Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim! Melyik jön be...

Hölgyeim! Melyik jön be jobban:az érzelgős vagy a macsós pasik?

Figyelt kérdés
Előre szólok,most nincs középút.Melyiket választanátok ha volna rá lehetőségetek?
2011. aug. 27. 21:18
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
azért az érzelmes pasi nem egyenlő a tutyimutyi papuccsal, szóval nem kell így beállítani. egyértelműen az érzelmest választanám.
2011. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

Macsós.

Fiúk között nőttem fel, bár ha lányok között nőttem volna akkor sem érdekelne a romantika semmiféle formája.

2011. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

Attol függ, mire... :D

Ferjnek erzelmeset valasztottam. Bar ez is mindenkinek kicsit mast jelent. Nem küldözget szerelmes verseket meg hasonlokat, de a hazassagi evforduloinkon alt. eszebe jut viragot venni, vagy utana napon all elö vele. Inkabb azt mondanam, hogy az erzelmi intelligenciaja fejlettebb. Viszont jobb lenne, ha kevesbe lenne önfejü, rugalmasabb lenne. A macso nem tudom, kinek mit jelent, nekem negativ hangzasu, mert lanyok lengik körül akiket hülyit, kihasznalva a helyzetet, na ilyenröl nem almodok se ebren, se almomban. Viszont par dologban mashogy kepzeltem az idealis erzelmes ferfimat, de lehet, hogy akit megalmodtam, olyan csak az almaimban letezik.

2011. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
Érzelmes.
2011. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:31 vagyok és az indoklásom: azt tapasztaltam, hogy jobban kijövök és jobban érzem magam azokkal, akik kicsit macsósak, pedig én pont az ellentétük vagyok. Talán éppen ezért. A macsós pasik általában nagyon magabiztosak, jó szövegük van, népszerűek, határozottak, tisztában vannak azzal, hogy miben jók és ezt ki is használják, lazán viszonyulnak az élethez. Nekem ez vonzó, mert bennem nem igazán vannak meg ezek a tulajdonságok.

A túlzottan érzelgősek meg néha idegesítenek. Talán mert sokszor ez együtt jár a határozatlansággal, a visszahúzódósággal, félénkséggel. Nem mindig, de elég sűrűn ezt tapasztaltam.


Ha nemcsak azt a két lehetőséget vázoltad volna fel, amit, akkor azt mondtam volna, a nagyon magabiztos, határozott, talpraesett, céltudatos, független, jó humorú, férfiakra szavazok, akik szinte mindenhol feltalálják magukat és akik a lelkük mélyén azért kicsit érzelmesek is és nagyon tudnak szeretni....Sokáig féltem is, hogy soha nem lesz igazán komoly kapcsolatom. :D

32/N

2011. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
53%

Nekem férjnek is macsós kéne:)

Aki nem kávéval kelt fel, hanem megráz és közli, hogy keljé má felfele :D Esküszöm ezt jobban élvezem :D Szerintem izgalmasabb ez, mint például együtt bőgni a Titanicon. Bocsi a sarkításért srácok, de csak így tudtam kellőképpen levetíteni :)

2011. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
74%
aztán a nők sírnak majd később hogy a macsó férjük semmibe veszi őket, tárgyként kezelei és megcsalja. na de igaz a mondás zsák a foltját és mindenki azt kapja amit érdemel :)
2011. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

Kicsit eltúloztátok lányok!:)

Az érzelmes alatt nem kell rögtön azt érteni h mindenen bőg,meg h kinyalja a seggeteket(egyszóval:papucs).Nem kell túlzásokba esni.

A macsós alatt meg nem azt kell érteni h megcsal,meg más lányok után néz,esetleg felpofoz:D

2011. aug. 27. 22:06
 29/48 anonim ***** válasza:
Hát akkor írd le, hogy pontosan mit kell érteni.
2011. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

Mondjuk beismerem,én vagyok a hibás,jobban kifejthettem volna h mire gondolok.:S

A lényeg h ne mindegyikből a legrosszabb esetet nézzétek(bőg vagy szétver)

2011. aug. 27. 22:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!