Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami ötlet, hogy tegyem...

Valami ötlet, hogy tegyem tönkre a mostohatestvéremet?

Figyelt kérdés

A szüleink elváltak akkor,amikor 5 éves voltam.

Apával mindig szerettem lenni,mert folyton vásároltunk,sütiztünk és nem voltak hosszú kapcsolatai.

De időközben megismert egy nőt,akivel összeköltöztek és a nőnek van egy velem egykorú lánya,aki egy idegesítő kis...

Folyton beszél minden hülyeségről,koppintja a stílusom és próbál olyan cipőket és ruhákat venni,mint amilyeneket én hordok(bár azért van egy kis különbség a kínais cuccok meg a márkás között,de mind1,Ő igyekszik mindig hasonlóan öltözködni,mint én -.-) és velem akar lógni mindig,facebookon minden képemhez kommentel.


Az anyja meg még szörnyűbb...Minden névnapomkor apuval elmentünk a kedvenc éttermünkbe,utána fagyizni/sütizni.De most nem mehettünk el,mert az a k*rva kiakadt,hogy minek kell ilyenekre a pénzt költeni,majd Ő csinál kaját(nem mintha nem engedhetnénk meg ezt magunknak -.-"")...Csak arról felejtkezett el érdeklődni,hogy mi legyen az ebéd.Így csinált vmi sült hús meg krumlpipürét meg húslevest...Csak az a gond,hogy én a csirkehúson kívül semmilyen más húst nem eszek meg és csak a krémleveseket szeretem.Szóval az ebédből nem ettem szinte semmit.És a legszörnyűbb,hogy apa ezt tűrte!

Nem tudom,ezután az lesz,hogy majd amit az a nő mond és az nem is számít,hogy én mit akarok?!

Szerdán beszéltem apuval facebookon és írtam neki,hogy már alig várom az iPhone5-öt és erre ma az az idegesítő kis dög,az apám "élettársa" elkezdte mondani ma,hogy "nem kell nekem olyan telefon,az Ő lányának még mini proja sincs,nem úgy,mint nekem"....B.asszus,mi köze van hozzá,hogy apa mit vesz nekem a SAJÁT pénzéből???Meg minek olvassa el a mi PRIVÁT beszélgetésünket? Semmi köze nincs hozzá.

Attól,mert a lányának nem kellenek ilyen dolgok és nem is hallott még életében semmilyen normális márkáról,attól én még kaphatok normális dolgokat.

Fú,de gyűlölöm mind a kettőt...De tudom,hogy azt a nőt (még) nem tudnám egyedül kirobbantani onnan,szóval marad az,hogy a lányával próbálkozom.


Nem olyan "szivatások" érdekelnek,mint pl. rakjak parfümöt a szájvízbe/üdítőbe,sózzam el a kajáját,pakoljam tele kaviccsal a táskáját,a samponját cseréjem ki testápolóval meg hasonlók.Rájönnének,hogy én voltam és én tönkre akarom tenni!Nem fizikálisan akarok fájdalmat okozni neki,hanem érzelmileg.


Segítsetek,mert én így nem fogom sokáig bírni...Már így is csak akkor talizom apuval,ha az a két kis boszi nincs ott,mert hányok tőlük(szó szerint...).


Köszi az ötleteket!


14L


2011. szept. 3. 18:02
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
És az a legeslegrosszabb,hogy senki sem érti meg,hogy min megyek keresztül.Mert próbálják átérezni a dolgot a barátaim,de Ők sosem fogját teljesen megtudni,hogy milyen az,amikor valaki koppint mindenből és próbál olyan lenni,mint te vagy és egy idősebb nő meg elcseszi az életemet :(
2011. szept. 3. 18:25
 22/59 anonim ***** válasza:
100%
ha már mindent megkapsz szó nélkül akkor ezt tűrd el
2011. szept. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy az anyjával bajod van, de nem értem, hogy miért zavara kiscsaj, hisz' úgy tűnik, hogy Te vagy a példaképe, ezért utánoz.
2011. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
100%
Szegény mostohatesód, milyen alacsony önértékelése lehet, ha rád akar hasonlítani.
2011. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
97%
fúú bazz! nekem anyám a fejemre boritotta a kaját ha nem ettem meg, nemhogy kárpótlás ajándék..... két jó nagy pofon kéne neked elkényeztetett kis csitri! :D
2011. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
95%
adom az uccsót, de inkább 14 pofon :"D
2011. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%

Ha amit leîrtàl igaz, és ûgy is gondolod, akkor nemcsak egy oltàri nagy se..fej vagy, hanem még gonosz is, egy igazi elkényeztetett kis hülye p.

Nagyon sajnàlom a jövendôbeli férjedet,- ha lesz.

Ez egyszerüen undotîtô!!

2011. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim válasza:
100%
és az szerinted gáz ha valakinek nincs iPhone5-je és márkás telefonja, meg márkás cucca? Szerintem te egy elkényeztetett p..csa vagy. :)
2011. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyàdra hasonlîtasz, màr érthetô, hogy miért vàltak el a szüleid.
2011. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam a szövegedet és komolyan megcsapkodnálak egy serpenyővel. Maradj ilyen, előbb-utóbb mindenki meg fog utálni. Kárpótlási ajándék... Pfff...
2011. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!