Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami ötlet, hogy tegyem...

Valami ötlet, hogy tegyem tönkre a mostohatestvéremet?

Figyelt kérdés

A szüleink elváltak akkor,amikor 5 éves voltam.

Apával mindig szerettem lenni,mert folyton vásároltunk,sütiztünk és nem voltak hosszú kapcsolatai.

De időközben megismert egy nőt,akivel összeköltöztek és a nőnek van egy velem egykorú lánya,aki egy idegesítő kis...

Folyton beszél minden hülyeségről,koppintja a stílusom és próbál olyan cipőket és ruhákat venni,mint amilyeneket én hordok(bár azért van egy kis különbség a kínais cuccok meg a márkás között,de mind1,Ő igyekszik mindig hasonlóan öltözködni,mint én -.-) és velem akar lógni mindig,facebookon minden képemhez kommentel.


Az anyja meg még szörnyűbb...Minden névnapomkor apuval elmentünk a kedvenc éttermünkbe,utána fagyizni/sütizni.De most nem mehettünk el,mert az a k*rva kiakadt,hogy minek kell ilyenekre a pénzt költeni,majd Ő csinál kaját(nem mintha nem engedhetnénk meg ezt magunknak -.-"")...Csak arról felejtkezett el érdeklődni,hogy mi legyen az ebéd.Így csinált vmi sült hús meg krumlpipürét meg húslevest...Csak az a gond,hogy én a csirkehúson kívül semmilyen más húst nem eszek meg és csak a krémleveseket szeretem.Szóval az ebédből nem ettem szinte semmit.És a legszörnyűbb,hogy apa ezt tűrte!

Nem tudom,ezután az lesz,hogy majd amit az a nő mond és az nem is számít,hogy én mit akarok?!

Szerdán beszéltem apuval facebookon és írtam neki,hogy már alig várom az iPhone5-öt és erre ma az az idegesítő kis dög,az apám "élettársa" elkezdte mondani ma,hogy "nem kell nekem olyan telefon,az Ő lányának még mini proja sincs,nem úgy,mint nekem"....B.asszus,mi köze van hozzá,hogy apa mit vesz nekem a SAJÁT pénzéből???Meg minek olvassa el a mi PRIVÁT beszélgetésünket? Semmi köze nincs hozzá.

Attól,mert a lányának nem kellenek ilyen dolgok és nem is hallott még életében semmilyen normális márkáról,attól én még kaphatok normális dolgokat.

Fú,de gyűlölöm mind a kettőt...De tudom,hogy azt a nőt (még) nem tudnám egyedül kirobbantani onnan,szóval marad az,hogy a lányával próbálkozom.


Nem olyan "szivatások" érdekelnek,mint pl. rakjak parfümöt a szájvízbe/üdítőbe,sózzam el a kajáját,pakoljam tele kaviccsal a táskáját,a samponját cseréjem ki testápolóval meg hasonlók.Rájönnének,hogy én voltam és én tönkre akarom tenni!Nem fizikálisan akarok fájdalmat okozni neki,hanem érzelmileg.


Segítsetek,mert én így nem fogom sokáig bírni...Már így is csak akkor talizom apuval,ha az a két kis boszi nincs ott,mert hányok tőlük(szó szerint...).


Köszi az ötleteket!


14L


2011. szept. 3. 18:02
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim válasza:
100%
Téged most tulajdonképpen az zavar, hogy nem kapsz meg mindent apádtól, mint eddig? Azért a márkás ruhákon, az iPhone5-on kívül is van világ. Oké a születésnapi ebédnél tényleg érdeklődhetett volna a nő az ízlésedről, de azért ne akard kitúrni a lányt, mert nem kapod meg mindenből a legújabb és/vagy legjobb cuccokat.
2011. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
100%
Te melyik szülődre hasonlítasz jobban?
2011. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hogy csak kamu,mindenesetre elég sok gyanus dolog van benne amire ugranak az emberek,ha mégsem az akkor sajnálom szegény mostohanővéred.
2011. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:

Nem fogok megenni olyat,amit már 7 éves korom óta nem eszek meg csak azért,mert Ő csinálta.

Tudom,hogy el vagyok kényeztetve,de engem nem zavar.

Én próbáltam vele normális lenni,de egyszerűen nem megy...valahogy taszít vagy én nem tudom :S

És nem az zavar,hogy nem kapok meg annyi mindent,mint eddig.Mert ez nem igaz.Már kaptam kárpótlási ajándékot az elmaradt ebédünk miatt aputól és nem fogom hagyni,hogy az a nő megmondja,hogy mit kaphatok meg és mit nem -.-

Amúgy anyura hasonlítok jobban,külsőre és belsőre is(bár a szemem apáé állítólag).

2011. szept. 3. 18:16
 15/59 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából annyira lehet kibírhatatlan,mint Te magad,szóval majd felnősz és remélem hamar,mert egyenlőre egy elkényeztetett kis libának tűnsz...
2011. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
96%

Azt amúgy vágod, hogy apád azért ad neked pénzt, meg ájfónt, meg hasonlókat, mert ezzel kompenzálja, hogy nincs a családodban? És azt vágod, hogy mennyire kihasználod ezt? És azt vágod, hogy azért nem szereted őket, mert ezt a kiváltságodat veszélyeztetik?

Irgalmatlanul el vagy kényeztetve anyagi szempontból kislány!


Á, falra hányt borsó ez a komment.

2011. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
91%
Biztos voltam benn, hogy anyudra hasonlítasz. :)
2011. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
94%
hát neked tényleg ki van nyalva a segglukad is... kárpótlási ajándékot is kaptál b*zdmeg besza*rok : "DDDD
2011. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
100%

Te érdemelnéd meg, hogy kikészítsenek...

Szerintem apukádtól pár nevlő célzatú pofont kéne kapnod, nem ártana meg...

2011. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:

Persze,hogy kaptam ajándékot,hiszen majd' egy egész napon át hallgattam a csajt.Már azt hittem,hogy kiugrok az ablakon tőle.

És nem kamu,tényleg romokban az életem,ez az oldal az utolsó reményem.Anya azt mondja,hogy ne menjek apához,akkor hátha leesik neki a dolog.A legjobb barátnőim azt mondják,hogy a csajról csináljak photoshoppal képeket,a barátom azt mondja,hogy hagyjam az egészet.De nem tudom hagyni.

2011. szept. 3. 18:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!