Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett divat, hogy a...

Miért lett divat, hogy a szülők a gyerekeikkel aljamelót végeztetnek?

Figyelt kérdés
Egyre több ismerős gimisről, egyetemistáról derül ki, hogy nyáron vagy az egyetem mellett gyárban műszakban, vagy valamilyen hasonló kategóriájú helyen dolgoznak. Anyagilag nem áll úgy a család, hogy ez indokolt lenne. Mire jó ez? Én a 90-es évek elején voltam diák, de akkor meg sem fordult senkinek a fejében, hogy egy leendő diplomás értelmiségi minimális fizetésért fizikai munkát végezzen. Vagy most divat csak azért sem adni zsebpénzt a gyereknek, hiába telik rá?
2011. szept. 8. 20:38
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok.A ferjem szo szerint alja munkat vegez.Kukas cegnel van hol kocsin hol az utcan.Tudod mennyit keres havonat tulora nelkul????????400Ezer forintot.Te az ertelmesegi vegzettsegeddel vagy mas diplomas mikor fog ennyit keresni????????Majd 50 evesen talan.....
2011. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%

"Kukáslegény, vagy sztárügyvéd"

Teljesen jogos :))

Ráadásul AZT a mocskos le lehet mosni....

2011. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!