Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves lánynak engednétek a...

17 éves lánynak engednétek a cigit? Mit tennétek, ha a tiltás ellenére is cigizne?

Figyelt kérdés
Februárban lesz 18
2011. szept. 4. 15:04
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
20%

Na jött a sok nemdohányos az okos indokaikkal :D

Az egészségügyi ártalmat felesleges mondani neki, a csapból is az folyik. Most komolyan szerintetek van olyan ember aki nem tudja, hogy a cigi ártalmas? o.O Úgyis tudja már...

A másik, olyan dohányost, akinek nem volt pénze cigire, még nem láttam. Akinek nem adnak, vagy csór a szüleitől, vagy kér pénzt nagyszülőktől, vagy lejmol másoktól stb stb cigire mindig szerez az ember pénzt! Úgyhogy ez is tök felesleges... Egyébként pl. láttam olyat, akinek elkezdték a szülei, hogy nem adnak mostantól semmi pénzt, ő elment melózni, aztán rájött, hogy bőven elég neki a pénz, úgyhogy elkezdett füvezni is, mivel azt is meg tudta már így engedni magának... ennyit az okosságotokról.

16/f

2011. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:50


LOL, nem minden ember kezd el drogozni, akinek van rá pénze. Mivel ez egy nagyon drága káros szokás, az a minimum, hogy ő keresi meg rá a pénzt. Ha már hülye, akkor dolgozzon meg érte, hátha rájön, hogy abból a pénzből már nagyon sok drága holmit tudna venni, amit cigire költ, így észhez tér.

2011. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
64%
Tudom h nem mindenki, ezt csak példának mondtam, hogy van ilyen is... a csaj előtte 1x próbálta ki a füves cigit, de inkább utána simán cigizett, annyi pénzt nem tudott összeszedni h füvezzen is mellette... de miután saját melója lett, már simán...
2011. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%

tényleg értelmetlen elmondani meg beszélni vele,ha egy nő nem annyira igényes,hogy zavarja a haja,a szája, a bőre a ruhái büdössége akkor miről beszélünk?

ocsmány egy cigitől bűzlő nő

IGÉNYTELEN

2011. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
64%

Azért ilyen messzire ne menjünk...

Szerinted ő igénytelen? [link]

Attól, hogy elszívok napi 1-2 cigit még nem sárga a fogam, nem büdös se a szám se a hajam és a bőröm is szép...

2011. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
66%
Én vagyok a 17 éves lány aki le lett pontozva. Szerintem nem minden dohányos igénytelen, persze vannak, de igénytelen ember olyan is lehet aki életében egy szál cigit nem szívott el. Édesanyám és édesapám is cigizik, a házban soha nem tennék meg, a kocsikba szintén. A ruhájukon nem érződik a dohányszag, a hajukból se dől, tisztálkodnak rendesen, kezet mosnak, a ruháik is rendszeresen mosva vannak. Nincs dohányszaguk és nekem sincs. Ha valaki bejön a házba eszébe sem jut, hogy itt esetleg dohányzók élnek, mert tiszta és illatos minden helyiség. A ruhák pedig egy nap alatt míg rajtunk vannak nem veszik át a szagot, de ha mégis, este úgyis mennek a mosásba.
2011. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb baj, hogy a cigizők 50-60 százaléka súlyos beteg és még csak nem is tud róla! Ha csak egyszer is elmenne egy légzésfunkciós vizsgálatra, sokkot kapna az eredmény láttán. És az igazi tragédia: ez a betegség nem gyógyítható, folyamatos leépülést okoz és kínhalállal végződik.
2011. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
85%
19:50 maga az élet is folyamatos leépüléssel és halállal jár, és ez ellen semmit se lehet tenni :D
2011. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 Gombázs Dzsó válasza:
én csak megfordítanám a szájában a cigit.
2011. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim válasza:
Sokan eltértek a tárgytól, fű drog stb.... CIGI! Hiába tiltod ha már benne van a dologban, és még ha nem is lánc de dohányosnak lehet nevezni, akkor elvonási tünetei lesznek (mielőtt félreértenél, a cigarettát sem lehet még nagy akarattal sem máról holnapra elhagyni) nikotinhiány, de az inkább agressziót okozhat vagy hisztit hogy kell kell és márpedig kell. De inkább mint lejmoljon másoktól és csikkezzen ezt tudatsd vele! A másik én semmi szín alatt pénzt se adnék neki hogy cigarettára költse, se zsebpénzt se semmit, vegye meg ő. Ha nem képes rá akkor pofa alapállásban és tanuljon, ha nyári munkán volt akkor azt a pénzt nincs jogod elvenni tőle mert megdolgozott érte, de ha nem akkor 18 elmúlik és csinálja de a saját kontójára én sem a szüleimmel vetetem 19 vagyok hanem tanulás mellett kisebb óra számban dolgozok mivel nekem tartós súlyos betegségem van de arra is kapok pénzt, de a rezsibe BESZÁLLOK és nem lépem át a határokat, nem fogom elpöfékelni az egészet, és én a leányzó helyében fokozatosan segítséggel v anélkül de leszoknék! Nem mindíg a szülő a hibás, hisz nálam sem ők voltak hibásak. Lehet ennek az oka ha rosasz társaságba keveredik és nem tud nemet mondani (ez történt velem) vagy egyéb sokkhatások, bánat, szorongás, haláleset akiket szeret vagy bármely más környezeti inger, de azért azt tudni kellene és nem letépni a fejét. Beszélj vele még ha duzzog is légy a bnője és mondd el neki azt amit itt írtak mások is (de ne a hülyeségeket hanem aminek van értelme, fantáziája és mondanivalója) nem az hogy megfordítanám a szájában stb. agresszióból csak viszont azt látsz.
2011. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!