Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos volt? Vagy...

Szerintetek jogos volt? Vagy bocsánatot kellene kérnem tőle?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk barátnők. Egyik nap elmentünk a strandra és két megjegyzést tett, ami nekem rosszul esett. az egyik: "úristen, de görbe lábaid vannak", a másik:"fhuu neked jó striás a combod". én erre meg beszóltam, hogy "neked meg eléggé narancsbőrös a segged." Na azóta nem is beszéltünk

nem vagyunk már tinik (20 évesek), de én valahogy ezt nem vártam tőle.


2011. aug. 28. 14:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
egyre viccesebbek vagytok. egyébként előtte sem volt olyan őszinte és mély barátság, de hagyjuk. léptem. sejtettem, hogy normális választ nem kapok(tisztelet a kivételnek)
2011. aug. 28. 14:42
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagy barátság lehet! Gondolom az előttem szólók nagy részének is ilyen "jó" barátai vannak, vagy ők ilyen jó barátjai valakinek. :D

Egy igazi barát nem tesz olyan megjegyzést, hogy "úristen, de görbe lábaid vannak". Az őszinteség nem erről szól. Felhívjuk a másik figyelmét az olyan dolgokra, amin javíthatna, de nem teszünk megjegyzéseket olyan külső hibáira, amiken nem tud változtatni, pl. lábforma, meg ilyenek.

De ha valaki mégis ellenállhatatlan kényszert érez az ilyesmire, akkor ne csodálkozzon, ha visszakapja.


Szerintem ezen nem kell összeveszni, de bocsánatot sem kell kérned. Majd keres, ha akar. A kérdésed alapján amúgy sem vagytok barátnők, hanem csak haverok.

2011. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát
2011. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Háűt én kiakadtam volna. Ez durva és tapintatlan volt. Hagyd a fenébe. Nem ez az egy eset, ami igazán gáz, hanem az, hogy ez a felfogását tükrözi.
2011. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

"de nem teszünk megjegyzéseket olyan külső hibáira, amiken nem tud változtatni, pl. lábforma, meg ilyenek"


pont erre gondoltam énis azalatt, hogy nem vártam tőle ezt. nah de mindegy, amúgy is mostanában már sok dolgom lesz, úgyhogy egyébként sem találkoznánk túl gyakran.

köszi.

2011. aug. 28. 17:03
 16/16 A kérdező kommentje:
és 15:52-nek is köszönöm.
2011. aug. 28. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!