogy más mit gondol. Amúgy meg nincs rossz ízlésem, sosem kezdtem bányarémekkel.


-,-'

2011. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
100%
engem is ezzel amrotizált le a volt pasim hogy én csak átlagos vagyok, és közben nyáladzott különböző más csajokra akiket ő szebbnek talált... nekem is fejtegette hogy milyen szépek... szerencsére vége ennek a kapcsolatnak de azóta is nehezen teszem túl rajta magam. kérdező, vágd már ki a lúzer pasasodat!!!
2011. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:

17:50, hát pontosan ez az. Olvastam én már erről. Olyan szintű párt választunk, aki illik hozzánk külsőben is. Egy átlagos adottságú általában átlagosat fog választani.

Az én mostani párom férfiként számomra főnyeremény, én büszke vagyok rá. Szerintem akármilyen bombanője is lehetne. De olyat választott, akit a kutya se fog irigyelni, netán elvenni tőle. És miért? Szerintem azért, mert csóró. Hiába van jó fizetése, nincs saját lakása, a szülei háza vidéken van, amikor megismerkedtünk, még kocsija sem volt. És szerintem ezért nem ismerkedett soha igazán szép nőkkel. Egy rokonunk mesélte is, hogy amikor még nem voltam neki, nyaggatták, hogy miért nincs még barátnője és azt válaszolta, hogy a lányok mind azt nézik, van-e autód, mennyi a pénzed.

Én meg nem azt néztem.

Szóval azt gondolom, a pénzhiányból eredő önbizalomhiánya miatt ragadt le az én szintemen.

Persze nem tudatosan. A tudatalattiját meg úgy sem fogja bevallani senki.

Engem viszont nem vígasztal, hogy lejjebb adta velem.

Mondom, soha nem érződik rajta, hogy büszke lenne rám, ezt társaságban is megfigyeltem, szóval szerintem sokkal IQ-sabb vagyok, mint sok nő, aki nem merne ezzel szembenézni. Márpedig ha nem büszke, akkor lejjebb adta. Ez van.

2011. aug. 25. 18:01
 19/57 sumergo ***** válasza:
78%

Férfi véleményre vagy kíváncsi, akkor leírom, ami a párom véleménye erről a témáról.

"Minden nő ugyanolyat sz@rik, és a szépség múlandó." Ezt ne a szó szoros értelmében vedd, hanem úgy érti, hogy vannak dolgok, amiben egyformák vagyunk, és vannak amiben nem. Azt tudom, hogy tetszem a páromnak, látom rajta. Bár nem vagyok topmodell, azt is tudom, hogy bizony van, aki szívesen lenne a párom helyében!

2011. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

Nem...nem ő nem fejtegeti hogy más milyen szép.Csak ha nyaggatom, akkor mondja meg, szerinte ki a jó nő. (Nem én.)

Amúgy most 2 pasiról beszéltem, ne keverd őket.

2011. aug. 25. 18:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!