Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megoldás lehet megcsalásra?

Megoldás lehet megcsalásra?

Figyelt kérdés

A párom megcsalt. Megbánta, sajnálja. Én nagyon szeretnék megbocsátani neki, de úgy érzem, ha nem fekszem le valakivel én is, nem fogok tudni túllépni ezen. Alkalmazta már valaki ezt a módszert? Bejött? Megszakad a szívem.

5 éve vagyunk együtt, én 28/N, ő 32/F.


(Ő biztos benne, hogy én ilyet sosem tennék, és ez is irritál. Úgy érzem, túl magabiztos ezt illetően.)


2011. szept. 9. 09:38
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Megszakad a szíved és úgy érzed most gyorsan le kell valakivel feküdnöd? Szerintem döntsd e la kis fejedben mit is szeretnél igazán. Konkrétan erre az esetre még nem alkalmaztam ilyen módszert, csak ha valóban megkívántam valakit.
2011. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
97%

már elnézést,de külön voltatok,vagyis nem csalt meg. ha te most lefekszel valakivel,az mire jó? azt írod őt szereted. hát furcsa fogalmaid vannak a szeretetről.


sztem: ő szeret téged,mert igyekszik újra veled lenni,őszinte volt,stb.


te viszont tuti nem szereted,ha nem arra gondolsz h milyen jó újra együtt,hanem h na akkor te is lefekszel valakivel.


úgy viselkedsz mint egy 16 éves buta tini


én a férfi helyében meszire elkerülnélek


és így nem is csodálom h szünet volt és mással volt

2011. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
93%

Képes lennél csak azért lefeküdni valakivel, akit nem is kivánsz, csak "kényszer dug*s" lenne, hogy megnyugodjon a lelked? Hát ne haragudj, de az én gyomrom meg inkább ettől háborogna, hogy olyasvalakivel szexelek, aki iránt egy csepp vonzalmat sem érzek, se testit, se lelkit!

Egyébként a pasi nem csalt meg, szakitottatok, tehát azt csinálhatott, amit akart! Miért nem keféltél mással akkor mikor külön voltatok? Miért most akarsz, mikor megint együtt vagytok? Hát én ezt nem értem! Ez lenne a megcsalás, nem az, amit irtál!

2011. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Felmelegítve csak a töltött káposzta jó ennek a kapcsplatnak annyi.Igazi szeretet nem bírja ki 5 hónapig külön a másiktól.És amikor prütykölni akart nem hozzád rohant.

Te meg simlisen tetted fel a kérdést, csak utána írtad meg a valóságot.

2011. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat akkor halt meg, amikor szakítottatok. Most próbáljátok feltámasztani, de az a meglátásom, hogy értelmetlen, mert ha ő öt hónap után úgy döntött, hogy mégis inkább te kellesz neki, te pedig azon agyalsz, hogy bosszút kellene állnod a téged ért(nem ért!) sérelem miatt, akkor ezt inkább ne erőltessétek.Szépen beszéljétek át, felnőtt emberek módjára és köszönjetek el egymástól békével.
2011. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
szia! Ha meg bánta akkor szeret téged mert ha nem így lenne akkor nem bánta volna meg az esetet. De viszont ha szereted tiszta szívedből nem csalod meg csupán bosszúból legalább benned legyen tartás ! én jártam ilyen cipőben sajnos 4 ő nem csalt meg engem hanem egészen más okokból ki indulva úgy gondoltam így bosszút állhatok rajta! Ő tudta mikor el mentem csaknem gondolta volna rólam hogy olyat teszek meg történt rá kérdezett én be vallottam és ennyi 4 de mit értem el vele semmit a történtek után mihelyt haza értem első dolgom volt le zuhanyozni! Érted?
2011. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
90%

En ezt nem ertem. Lehet, hogy gond van a szovegertesemmel?


Most jartatok, aztan 5 honap szunet, aztan osszejottetek es kufircolt meg mindig azzal a lannyal?


vagy


jartatok, es az 5 honap szunet alatt volt egy masik probalkozasa, akivel le is fekudt? (Megjegyzem jol tette.)


Mert az en olvasatomban csak az elso megcsalas...

2011. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Túlságosan fáj, nehezemre esik leírni, nem ferdíteni akartam. Volt már egy-két szünetünk, de azalatt nem volt senkije. Belül még együtt éreztem magunkat (de ezt mindenki ismeri, aki már szakított), lehet, hogy ő nem. Azt is mondja, hogy "de hiszen nem voltunk együtt".


Voltaképpen most sem vagyunk még. Csak elkezdtünk kommunikálni. Az "illetővel" még találkozott a héten, mi az után találkoztunk. Mondtam, amíg azt nem rendezi le, nem találkozunk.


Nem vagyunk könnyű emberek, de szeretjük egymást. Tudom, én is sokat hibáztam. Ő i sszeret, de fél is - amit megértek.


Kicsit zavaros az egész nekem, és fájdalmas. Szeretnék, nagyon szeretnék megbocsátani. Neki és magamnak. Szeretném lezárni a múltat, és tiszta lappal kezdeni.

Értem, hogy nem minősül megcsalásnak (bár jobb szeretném, ha csak azután keresett volna újra meg, hogy azt végleg lezárta, akármilyen kis semmiségnek tartja), de attól a szar érzés az szar.

2011. szept. 9. 12:31
 29/39 A kérdező kommentje:
12:16 - miért tette jól, hogy megtette?
2011. szept. 9. 12:32
 30/39 A kérdező kommentje:
Nem bosszút akarok állni... nehéz ezt megmagyarázni. Lehet, hogy a randizás jó ötlet. Amúgy voltam is társkeresőn, csak nem érdekelt, abbahagytam.
2011. szept. 9. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!