Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az olyan nő, aki 42...

Milyen az olyan nő, aki 42 éves korára egy ebédet nem tud megfőzni, mert túl elfoglalt?

Figyelt kérdés

20 éve házas nőről van szó, van 2 gyerek: 19 és 15 évesek. A nő soha sem szokott főzni, mert egy boltban dolgozik és ha hazaér akkor már túl fáradt. Reggel 8-16ig dolgozik. Az édesanyja főz a férjére + gyerekekre + 5 emberre még. Magyarul a nagyi főz 65 évesen 9 felnőtt emberre, és még csomagol is nekik mindig kaját hogy otthon is legyen mit enniük.

Ez nem fura? Hétvégén mikor meg nem dolgozik, akkor az anyósáéknál esznek.


2011. szept. 7. 22:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg ennyire nehéz a felfogásotok? A kérdésben benne van, hogy a nő nem tesped, hanem dolgozik.

És ha két ember ugyanannyit dolgozik, és ugyanolyan fáradtak, akkor miért csak az egyiken van számonkérve, hogy miért nincs kaja?

2011. szept. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
97%

Pláne, hogy van kaja. Megfőzi a nagyi.

Viszont lehet, hogy én mozgok nem normális körökben, de szerintem egy olyan családban, ahol mindkét fél dolgozik, és nincs nagymama, általában mindenki a munkahelyén és az iskolában ebédel, és csak hétvégén van főzőcskézés.

2011. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is csak max hétvégén főz édesanyám, mert hétköznap dolgozik 8-tól 18 óráig, nem is várom el, ha van valami, amit el kell készíteni, akkor azt megcsinálom én
2011. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
95%

"A legtöbb nő elvárja, hogy eltartsa a pasija, amíg ő otthon -gyesen- egész nap a brazil tv-sorozatokat nézi. "


Ne ezt is csak olyan vki írhatta, aki még soha nem volt otthon gyesen! Banyek, mit gondolsz? A gyes abból áll, hogy lerakod az egy-két-három gyermeked, (akik 0 és 5 év közöttiek) a sarokba és ott vannak egész nap, amíg nézed a brazil sorozatokat??? Na neeee! Hol a jó égben élsz te??

2011. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
40%

Ha megteheti.

Amúgy ahol nincs nagyi, úgyis megoldják valahogy.

2011. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Mért nem főz a 2 gyerek ebben a korban egy sajtos tejfölös tészta, felteni egy húslevest, hús vagy zöldség kirántás, összedobni alapporból 1 spagettit nem olyan nagy dolog, és délután 2-3 környékén már kint vannak a suliból.
2011. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!