Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megoldás lehet megcsalásra?

Megoldás lehet megcsalásra?

Figyelt kérdés

A párom megcsalt. Megbánta, sajnálja. Én nagyon szeretnék megbocsátani neki, de úgy érzem, ha nem fekszem le valakivel én is, nem fogok tudni túllépni ezen. Alkalmazta már valaki ezt a módszert? Bejött? Megszakad a szívem.

5 éve vagyunk együtt, én 28/N, ő 32/F.


(Ő biztos benne, hogy én ilyet sosem tennék, és ez is irritál. Úgy érzem, túl magabiztos ezt illetően.)


2011. szept. 9. 09:38
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
OK. a fő kérdés, hogy megoldás lenne -e megcsalásra, ha mással lefekszel. A válaszom: ha meg akarod tartani akkor nem megoldás, ha el akarod felejteni a pasit akkor megoldás.
2011. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
92%
Üldögéltek a fosban.Ez már nem kapcsolat,nem voltatok együtt,nem csalt meg,te se csalod meg ha mással dugsz,mert nem vagytok együtt,ez a kapcsolat már csak a te agyadban létezik.
2011. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
93%

Mert ezzel magmutatta, hogy van elet Nelkuled is. Es szerintem egyaltalan semmi szamonkerni valod nincs tole.


Majd ha elkezdtek ujra jarni, es eltelik kb 1 honap. Onnantol. (En meg az elso 2-3 hetet nem is szamolnam bele, mert az amolyan a tobbi csaj kifuttatasanak az ideje, amig befejezodik veluk a kapcsolat.)

2011. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
59%
már bocs, de ha egy 5 éves kapcsolat után 1 hónappal már talált valakit a fickó, az igenis megcsalás, mert ennél azért tovább szoktak bánkódni az emberek, ha egy tényleg fontos kapcsolat zárult le... szerintem sincs ennek sok jövője.
2011. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
90%

már bocs, de ha egy 5 éves kapcsolat után 1 hónappal már talált valakit a fickó, az igenis megcsalás, mert ennél azért tovább szoktak bánkódni az emberek, ha egy tényleg fontos kapcsolat zárult le... szerintem sincs ennek sok jövője.


ez nincs,mert ha az ember szakit akkor fejben már régen túl lépett a másikon,csak végre ki merte mondani,és nem kefdélt férre,és minek kéne bákódni hónapokig valami után ami nem volt jó,ha jól lett volna nem lett volna szakítás.

Sajnos az emberek szeretnek a fosba ülni,a nők darab hús szintre alacsonyítják magukat elnézik hogy a párjuk,férjük évekig szeretőt tart mellettük,eltűrik csak hogy legyen melettük pasi.Mert a szar kapcsolat is jobb a magánynál,de közbe társas magányban élnek ,és néha a párjuk rájuk fanyarodva űrit beléjük.

Tanitani kéne a suliba az önbecsülést.

2011. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
17:10 sehol nincs leírva meddig illik bánkódni, ez nem gyászolás.
2011. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
17:18. Írtam, hogy nem találkozom vele, míg azt le nem rendezte, tehát nem tervezem, hogy évekig szívat.
2011. szept. 9. 22:29
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Cyndel válasza:


"már bocs, de ha egy 5 éves kapcsolat után 1 hónappal már talált valakit a fickó, az igenis megcsalás"

tegnap 17:10


Cyndel Cyndel, te nagyon hü*lye vagy!

Ülj vissza a helyedre.

Egyes!

2011. szept. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

"már bocs, de ha egy 5 éves kapcsolat után 1 hónappal már talált valakit a fickó, az igenis megcsalás"


Hat en finomabban irnam, mint az elozo, de a lenyeg ugyanez. A "sajat erdekek ervenyesitesenel" mindig max 4-es voltal mi?


Ha nem jarnak, nem kell huseget tartani. Majd hulye leszek vesztegetni a sajat idomet... Kutyaharapast szorivel! Azonnal! Ha kibekulnek utana azert jo, mert volt egy kis "kielvezett szunet", ha nem bekulnek ki utana, akkor meg megis kire kellene varni?

2011. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!