Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom lefeküdt egy másik...

A párom lefeküdt egy másik nővel, jelenleg undorodom tőle. Fog ez változni?

Figyelt kérdés
10 év együttélés, 3 gyerek, és képes volt 2 hónapig kavarni a munkatársával. Lefeküdtek egy párszor. Miután kiderült, és a párom azt mondta, hogy velem szeretne maradni, a nője feljött a volt vőlegényével, és itt hisztizett, hogy neki szüksége van a pasimra. Azóta egy párszor kiborultam, nyugtatót szedek, és fogalmam sincs róla, hogy mit kellene tennem. Ahogy szeretem úgy gyűlölöm, ahogy kívánom úgy undorodok tőle. Meg fog változni ez az érzés valaha is? A bizalom helyreállhat?
2011. szept. 12. 12:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
Plussz 4 kiló, és a mellem kisebb lett.
2011. szept. 12. 13:36
 32/65 A kérdező kommentje:
Mikor meglett a kicsi, majdnem elveszítettük. Azota sztem elhanyagoltam a párom. Ez is lehet indok?
2011. szept. 12. 13:37
 33/65 anonim ***** válasza:
90%

Énnekem, ha lenne munkám ennél kisebb, de ugyanolyan fontos dolgok miatt otthagynám a mostani párom. És soha nem szülnék egy olyan embernek akit nem ismerek szinte, mert 1 év az molyfing idő. Megismerem, látom, hogy x év után jó apja lenne utána igen. És a páromon látom, hogy nem apának való. És a megcsalásdi is ebbe a kategóriába tartozik, hisz ki mutat példát annak a szegény gyereknek, ha nem az apja meg az anyja? Mert nem a szerető meg a kocsma, a net és a haverok az biztos!!!

23/N

2011. szept. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
52%

Az idő.

Hagyj időt magadnak, kérd meg a párod hogy ne sürgessen.

Biztos látja, hogy ez neked mennyire fáj. Egy ilyen fontos döntésen napokig kell gondolkodni.

Ha szakítasz vele, végül ő jár majd a legjobban. Egy pasi mindig könnyebben talál másik partnert, mint egy nő, három gyerekkel.

2011. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
52%
Engem érdekelne,hogy mit látott abban a másik nőben...
2011. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
81%

1, A csaj érzi magát áldozatnak? Nem kérdezted meg tőle, hogy te, aki szültél 3 gyereket a pasidnak, és magadon kívül még róluk is gondoskodnod kell, mégis mi lennél ebben a háromszögben? A felbújtó? Vagy az, akit szemét módon rászedtek, és becsaptak?

Te nem tudtál róla, ő viszont - gondolom - tudott rólad és a gyerekekről.

2, Ez már a jelek szerint nem az első eset. Azt mondják, egy lehetőség mindenkinek jár...ha jól értelmezem, ezt már eljátszotta.

3, A bizalom, csak úgy nem jön helyre. Itt sajnos jó megoldás nem lesz. Ha vele maradsz, felemészt a fájdalom és az örökös "na most kivel lehet" érzés. És ez lecsapódik a mindennapokon is. Érezni fogják a gyerekek is a feszültséget, a megromlott viszonyt, a kétséget.

Ha elküldöd - lehet, hogy az most jobban fájna -, de idővel jó mederbe lehetne terelni az egészet. Sokan elváltak, szakítottak, gyerekkel vagy gyerek nélkül, megoldás mindig lett, alakult valahogy.

4, Először tisztázd magadban azt, hogy akarod-e őt, akarod-e ezt a kapcsolatot. Ha igen, párterapeutához akkor forduljatok. Ne lesz könnyű, mert minden eddigi sérelmet, fájdalmat ki kell elötte beszélnetek, és az iszonyú..mind lelkileg, mind szellemileg. Olyanok fognak előjönni, amire álmodban sem gondoltál..akár meg is sértődhettek egymásra, össze is veszhettek ott. (Bnőmék végigcsinálták...mondjuk náluk nem volt fizikai megcsalás, de alapjaiba döngette meg aházasságukat.)

Meg kell oldani azt is, hogy ki vigyáz a gyerekekre. Kb 1 óra, heti rendszereséggel a "gyógyítás", és min 10 e Ft. Bár ez pszichológus függő tétel...

Jó tanács nincs...de én azt mondom, aki menni akar, menjen. Ha valóban szeret téged (és a gyerekeket), akkor mégis hogyan képes ekkora fájdalmat okozni teked, nektek. És nem most előrször.

Egy felnőtt, értelmes ember tanul a hibáiból, ő úgy látszik, nem akar...és a pakliban benne van az is, hogy nem fog.

2011. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
96%

Azokat nem értem,akik azért marasztalják a kérdezőt,hogy maradjon vele,mert nem talál majd párt. Ilyen pasit bármikor talál!Aki ennyire nem tiszteli a 3 gyereke anyját,hogy hónapokig dugja a kolléganőjét,aztán telefonon kidobja és most nyüsszög,hogy vele akar maradni.Nem sorolható csak a puhatestüek közé,gerinc semmi.

Ha valakinek ilyen pasi kell,hát vigye.Nem kár érte.A kérdező még egyedül is boldogabban fog élni,mint olyan kapcsolatban,ahol nyugtatókat kell szednie és állandóan attól rettegnie,mikor derül ki,hogy újra elárulták.Akkor milyen lesz az élete,ha majd ez a p.öcshuszár 50 évesen a "kapuzárási pánik"-ra hivatkozva elhagyja egy húszévesért? Most még a kérdező is fiatal,nem kell elásnia magát egy rossz kapcsolatban csak azért,mert 3 gyereke van!

2011. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
75%

Engem 2-szer is megcsalt 2 különböző pasi...

Amikor először csalt meg az egyik,akkor próbáltam elfelejteni,egy picit talán sikerült is.De amikor mondjuk nem vette fel a telefont vagy késett egy találkánkról,akkor folyton azon agyaltam,hogy mi van,ha nővel van,stb.Szóval pár hónapig még együtt voltunk,de vége lett.Már nem volt ugyanolyan a kapcsolatunk.

A másik pasinál meg közöltem,hogy vége rögtön.Ha neki más nő kell,hát menjen.Igazából örülök is,mert azt a nőt is megcsalta később.


De hallottam már olyanról is,hogy a férj félrelépett párszor,de együtt maradtam a gyerekük miatt.Később helyre jött a kapcsolatuk és megint boldogok(vagy annak tűnnek...).

2011. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
41%

Beszélgetnetek kell. Először lenyugodni mindenkinek, utána nagy beszélgetés. Ki mit vár el a másiktól, mi volt a gond, miért tette? Persze nem indokolhatja semmi sem, csak abból tudod, hogy miért.

A másik nővel gondolom kíváncsiságból beszélgettél, de ezt nem szabad! Én be nem engedném a lakásomba, és éreztetném vele minden kísérlete alkalmából, hogy mit akar tönkre tenni. Legtöbbször a nők azok, akik lépnek, és csábítják el a férfit. Mutatja itt is, hogy meg akarja magának szerezni, és még téged tart rossznak, mert nem engeded. Adnék én neki biztosan! Persze törvényes keretek között, de nem merne mégegyszer megközelíteni, sem engem, sem a családomat.


Ismerek családban egyébként olyan házaspárt, akiknél előfordult, kétszer is, hogy a férj megcsalta a feleséget.


Igaz, szerintem a párunkat, a társunkat így elárulni nagyon szörnyű dolog, de a példából is láttam, hogy túl lehet jutni a mélyponton, és van működő kapcsolat utána.


Úgy történt, hogy megbeszélték, megbocsátotta keresztanyám, és túlléptek a dolgon. Majd leéltek együtt további 52 évet szeretetben, békében, szerelemben. Keresztanyám élete végén halálos betegségben szenvedett, keresztapám 2 évig, férfi létére ápolta minden nap otthon, és az utolsó pillanatig vele volt, fogta a kezét.


Ilyen is van. Lehet, hogy csak erősíti a szabályt.

Kívánom, hogy meg tudjátok beszélni. Főleg a párod álláspontján és gondolkodásán múlik a jövőtök. Könnyű mondani, hogy gyermekekkel legyen egyedül, nem olyan egyszerű. A gyerekeknek szüksége van apukára is. De az apukának is tudnia kell, hogy nem szabad így elárulni az anyukájukat. Tehát nem mindenáron.

A beszélgetések alatt nem szabad kiszolgáltatottnak tűnni, ez nagyon fontos.

Ha nem húz meg az ember határokat, akkor még nagyobb az esélye hogy átlépik újra és újra.

2011. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 A kérdező kommentje:
Időt egyenlőre csak a beszélgetésre adtam, még nem mondtam neki végleges választ. A nőről meg nem is tudom mit gondoljak. Egy erkölcstelen nulla. Én minden apró részletre kiváncsi voltam, megkapta a válaszokat, amik fájtak. Kifaggattam arrol hogy hogy volt vele együtt. Részegen a céges bulin, utána meg ugyancsak ivott, és ugy ment hozzá. A nő meg már második alkalommal olyat tett meg neki a szexben, amit én 8 év után nem.
2011. szept. 12. 14:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!