Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomnak soha nem jut...

Barátomnak soha nem jut eszébe megajándékoznia. Ez más pasikra is jellemző?

Figyelt kérdés
Már 4 éve vagyunk együtt, még mindig elfelejti a névnapom, szülinapom, és nem is kapok tőle ajándékot mindig. Eddig kb a 4 év alatt 4x kaptam tőle ajándékot...1x névnapra, 2x szülinapra, 1x karácsonyra...persze így nekem sincs sok kedvem ajándékozni, de azért ha meglátok vmit, ami jó lenne neki, akkor meglepem vele...de ő még ilyet sem szokott...:-( ma is névnapom van, egyelőre még nem köszöntött fel, ha fel is fog, csak azért mert anyukája szól neki, h ma van a névnapom...
2011. aug. 31. 14:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
az én barátom is ilyen tahó. szerintem az ilyen pasiktól menekülni kell olyan gyorsan ahogy csak tudsz.ha tudja ,hogy fájdalmat okoz neked azzal ,hogy fel se köszönt vagyis szándékosan csinálja az csak annak a jele ,hogy nem szeret téged. mert akit szeretünk kimutatjuk és örömet akarunk szerezni neki ha ez nincs meg akkor nem szerelmes. csak egy kihasználós bunkó.
2014. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nagy probléma kit érdekel ásd el magad.
2016. dec. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!