Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim! Melyik jön be...

Hölgyeim! Melyik jön be jobban:az érzelgős vagy a macsós pasik?

Figyelt kérdés
Előre szólok,most nincs középút.Melyiket választanátok ha volna rá lehetőségetek?
2011. aug. 27. 21:18
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
50%
Rövid távon a macsó akiről azt hiszed el tud tartani egy családot hosszú távon egy érzelgős akit irányithatsz.
2011. aug. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Mitől macsó egy férfi?

Nekem erről a bunkóság jut eszembe, hogy kötekedik, hogy egy szál virágot nem vesz, mert nem férfias az érzelmeket kimutatni, hogy romantikus randinak lőttek, a virágos okból, nagyképű, mert el van szállva magától, általában kigyúrt izomagy, parancsolgat, minden úgy lesz, ahogy ő akarja.

Nos, nekem erre nincs szükségem, ha másnak is ez jár a fejében macsó címszó alatt.

Az én párom érzelgős/érzelmes, de nem csak az: talpra esett is, nekem ő a jó. Rengeteg romantikus program, amit ő is élvez, nem ásítozik alatta, figyelmes, kedves, nagyon-nagyon szeret bújni, becézgetni, amire szükségem van, szex közben nem csak magára figyel, nem bunkó, utál káromkodni, ami jó pont, kimarad az életéből a sport, így nem kell féltenem, hogy elmegy egy focimeccsre és megöleti magát a sok idiótával, akik csürhe módjára tombolnak ott agy vesztetten, meg ehet vele bármit beszélni, nem kapja fel a vizet, sorolhatnám napestig.


Érzelmes kell nekem (vagy a középút amúgy, amit nem lehet választani), a fenti jellemzésű macsó soha, kiábrándítóak azok a férfiak számomra. Akinek kell vigye, csak ne halljam, hogy belül minden nő egy olyanra vágyik, mert nem!

21/L (5,5 éve együtt vagyok párommal)

2011. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

23:46-hogy én melyik nemet képviselem és h mi az én döntésem(ha van:D) az legyen titok:P Amúgy melyik mondatomból gondolod h én "macsós" vagyok?


02:21-pontosan ugyanezeket a mondatok szoktam hallani több lánytól is,csak másképp fogalmazva:)

2011. aug. 28. 10:13
 44/48 anonim ***** válasza:

az én pasim a külvilágnak macsó, tehát nyilvános helyen nem kezd el velem üngyibüngyizni, puszilgatni.

ha kettesben vagyunk, akkor meg teljesen el van olvadva, becézget, szeretget, csókolgat.


ez az ideális konstelláció. legalábbis számomra.

2011. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Sajnos én ís macsókra bukom, bár volt ellenélda is, de nem működött. Ez biztosan valami átok rajtam.
2011. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
71%

Tutira férfi vagy. Itt olvastam egyszer, hogy valaki abból találta ki, hogy a hozzászóló nő, hogy azt írta: pasik. Merthogy a pasik nem hívják magukat pasinak. Mi meg nem hívjuk/szólítjuk egymást hölgyeimnek, szóval te pasi vagy:)))

És ugyanebből a hölgyeimből érezlek macsónak. Van benne valami férfias/macsós ahogy ezt írtad. Nem vagyunk nagyon hozzászokva ilyen udvariassághoz, főleg egy névtelen fórumon. Számomra a macsó nem bunkót jelent, hanem lehengerlően férfiasat. Az érzelgős meg nőies, feminim, legalábbis az érzelgős férfi ismerőseim mind ilyenek voltak.

2011. aug. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Honnan veszed h a hölgyeim szóval nem egy korosztályt akartam megszólítani?Mivel nem 16 év aluliak válaszára voltam kíváncsi,hanem 16-tól idősebbekére.Mivel ők már (gondolom hogy)tudják a biztos választ:D (a kisebbek még nemigen tapasztaltak...)
2011. aug. 29. 20:44
 48/48 anonim ***** válasza:

szerintem mind a kettő egy kalapxar.


vázolnám: macsó tipikus őstulok, aki azt hiszi ő a világ közepe és minden ember a földbe tipor szánalmas féreg az alkata és visszaél az erejével.


érzelgős típus: picsog mindenen, mint valami pincsi kutya, nyáladzik és lelkizik minden xaron.


A normális férfi akkor jó, ha segít a feleségének, amikor megkéri és persze nem ugrik mint a szöcske, hanem majd sokadjára. Továbbá szerintem attól hogy egy férfi nem néz meg egy nyálas filmet, attól még nem feltétlen macsós.


Én is meghallgatom a barátnőm szir-xar zenéit, még se kezdek el vele nyáladzani rajtuk...elfogadom hogy neki tetszik és kész.


Csak egyszer mondta nekem hogy érzelgős 2 hónapig a kagylót sem emeltem fel neki, utána megtudta mi a macsós típus.

(aki lexarja hogy mivan vele, ha meglátja azt se mondja hogy bú vagy bá, hanem továbbsétál, akár mellette is.)


Ilyenkor majd a nő megtanulja, hogy becsülje meg a társát és ne pedig kategóriákba sorolgassa mint valami fehérneműt.

2016. jan. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!