Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írtó büdös az osztálytársam....

Írtó büdös az osztálytársam. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
10en vagyunk egy nagyon kics teremben, csak lányok. Ő egy nagyon csendes lány, "fogyi suliból " jött. Csak én beszélek vele az osztályban, mert én sajnálom. De nagyon büdös, pisi szaga van... Tesin 3szor öklendeztem, annyira hánynom kellett a szagától.. És ez nem csak lábszad/testszag, hanem élesztő szag.. Amikor leveszi a nadrágját akkor lehet érezni.. Szerintem ez valami élesztőgomba, vagyis hüvelygombája van.. de nagyon erős :SSS Ebben az évben ismerkedtünk meg. Az ofőnek szóltunk, azt mondta, hogy majd szól egy egészségügyis tanárnak, mert ugye ez egy egészségügyi szak.. Így akar majd gyakorlatra jönni a kórházba ?? Nem akarom bántani, de undorító :/
2011. szept. 8. 19:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

lényeg,hogy nem szabad bántani,mert valszinüleg nem tehet róla.

Nekem egy ismerősömnek a fia volt igy,hogy amig az anyjánál élt,büdös volt szegény gyerek,mert a dilis anyuka annyi macskát tartott otthon,hogy összepisilték a lakást,és mindenhol azt a büdös macskahugyszagot lehetett érezni.

Családlátogatást kell szerintem is mindenképpen javasolni!

2011. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Mivel te beszélsz vele az osztályból, javaslom hogy kicsit barátkozz össze vele vagy még pár egyéb barátnőddel is beszéld meg. Lényeg hogy ne bántsátok meg hanem valahogy tudjátok meg ennek az okát, lehet hogy olyan körülmények között él ahol nem mindig tudja a tisztálkodást megoldani, a lényeg hogy derítsétek ki ennek az okát, aztán ezen segíteni kellene. Ha ez nem jön be akkor csoportos lefújás következik jónéhány ezodórral.
2011. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha jóban van vele, derítse ki ő, ne avassa bele a tanárt. Nem tehet róla, hogy ha rossz körülmények között él, ne alázzák meg még jobban.Ha jóban vagy vele, nem lesz sértő, találj ki valamit, hogy elkaptál régen valamit a strandon, aminek ilyen szaga volt stb.
2011. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt egy ilyen osztálytársnőm még az általános iskolában.

kifejezett húgyszag, mint egy vonatvécében?


ez egy vesebetegség, már nem emlékszem, hogy mi a neve, keressétek meg, ti vagytok az egészségügyisek, az a lényege, hogy nem működik a vese rendesen és gyakorlatilag kiizzadja a vizeletet.


nem lehet vele semmit csinálni, majd megszokjátok.

2011. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
ha akkor érzitek amikor leveszi a nadrágját, akkor tuti hüvelygombája van. én a helyetekben nem szóltam volna az ofőnek, hanem kiderítettem volna , hogy hol lakik és az anyjának szóltam volna és megkértem volna, hogy ne mondja vissza neki. Vagy esetleg az ofő hívhatta volna fel az anyját. Így nem lett volna ciki a helyzet, de ha szólni fog neki az egészségügyis, akkor egyértelmű lesz, hogy ti szóltatok és akkor még visszahúzódóbb lesz mert szégyellni fogja magát. Szerintem ha még nem szólt neki senki, akkor beszéljetek az ofővel, hogy ne szóljon az egészségügyisnek hanem beszéljen az anyjával, hogy vigye el nőgyógyászhoz...
2011. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Mi annyit éreztünk először, hogy büdös.. ezután szóltunk az ofőnek, és utána tesin jöttünk rá, hogy honnan jön..:S és ő ezzel tisztában van, mert eldugta a ruháját a táskájába, mert tudta, hogy elöbb felmegyünk az öltözőbe, és nehogy megszagoljuk, vagy vvalami... de 1m-es körzetében majdnem hánytam( a nadrágjának)... Egyedül neveli őt az anyja, és van egy szintén fogyi tesója.. mindketten olyan fogyisuliba jártak, 1 hete ismerem a csajt... nagyon pici teremben vagyunk, mivel 10en vagyunk.. egy kb 3x6-os teremben :S telefújjuk az osztályt, de semmit nem ér, mert az ablakot csak bukóra lehet kinyitni..:S ő pont elöl ül a tanárokkal szemben.... és ők is érzik h büdös van..:S
2011. szept. 8. 20:37
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

a hüvelygomba valóban lehet büdös, de az NEM pisiszagú.

neki vagy a veséjével lehet baja, vagy nem mosakszik/nem vált alsóneműt...

esetleg inkontinencia (az ellen nem sokat lehet tenni).

egyébként van olyan ember, aki hiába tisztálkodik rendesen, erősebb a testszaga.

próbáld neki valahogy megmondani.

2011. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha te annyira jóban vagy vele próbáld megbeszélni a dolgot, míg rosszabra nem fordul.
2011. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általánosban volt ilyesmi osztálytársam..mindenki piszkálta emiatt,aztán kiderült azért nem fürdik,mert nincs otthon már nekik melegvíz és nincs pénzük tisztálkodási szerekre sem :( így adtunk neki fogkefét,fogkrémet és szappant is, hogy valahogy tudjon tisztálkodni...
2011. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
de, a hüvelygombának ilyen pisis-élesztős szaga van...
2011. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!