Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesztelgetett a párom?...

Miért tesztelgetett a párom? Nem bízik bennem vagy ez mire jó? Többi lent!

Figyelt kérdés

Direkt el kezdett heccelni és bunkózni velem,én érthető okból ideges lettem mert semmi oka nem volt rá arra hogy elkezdjen tesztelgetni.Erre azt mondta most legalább kiugrott a szeg a zsákból!Amúgy nyugodt típus vagyok de az hogy még iszonyú meleg volt az is rátett és feszült voltam.

Az ő feszültségét rám vetítette ki ezzel és végül én voltam a hülye.Kérdem én mire jó az hogy el kezd tesztelgetni és direkt balhét gerjeszt??


27/F


2011. aug. 28. 11:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy érzi kezd ellaposodni a kapcsolatotok, és ki akarja hozni belőled a férfiállatot. Hülye módja, az biztos, de elképzelhető.
2011. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!