Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomnak soha nem jut...

Barátomnak soha nem jut eszébe megajándékoznia. Ez más pasikra is jellemző?

Figyelt kérdés
Már 4 éve vagyunk együtt, még mindig elfelejti a névnapom, szülinapom, és nem is kapok tőle ajándékot mindig. Eddig kb a 4 év alatt 4x kaptam tőle ajándékot...1x névnapra, 2x szülinapra, 1x karácsonyra...persze így nekem sincs sok kedvem ajándékozni, de azért ha meglátok vmit, ami jó lenne neki, akkor meglepem vele...de ő még ilyet sem szokott...:-( ma is névnapom van, egyelőre még nem köszöntött fel, ha fel is fog, csak azért mert anyukája szól neki, h ma van a névnapom...
2011. aug. 31. 14:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
46%

Szerencsére a Vőlegényem nem ilyen. Mindig meglep valami kis aprósággal. Egy szál rózsával, ha leugrik a boltba a kedvenc csokimmal stb..... Reggelente ágyba hozza a kávét, vagy elkészíti a reggelit, ebédet.

Ezek mind apróságok, de ez is bizonyítja, hogy én vagyok számára a legfontosabb.

Minden nőnek szüksége van a kényeztetésre, a meglepikre stb....


21 éves menyasszony.

2011. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%

Az enyém az ünnepeket sosem felejti el, néha volt már hogy olyan jellegűt szerettem volna, amire azt mondta, vegyem meg magamnak, mert ő azt nem tudja egyedül/meglepetésként kiválasztani, de ezen nem is akadtam ki, csak amikor Valentin-napkor is előállt azzal, hogy nem volt ideje még venni semmit, de mivel úgyis összetört a parfümöm, vegyek azt és kifizeti. Mivel gyűrűben reménykedtem, bár sejtettem hogy nem kapok, de arra mégsem számítottam hogy elküld megvenni magamnak a Valentin napi ajándékot, akkor majdnem szakítottam vele, de kimagyarázta, meg küldött egy olyan sms-t, ami miatt az egészet megbocsájtottam...

Ünnepen kívül szinte soha nem kapok semmit. Néha ez bánt, főleg mikor látom, más szerelmes fiú hogy elhalmozza a párját, de rájöttem, hogy ő nem az az udvarlós típus és ettől még nagyon szeret. Vaj se nagyon van a füle mögött, én is olvastam, hogy a megcsalás jelei közt van a túl sok ajándék, hát akkor inkább ne adjon semmit. Volt amúgy srác, akitől havonta egyszer mindig kaptam csokrot és mégse csalt meg soha. De a párom nem ilyen. Ettől függetlenül nagyon figyelmes.

2011. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, hogy felnőtt embereknek miért van szükségük arra, hogy feltétlenül vegyenek nekik valamit. Most akkor az számít, hogy felköszönt, vagy az, hogy mit vesz? Az még elmegy, hogy szülinapra vagy karácsonyra vesztek valamit, de amikor már a 25. bóvli ünnepre is elvárt dolog az ajándék, akkor kibukkan, hogy kinek mi is igazán fontos.
2011. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjecském is elég feledékeny.. :) Habár, még konkrétan soha nem felejtette el sem szülinapomat se névnapomat, de volt, hogy előtte levő nap ugrott be neki, h "jééé holnap névnapja lesz!!" :) Akkor viszont nagyon feszült lett, és össze vissza rohangált, hogy mivel kedveskedjen nekem. Egyébként nagyon kreatív, amikor nem megy ki a fejéből egy ilyen dátum, akkor már előtte 1-2 héttel szervezkedik és készülődik... Mindig süt, vagy főz valami újdonságot szülinapomkor.. :) Szóval nagyon figyelmes, csak sokszor fel kell írnia dolgokat, hogy ne felejtse el.. :D

Persze, ilyenről még szó sem volt, h mondjuk karácsonykor elfelejtett volna meglepetéssel készülni! Soha nem tudom előre, h mit kapok tőle, mert nagyon nagy titokban tartja:) Ragaszkodik még ahhoz is, h mikor beteszi a fa alá a meglepit, ne legyek ott a szobában, hogy még a csomagolást se láthassam. :)

Nézd, a párod biztos szeret téged, de lehetséges, hogy ő is így nőtt fel, vagy nem? Pl hugom párja ilyen, mert az ő szülei soha nem ajándékoztak neki karácsonykor... Ha szeretett volna valamit, azt egyből megkapta, nem kellett karácsonyig vagy szülinapig várni. Az így felnőtt gyerekek a saját gyerekükkel is hasonlóképpen fognak viselkedni... és ugye a párjukkal is.

Próbáld vele megbeszélni! Sajnos mást nem tudsz tenni..

23/L

2011. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az exem volt ilyen, ő alapból is elég sivár érzelmi intelligenciával rendelkezett. Én többször leptem meg apróságokkal, pedig én vagyok a nő. Tapló a pasid kissé. Ez nem a férfiak általános jellemzője, hanem a nemtörődöm férfiak jellemzője.


25 N

2011. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ, meg a köszöntéseket! Igazán nem az zavar, h nem kapok hasznos vagy drága, nagy ajándékokat, de néha egy-egy meglepi jól esne...nem kell nagy dolognak lennie, tényleg csak egy szál virág nagy néha, vagy hasonlók. Ami kell nekem úgyis megveszem magamnak. Az olyantól ki lennék borulva, ha azt mondaná, h ad pénzt és vegyek magamnak ajándékot...meglepiket szeretnék. De a meglepivel pont az a baj, h ha mondom neki, akkor már nem lesz meglepetés...:-)

A karácsonyt szerencsére nem elfelejti, olyankor mikor nem volt ajándék, akkor az azért volt, mert nem is volt idő rendesen karácsonyt ünnepelni(általában nekem kellett karácsonykor is dolgozni, tavaly meg együtt sem voltunk akkor egyáltalán...idén azért remélem rendes karácsonyt tartunk)

Ja, és az a vicces, h mikor én elfelejtettem felköszönteni névnapján, akkor teljesen kiakadt. Pedig nekem csak aznap ment ki a fejemből, már megvolt az ajándék is, készültem, csak aznap hirtelen nem jutott eszembe...nehéz volt kibékíteni. Ma én is ezt fogom csinálni....:-))

2011. aug. 31. 15:27
 17/22 anonim ***** válasza:
73%

Egyszer ő sértődött vérig, mert elfelejtettem a névnapját, egyszer meg én, úgyhogy kvittek vagyunk:P De az hogy lehet, hogy annak akit szeretsz a szülinapja nem jut eszedbe?!Az már elég gáz szerintem.

20/L

2011. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Egyazon hónapban, férjemnek 12-én, nekem 17-én, unokatesómnak meg 16-án van a szülinapja. A férjem évekig felköszöntött az unokatesóm szülinapján :))
2011. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én nem hibáztatom a barátodat, pedig 17 éves lány vagyok. Gyűlölöm a meglepetéseket, és meglepetés ajándékot is utálok venni. Gondolkodtam már azon is, hogy megkérem a barátomat, hogy szülinapokra, karácsonyra ne adjunk egymásnak semmit, csak legyünk együtt, az bőven elég. Ezeket a direktbe ajándékot vásárlós ünnepeket nagyon nem csípem.

Akkor nincs az ajándékozással semmi baj, ha nagybevásárlás közepén meglátod a párod kedvenc írójának új könyvét, és megveszed neki, nem azért, mert úgy ILLIK, hanem mert eszedbe jutott, és tudod hogy örülne neki. Na de ha születésnap előtt hetekig azon kell gondolkodni, hogy mit adjunk a szerelmünknek, az kiakasztó dolog. Én legszívesebben megkímélném ettől a barátomat is, meg magamat is.

A délutáni csokival, virággal hétköznap ugyanaz a helyzet, mint az előbb említett könyvvel. Sokkal jobban esik, ha azért adja, mert eszébe jutottam, nem pedig azért, mert valamit muszáj volt vennie. 17L

2011. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%
Nekem pont az a bajom, hogy már megint pénzt költ rám.Most a legújabb az, hogy szülinapja lesz, de ő is vesz nekem ajándékot. O.o Kövezzetek meg, de engem kicsit zavar, hogy csak úgy vesz nekem dolgokat, még ha nagyon klasszak is. Megköszönöm, örülök is neki, de... Szegénykém fél, hogy nem fogom szeretni, tök mindegy, mit mondok.
2011. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!