Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami ötlet, hogy tegyem...

Valami ötlet, hogy tegyem tönkre a mostohatestvéremet?

Figyelt kérdés

A szüleink elváltak akkor,amikor 5 éves voltam.

Apával mindig szerettem lenni,mert folyton vásároltunk,sütiztünk és nem voltak hosszú kapcsolatai.

De időközben megismert egy nőt,akivel összeköltöztek és a nőnek van egy velem egykorú lánya,aki egy idegesítő kis...

Folyton beszél minden hülyeségről,koppintja a stílusom és próbál olyan cipőket és ruhákat venni,mint amilyeneket én hordok(bár azért van egy kis különbség a kínais cuccok meg a márkás között,de mind1,Ő igyekszik mindig hasonlóan öltözködni,mint én -.-) és velem akar lógni mindig,facebookon minden képemhez kommentel.


Az anyja meg még szörnyűbb...Minden névnapomkor apuval elmentünk a kedvenc éttermünkbe,utána fagyizni/sütizni.De most nem mehettünk el,mert az a k*rva kiakadt,hogy minek kell ilyenekre a pénzt költeni,majd Ő csinál kaját(nem mintha nem engedhetnénk meg ezt magunknak -.-"")...Csak arról felejtkezett el érdeklődni,hogy mi legyen az ebéd.Így csinált vmi sült hús meg krumlpipürét meg húslevest...Csak az a gond,hogy én a csirkehúson kívül semmilyen más húst nem eszek meg és csak a krémleveseket szeretem.Szóval az ebédből nem ettem szinte semmit.És a legszörnyűbb,hogy apa ezt tűrte!

Nem tudom,ezután az lesz,hogy majd amit az a nő mond és az nem is számít,hogy én mit akarok?!

Szerdán beszéltem apuval facebookon és írtam neki,hogy már alig várom az iPhone5-öt és erre ma az az idegesítő kis dög,az apám "élettársa" elkezdte mondani ma,hogy "nem kell nekem olyan telefon,az Ő lányának még mini proja sincs,nem úgy,mint nekem"....B.asszus,mi köze van hozzá,hogy apa mit vesz nekem a SAJÁT pénzéből???Meg minek olvassa el a mi PRIVÁT beszélgetésünket? Semmi köze nincs hozzá.

Attól,mert a lányának nem kellenek ilyen dolgok és nem is hallott még életében semmilyen normális márkáról,attól én még kaphatok normális dolgokat.

Fú,de gyűlölöm mind a kettőt...De tudom,hogy azt a nőt (még) nem tudnám egyedül kirobbantani onnan,szóval marad az,hogy a lányával próbálkozom.


Nem olyan "szivatások" érdekelnek,mint pl. rakjak parfümöt a szájvízbe/üdítőbe,sózzam el a kajáját,pakoljam tele kaviccsal a táskáját,a samponját cseréjem ki testápolóval meg hasonlók.Rájönnének,hogy én voltam és én tönkre akarom tenni!Nem fizikálisan akarok fájdalmat okozni neki,hanem érzelmileg.


Segítsetek,mert én így nem fogom sokáig bírni...Már így is csak akkor talizom apuval,ha az a két kis boszi nincs ott,mert hányok tőlük(szó szerint...).


Köszi az ötleteket!


14L


2011. szept. 3. 18:02
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%
Szeretni mindenhogy fog mert a lánya vagy. Épp ez a baj, ha az apád a válás meg az új barátnő miatt nem nyalogatná körbe a segglyukadat is, akkor nem lennél ennyire elkényeztetve, mert nevelne is kicsit... Általában nyugodt természetű embernek gondolom magam, de neked tudnék olyat írni, hogy kimoderálnának...
2011. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:
Nem olyan eredeti a stílusom,de azért fura,hogy pont akkor szeretne Ő is olyan hajat,mint amikor nekem lett levágva úgy.
2011. szept. 3. 19:41
 43/59 anonim ***** válasza:
100%
Példaképnek tekint, ennyi, miért reagálod túl a helyzetet?
2011. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
Nem reagálom túl a helyzetet,csak félek...Félek attól,hogy a barátaim Őt jobban szeretnék,mint engem,a barátom dobna miatta és engem már nem is szeretne senki.
2011. szept. 3. 19:47
 45/59 anonim ***** válasza:
100%
De igenis túlreagálod. Miért szeretnék őt jobban, mint téged? Semmiért! Egyébként hány éves a mostohatesód?
2011. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:
14,ha jól tudom.
2011. szept. 3. 19:51
 47/59 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretnek, akkor nem fognak elhanyagolni/elhagyni a tesód miatt. Ha meg a tesódat ŐK megszeretik, az nem az ő hibája...
2011. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
45%

Egyikőtöknek sem esett le mi a kérdező baja????

Neki több esze van, mint nektek együttvéve.


Alapból megviselte a válás,mert nagyon szereti az apját és úgy érzi az új családba nem fér bele, hogy kitúrják onnan és ezt is elveszíti, ami maradt.


Kérdező ettől nem kell félned, apukádnak mindig te leszel az első, akárhány nő és akárhány mostohagyerek jöhet, mindig a saját gyerek az első. A barátaidat sem kell féltened.

A mostohatestvéred pedig hidd el nekem, hogy nem akar rosszat, csak ő pedig beilleszkedni szeretni, és örül, hogy ilyen vagány tesót kapott. Nincs szó arról, hogy el akar venni tőled bármit vagy bárkit, egyszerűen csatlakozni akar.

Szerintem legyetek barátok, értékes emberrel gazdagodnál te is. Oszlasd el a kételyeidet, senki nem fog téged nem szeretni :)

2011. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzi, igaz, de akkor is túlreagálja.
2011. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg tudja, hogy sz@r ember, és ha a barátai megismernék a tesóját, akkor őt szeretnék jobban, mert ő nem sz@r.
2011. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!