Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az olyan nő, aki 42...

Milyen az olyan nő, aki 42 éves korára egy ebédet nem tud megfőzni, mert túl elfoglalt?

Figyelt kérdés

20 éve házas nőről van szó, van 2 gyerek: 19 és 15 évesek. A nő soha sem szokott főzni, mert egy boltban dolgozik és ha hazaér akkor már túl fáradt. Reggel 8-16ig dolgozik. Az édesanyja főz a férjére + gyerekekre + 5 emberre még. Magyarul a nagyi főz 65 évesen 9 felnőtt emberre, és még csomagol is nekik mindig kaját hogy otthon is legyen mit enniük.

Ez nem fura? Hétvégén mikor meg nem dolgozik, akkor az anyósáéknál esznek.


2011. szept. 7. 22:17
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne hergeljük fel ennyire magunkat hé.
2011. szept. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
70%
Ja, egyébként régen a paraszti családokban, ahol együtt élt minimum három generáció, és még jó erőben volt a nagymama, teljesen természetes volt, hogy ő főzött, míg a család többi tagja a mezőn dolgozott. Mégis volt a gyerekeknek hiteles anyaképük.
2011. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
73%

A normális család az kapálás, három gyerek, és egy részeges férj?


Egyébként én felnézek anyukámra, őt tisztelem a legjobban a világon, de nem azért, mert főz. Ha nem főzne, ugyanúgy szeretném.

2011. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, de nem is érdekel! Téged miért izgat ennyire? Ő így érzi jól magát, és minden bizonnyal a családját nem zavarja. Egyébként meg a férjem ugyan olyan sűrűn főz, mint én. na Bummm, máris milyen nő vagyok? Nem mindig főzök meg az uramra, meg a gyerekekre..szörnyű!
2011. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
92%

"Sírvafakadhatsz te szerencsétlen de normál családoknál így szokás mindenkinek meg van a feladata "


Bocs előre is, h kötekedek, de az előtte lévő kommentedben egy minregényen keresztül ecsetelted, h nagyid szuperasszony volt! Mindent ő csinált, csoda, h nem rokkant bele. Ennek ponthogy nem így kellett volna történnie!!

Aztán közlöd, h normális családoknál mindenkinek megvan a maga feladata.. Na nee, most akkor mi van? Nálatok az a szokás, h a nők rabszolgák, ők csinálnak mindent, dolgoznak, háztartást vezetnek, gyereket nevelnek, és örülnek, h élnek? Most tulajdonképpen mi a fenéről beszélsz? Egyik szavad üti a másikat.

Sztem egy normális családban munkamegosztás van. Nem mindent a kedves nagyi csinál, vagy az asszony a háznál, hanem ugyan úgy a férj is megfőz, vagy elmosogat! Ennyi..

Tényleg borzalmas mártír vagy!

2011. szept. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 ava87 ***** válasza:
93%

Ha a nagymamának ez nem gond, akkor másoknak miért az?

Mondjuk nem tudom, miért csak az anyukán van számonkérve a főzés. A család többi tagjának nincs keze, esetleg mindannyian végtagbénulásban szenvednek?

2011. szept. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
22%

Igenis példát lehet venni az öregekről meg minden olyan nőről aki gondoskodik a családjáról, mit gondolsz miért ilyenek a mai fiatalok? Miért nem tisztelik a szüleiket? Na meg senkit se magukon kívül. Mert senki nem foglalkozik velük. A mai fiatal csajok nagy része egy kva rántottát nem tud összeütni de nem is akar mert annyira azért nem fontos a pasi, csak a pénz meg a külsőségek meg 14 évesen miért szűz még? Na ez érdekli őket.Aztán meg csodálkoznak hogy semmi tisztelet csak szolgák.

Az én nejemre felnéznek a gyerekeink és én is mert igazi anya és feleség ő is melózik ezerrel és habár segítek neki napi 10 óra munka után, én is csak egy kétbalkezes manus vagyok hülye a konyhában. Igenis tisztelni kell az ilyen nőket nem leszólni dehát aki ezt látta otthon...

El se vettem volna ha nem tud gondoskodni egy családról. Mert ez azt is jelenti szarok rátok ja hogy más is melózik és fáradt nem csak én? Na majd jön a sült galamb. Én minden mást elvégzek a ház körül, cipekedek is a piacról, ha kell mosogatok de azért a háztartás az ő birodalma.

A nagymamám vidéken maradt a többi tesómmal ott zsírra uaz megy. Mindenki here-vere ő meg sürög forog. És mindenki azt hitte szereti csinálni. Aztán kifakadt hogy egy rabszolga még egy köszönöm se esik le és hiába minden panasz semmi sem változott csak néztek.

Lehet hogy ez a nagyi is unja már és talán elgondolkodott azon hogy az ő korában ez nem így ment és tényleg ilyen lányt/menyet akart? Ez a világ ilyen mindenki hajtja magát mindenki fáradt. De mindenkinek meg van a maga feladata.

2011. szept. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem te túlságosan túlliheged ezt az egészet! Össze vissza pattogsz, zavart vagy... Nem értem! egyértelmű, hogy túlreagálod!
2011. szept. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
84%

"A nagymamám vidéken maradt a többi tesómmal ott zsírra uaz megy. Mindenki here-vere ő meg sürög forog. És mindenki azt hitte szereti csinálni. Aztán kifakadt hogy egy rabszolga"


Most már totál nem értem! A te nagyid mintakép volt, mintaanya, minta nő... Minta minta! Mégis here-vere volt otthon? Az előbb azt mondtad, h ha jó a minta, akkor jók lesznek a gyerekek is, mert ezt látják, ezt tanulják. Aztán most mégse? Most akkor döntsd már el, h mi van!

2011. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
85%

"Nem csak ő az egyetlen női melós. Sokan vagyunk

kölykökkel, háztartással, munkával és megoldjuk. Csak akarni kell."


Nekem meg mostmár az is gyanús, h egyáltalán tényleg pasi vagy e..mert előbb írtad, h a nejed ilyen, meg olyan. Viszont előtte eléggé úgy írtál, mintha te is nő lennél.(lást fent)

Szerintem nő vagy, csak össze vissza hazudgálsz! Próbálod beállítani magad pasinak, aki felnéz a vasököl feleségére, aki a régimódi értékeket képviseli! Ez beteges.

2011. szept. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!