Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesztelgetett a párom?...

Miért tesztelgetett a párom? Nem bízik bennem vagy ez mire jó? Többi lent!

Figyelt kérdés

Direkt el kezdett heccelni és bunkózni velem,én érthető okból ideges lettem mert semmi oka nem volt rá arra hogy elkezdjen tesztelgetni.Erre azt mondta most legalább kiugrott a szeg a zsákból!Amúgy nyugodt típus vagyok de az hogy még iszonyú meleg volt az is rátett és feszült voltam.

Az ő feszültségét rám vetítette ki ezzel és végül én voltam a hülye.Kérdem én mire jó az hogy el kezd tesztelgetni és direkt balhét gerjeszt??


27/F


2011. aug. 28. 11:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és még beszéltük hogy valahol össze futunk onnan is direkt elkéset vagy fél órát..tudom hogy direkt csinálta
2011. aug. 28. 11:29
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne dühöng, hanem cselekedj. Például menj haza, ha tíz perc várakozás után még nincs sehol.
2011. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó de ez mire jó?
2011. aug. 28. 11:35
 4/11 Hailey13 ***** válasza:
de minek tesztelget? nincs jobb dolga? komolyan, te egy ostoba szőkével jársz, aki azt hiszi irányíthat téged?:D elsőnek igaza van. és amúgy is, a nyugodt ember is lehet ideges iyenkor.
2011. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem raplis a meleg miatt és ilyenkor jó a másikat szadizni. Én legalábbis erre tippelek..
2011. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem te leszel az idegbeteg és megtapasztalja, hogy veled sem lehet akármit megtenni.
2011. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:36


Nem szőke.Nem szeretem a szőkéket.Ilyet még soha nem csinált,nem tudom mire volt ez jó neki fogalmam sincs de marhára ki akasztott ezzel az egésszel a végén még én éreztem sz.arul és nekem volt lelkiismeret furdolásom komolyan.Ő meg úgy csinálta hogy a végén én legyek a hülye...

2011. aug. 28. 11:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy manipuláció. Ő a hibás,de a saját felelősségét rád hárítja, majd neked lesz lelkiismeretfurdalásod.


Kommunikáció..Kérdezd meg tőle őszintén, hogy mi az igazi problémája,hisz te vagy a párja,és szeretnéd vele közös erővel megoldani.Tudasd vele, hogy bízhat benned és mondja el ha valami nem tetszik,vagy bármit!

Ha letagadja a problémát, az viszont rossz :/

2011. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy tudtodon kívül valami okot adtál erre a tesztelgetésre? Én is jártam így és megbeszéltük, minden OK!

22/N

2011. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:46


Nem adtam rá semmi okot ez 1000%,semmi olyat nem tettem vagy csináltam ami erre adott volna okot hogy tesztelgessen engem.Szeretem mindig meg hallgatom a problémáit és mindig meg beszéltük ha valami volt,teljesen kikelt magából így még nem viselkedett,de nem akarta elmondani hogy mi nyomja a lelkét,pedig eddig mindig elmondta...

2011. aug. 28. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!