Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a pszichológus segíthet?...

Csak a pszichológus segíthet? Vagy most is lefog állni?

Figyelt kérdés

A lányomnak mindig magától megjött az esze, negyedik osztályig borzalmas tanuló volt, nem mondtam semmit, erre azóta ötödiktől folyamatosan kitűnő. Ez a legfontosabb, de tudnék még ilyen példákat felhozni. De most, hogy már nagylány, ő is találkozott a fogyókúrával, feljött pár kiló felesleg, leadta egészségesen, azt hittem, hogy vége. Aztán rá egy hónapra elkezdett kevesebbet enni, majd még kevesebbet, nem törődtem vele, úgyis megjön az esze, mondván. Erre tegnap reggel sikítva az örömtől keltett fel, hogy elérte a 44 kilót..de jó. Pedig csak másfél hónapja tart ez. Szóval tegnap este megkérdeztem, hogy meddig akarja ezt csinálni. "

-Ameddig szép nem leszek, ugyanis még nem változott a testemen semmi..

-Mínusz 9 kiló után?

-Szörnyűek a génjeim, látod?:)

-Én látok különbséget. Nagyon is. Túl vékony vagy már.

-Olyan nincs..mint ahogyan sosem lehetsz túl gazdag."

De már nem tudok mit csinálni. Nagyon megharagudna, megsértődne ha elakarnám vinni pszichológushoz..szerintem.


2011. szept. 6. 16:42
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, viszont egyáltalán nem hanyagoljuk el egymást, inkább túl sokat voltunk együtt. Nyáron 2 hónapos intenzív német nyelvtanfolyamon voltunk. Együtt mentünk, egymás mellett ültünk 5 órát, együtt ebédeltünk, aztán házi írás, és még kis is kérdeztük egymást..szerintem nagyon jó volt:] Mostanában is néha beül mellém a kocsiba, és eljön velem dolgozni. Lehet ez miatt? Huh, nem hiszem:D
2011. szept. 7. 16:51
 22/22 anonim válasza:
Basszus! (hozzász-kat nem olvastam el) Elég az az egy mondat hogy "...minthogy sosem lehetsz elég gazdag ..." pro-ana oldalakat néz. Anorexia. PSZICHIÁTER!!!
2014. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!