Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim! Melyik jön be...

Hölgyeim! Melyik jön be jobban:az érzelgős vagy a macsós pasik?

Figyelt kérdés
Előre szólok,most nincs középút.Melyiket választanátok ha volna rá lehetőségetek?
2011. aug. 27. 21:18
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Lightosabban akartam fogalmazni, csak féltem nem lesz egyértelmű a különbség.

Szóval nekem nincs igényem rá, hogy kimondja mennyire szeret. Úgyis egyértelmű, ahogy megtalálom, hogy ő a másik felem, szóval nekem semmi egyébre nincs szükségem, csak legyen a társam és teljen izgalmasan, kalandosan az életünk. Menjünk rendszeresen mindenféle.

Nem érdekel a gyertyafény és semmi egyéb, bőven elég, ha jól érezzük együtt magunkat.

Egy ilyen pasasért még a tengerpartot is bevállalnám, pedig a sós víz közelébe sem vagyok hajlandó menni :)


Úgyis érzem, ha szeret :)

2011. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:04

Mi egy pár éve már együtt vagyunk a férjemmel és amikor megismertem inkább a macsóhoz volt közelebb (legalábbis szerintem), mint az érzelmeshez. Mégsem volt soha még férfi (beleértve a tipikus jófiúkat is), aki ilyen szeretettel bánt volna velem, aki ennyire a tenyerén hordozott volna, aki ennyire ragaszkodott volna hozzám és ennyire rajongott volna értem.

Most itt tényleg sarkítások vannak macsó kontra érzelmes pasik terén, de talán a kérdés jellegéből is adódik. Nem csak a két szélsőség létezik.

2011. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%

A hozzászólásokból is látszik, hogy a 2 véglet hiányérzettel jár. A macsós mellett egy nő mindig meg nem értettnek fogja magát érezni (nem vesz részt a gyereknevelésben, stb...), az érzelgős mellett meg nem lesz olyan szerelmes, nem lesz meg az a biztonságérzet. Én azt tapasztaltam, hogy az érzelgős férfiak, legalábbis aki nekem volt, sokkal agresszívebbek. Írt nekem szerelmes verset, meg szerelmes dalokat énekelt, minden hónapban virág arra a napra, amikor a barátnője lettem; de állandóan én voltam a pszichológusa, állandóan ki kellett rángatnom a depiből, állandóan azt hallgattam, hogy neki semmi se sikerül az életben, mindent feladott a cél előtt...és mindennek tetejében ha elvesztette a fejét, agresszívvá vált, meg is ütött egyszer, na akkor lett elegem belőle örökre.

A macsós pasim évente egyszer ha meglep virággal, a Valentin napot utálja, és esze ágában se volt a várva várt gyűrűvel meglepni, nem rak ki rólam egy fotót se sehova, fél év után mondta ki, hogy szeret, akkor is csak azért mert már szakítani akartam azt gondolván, hogy nem szeret...De! Soha nem ütött még meg. Soha nem verekedett senkivel. (Az érzelgős már eltángálta az apját, testvérét, engem és állandóan balhézott a munkahelyén is.)

Kiegyensúlyozott. Sikeres az élet minden területén, mert nem adja fel. Igazi férfi.

2011. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Egyre inkabb kitünik a valaszokbol, hogy ki-ki mashogy ertelmezi az erzelmes es macso jelenteset. :)

Sajnos az en erzelmes Ferfim sem keltett meg fel magatol reggel kaveval, pedig neha elviselnem. :) Es a Titanicon sem sirunk együtt, ugyanis nem nez romantikus filmeket. Az autos filmek, mindenfele szereles a kedvence, computer is, filmekben az akciofilmek es persze megnezi a horrort, krimiket, amiket en sosem neztem. De mivel nem nöcsabasz es nem erzeketlen tusko, hanem figyel az erzelmeimre, es kimutatja az erzelmeit (azt is, ha faj neki valami), en ide sorolom.

A szerintem macsoval nem hiszem, hogy lehuztunk volna ennyi evet együtt, ha csak a szüles utani evre gondolok... Ha akkor nem lehetett volna ravenni, hogy pl. segitsen porszivozni...stb, nem allna ilyen jol a kapcsolatunk. Persze ha a rokonsagom megcsinalja helyettünk, ugy mas, de ha csak a ferjedre szamithatsz, nagyon nem mindegy. (Mert volt olyan "baratom" is, aki nem nyult semmihez, mert nem ferfias szerinte, na ez nalam a macso.)

Nem lehet, hogy a macsokra vagyok kicsit machozistak? Szeretnek szenvedni? De csak ovatosan: a szexben is mas elkepzelni, hogy vernek es mas atelni...

21:57

2011. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
22:15-igazad van,mindenki máshogy értelmezi a két félt. Pontosan ezért is kértem h indokolják meg a válaszukat.
2011. aug. 27. 22:23
 36/48 anonim ***** válasza:

Macsó

Eléggé férfias csaj vagyok, nem bírnék elviselni egy nagyon érzelgős pasit. Igaz, a macsó sem az ideálom, de most ugye csak ebből a kettőből lehet választani... :)

De azt azért hozzátenném, hogy az érzelgős pasik tényleg nem egyenlők a papucsokkal, viszont a macsó pasik közül sem mindegyik ősbunkó (bár tény, hogy a nagy többség az).

2011. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Érzelmes.


Amúgy aranyközépút lenne, de hát... :)


21/L

2011. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező, te a macsós vagy típus vagy. Nekem az jön be.

Onnan gondolom, hogy férfi vagy, hogy hölgyeimmel kezdted:)

Na és leginkább egy macsós fogalmaz így.

2011. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Érzelgős!!!Imádom a romantikus,letérdelős,együtt bőgős pasikat,és imádom a papucs típust is!
2011. aug. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
80%
Macsó...!!!!!!!!!!A férjem is az...:)Döglenének utána a nők,de csak én kellek neki,senki más:)
2011. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!