Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom lefeküdt egy másik...

A párom lefeküdt egy másik nővel, jelenleg undorodom tőle. Fog ez változni?

Figyelt kérdés
10 év együttélés, 3 gyerek, és képes volt 2 hónapig kavarni a munkatársával. Lefeküdtek egy párszor. Miután kiderült, és a párom azt mondta, hogy velem szeretne maradni, a nője feljött a volt vőlegényével, és itt hisztizett, hogy neki szüksége van a pasimra. Azóta egy párszor kiborultam, nyugtatót szedek, és fogalmam sincs róla, hogy mit kellene tennem. Ahogy szeretem úgy gyűlölöm, ahogy kívánom úgy undorodok tőle. Meg fog változni ez az érzés valaha is? A bizalom helyreállhat?
2011. szept. 12. 12:51
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
68%

Akkor hát tudtad milyen, te választottad, normális pasik is vannak, de neked pont egy selejt kellett. Én soha életben nem jönnék össze ilyen pasival, nem hogy még gyereket is szüljek neki. Nem értelek...

Na meg ilyenkor már rég ott kellett volna hagynod, vagy kivágni a cuccaival együtt. Nem tetted, ez azt jelenti azt csinál amit akar mert te hagyod. Sose fog megváltozni így. Mindig csak egy leszel a sok lyuk közül neki. Kihasznál, megaláz, neked ez kell? Ha nem akkor vágd már ki a francba.

2011. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
68%
Azt írod, hogy figyelmeztettek, hogy nőcsábász, most hogy kiderült, hogy tényleg az, miért érzel csalódást, vagy undort. Ha tudtad, akkor ilyennek szeretted, nem ő változott, ő mindig ilyen volt. Helyrehozható ez a kapcsolat, ha mindketten akarjátok, ha nem, a 3 gyermeked apja mehet a híd alá, te meg nekiállhatsz párt keresni, aki elfogad a 3 gyerekkel. Na, sok sikert!
2011. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 A kérdező kommentje:
Ez ugy volt, hogy telefonon keresztül szakított vele. Erre a volt vőlegénye felhozta nálunk kocsival, hogy beszéljék meg mit akarnak egymástól. /A vőlegény tudott mindenről, oda járt fel a párom a lakásukra./ A csaj elkezdett hisztizni, hogy neki mennyire rossz élete van, és még mi rá is tettünk egy lapáttal. a párom hiába mondta neki, hogy ennyi volt, nem értette meg. Másnap legalább 20-szor telefonált nekem, küldött egy jó pár sms-t, facebookon írogatott. Ráadásul mikor már kiakasztott lecsalt beszélgetni, és elkezdett nekem bőgni /mert ő az áldozat/, és arra várt, hogy utánaküldöm a párom.
2011. szept. 12. 13:27
 24/65 anonim ***** válasza:
91%
Megértem, hogy nagyon apás a kicsi de neki se jó ha majd azt látja mindig veszekednek a szülei vagy az anyukája nyugtatókon él. A párod valószínűleg azért is jár haza mert ez a biztos háttér, van aki most, főz, takarít, gyereket nevel ő meg csinál amit akar. Nem bántani akarlak most sem de ez általában így van. Nincs hozzá közöm de, hogy hogy nem házasodtatok még össze? Nem akartatok vagy csak ő nem akar? ( sok pasi a kötöttség miatt se házasodik és azt gondolja házasságon kívül a félrelépés elnézhetőbb)
2011. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 A kérdező kommentje:
1 évvel ezelőttig biztos, hogy nem csalt meg. Ezt valahogy megérzem, most is titkolta, és én tudtam. Megváltozott minden.
2011. szept. 12. 13:29
 26/65 anonim ***** válasza:
96%
Telefonon szakított? Bátor ember,aki vállalja a tette következményeit és gerincesen a másik szemébe képes nézni. :S
2011. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs miből összeházasodni. Elöször lakást vettünk. Elvileg megvan a szándéka, emlitette már egy párszor.
2011. szept. 12. 13:31
 28/65 anonim ***** válasza:
92%

Én úgy gondolom, hogy ha egy ember gerinces, és szereti a párját, akkor csók szintjén sem lép félre. Ha félrelép, akkor nem szereti, csak a megszokás, a kényelem tartja a kapcsolatában.

Teljesen megértelek, hogy undorodsz. Én ezek után azt sem hagynám, hogy hozzámérjen, és azt sem hinném el, amit kérdez.

2011. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 A kérdező kommentje:
Ezt én is mondtam neki, hogy egy gerinctelen alak. Ez a legnagyobb hibája, menekül a problémák elöl, és ha hibázik meghúzza magát. Gyáva.
2011. szept. 12. 13:33
 30/65 anonim ***** válasza:
49%
Egy kérdés.Nem bántásból,van baod enélkül is.Írtad,hogy 3x szültél.Hogy nézel most ki?Mennyit változtál külsőleg a gyerekek elötti alakodhoz képest?
2011. szept. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!