Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre többet veszekszünk,...

Egyre többet veszekszünk, verekszünk a férjemmel. Van azért kiút?

Figyelt kérdés

Nos mi is mint sokan mások bajbajutott devizahitelesek vagyunk.A mi helyzetünk annyiban talán tűrhető hogy tudjuk fizetni a törlesztőket fokozott spórolással(tehát nincs azért veszélyben a lakásunk)ugyanakkor a hangulatunkat taccsra vágta mindez.Egyre kisebb csip csup dolgokon felhúzzuk magunkat és összeveszünk.Többször már pofonváltásba is torkollott ez.Múltkor például annyira bepöccent hogy letepert hasamra ült és úgy sorozott meg.Azt azért hozzá kell tennem hogy nem ököllel csak tenyérrel.Erre legalább tényleg ügyel még ilyenkor is hogy nagy fájdalmat ne okozzon.

Szerintem ha kilábalnánk ebből a válságból akkor a közérzetünk is helyrejönne mert szerintem maga ez a borzalmas légkör okozza mindezt hisz egyikünk se rosszember.Lehetséges hogy ahogy jött úgy elmúljon ez a rémálom?


2011. aug. 28. 21:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%
Én megértelek és szerintem átmeneti helyzetröl van szó.
2011. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 harleynagyi ***** válasza:
100%
ilyen pofozkodas napokon a Te kezed is eljar ??!!! Nem valami biztato helyzeted mert agresziv a ferjed de lehet ugyan ugy Te is . Mindig pozitiv oldalan kell nezni az helyzetet es barmenyire is aggodtok hogyan tovabb a depreszio nem segit csak a helyzet rosszabodik . En mindig derusen veszem fel a problemakat hiszen a z elet olyan rovid hogy depreszios legyek vagy szomorkodjak ugy erzem csak ido pocsekolas .
2011. aug. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első férjem olyan volt. Megvert, megbánta, jól elvert, megbánta, és esténként azért igényelte házaséletet. Én nem vagyok verekedős, még agressziv sem. Náluk az volt a mondás, asszony verve, pénz számolva jó.Négy év után váltam el tőle, akkor ugyanis már a nyakamon volt a szoritó marka, és elájultam. Egyetlen napot sem kellett volna vele élnem. Pedig az elején minden olyan jó volt.Ameddig az ő érdekei voltak előtérben. Amikor én is érvényesiteni akartam az én életfelfogásomat, az már nem tetszett, abba ugyanis nem volt benne a verekedés,.
2014. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!