Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim! Melyik jön be...

Hölgyeim! Melyik jön be jobban:az érzelgős vagy a macsós pasik?

Figyelt kérdés
Előre szólok,most nincs középút.Melyiket választanátok ha volna rá lehetőségetek?
2011. aug. 27. 21:18
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Akk az erzelmes:) ..de ne legyen tul nyalas:D
2011. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
Nekem a macsó. A másik unalmas.
2011. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
Egyik se!!!!
2011. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
64%

Macsós.

Mint férfi mindenképpen ő.


Ugyanakkor mindig szenvedek, hogy nem ért meg engem.

Pl. macskanyávogásnak mondja a Don Quijote zenéit, amikre a legjobban lehetne bőgni meg ilyenek:)

De rájöttem, hogy pont azért imádom annyira, mert ő annyira de annyira nem nő.


Az érzelgős férfiakban mindig van egy kis feminim vonás.


Volt ilyen is, olyan is, de igazán szerelmes a macsósba voltam.


Amúgy a nők a 2 közt keresik az ideálisat, akármennyire is most nem írhattam ezt. A túl macsós rajtad kívül még 20 nőnek udvarol, a túl érzelgősbe meg nem lehet beleszeretni, annyira nőies.

2011. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
70%

Érzelmes a párom, nagyon rendes meg minden, de borzalmasan tutyimutyi, én hordom a nadrágot, pedig néha szeretnék "alul lenni" :D

Szóval ha megint választhatnék, most a macsót próbálnám ki :) 21/L

2011. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudnék élni egyik szélsőséggel sem. Egyiket sem választanám, inkább egyedül maradnék. De ha nagyon-nagyon muszáj rangsorolni, akkor inkább a macsós.
2011. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Látom kezdenek megoszlani a vélemények.Ha tudjátok indokoljátok meg a döntéseteket,esetleg kort is írhattok! :)
2011. aug. 27. 21:34
 18/48 anonim ***** válasza:

inkább legyen macsó.

volt olyan pasim, aki minden nap rózsával lepett meg, körbeszívezte az összes közösségi oldalt, mókusbogárnak, meg ilyen h.lyeségeknek becézett folyton, és az éjfél után-t, meg egyéb giccses zenéket linkelgetett ha rátört.

meg a legsziruposabb idézetekkel trakált...

ok, szép dolog ha valaki kimutatja az érzéseit, de ez sztem v.hol olyan "b.zis", ha ennyire :D

egy pasi legyen pasi :D

volt olyan pasim is, aki 3 hónap után mondta ki hogy szeret, akkor is azért, m v.min összevesztünk, és annak kapcsán.

de ezerszer többre értékeltem, mintha elcsépelten minden 20. másodpercben ismételgette volna.

meg ő nem az a rózsás-dalos típus, az volt az ajándékja egyszer pl. hogy elvitt motorozni (azelőtt még sosem voltam, és akartam).

úgyhogy nekem a macsó jobban bejön, hogy látom hogy más csajoknak is mennyire ő kéne, imádok küzdeni a konkurenciával, megmutatni, milyen jó nő vok.

lehet azért jön be az ilyen típus, mert ilyen vagyok nőben.

2011. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

Macsós, bár ez elég tág fogalom.

De már csak abból kiindulva, hogy fogom a fejem mikor az ismerőseim a barátnőiknek szerelmes verseket, szerelmes nyálas dalokat és hasonlókat küldözgetnek facebookon. Ha az érzelgős ezt takarja, akkor inkább macsó :D

2011. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Macsós, neki is vannak érzései, de attól még férfi. Egy érzelmest én egy tutyi mutyihoz hasonlítok kicsit.
2011. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!