Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom lefeküdt egy másik...

A párom lefeküdt egy másik nővel, jelenleg undorodom tőle. Fog ez változni?

Figyelt kérdés
10 év együttélés, 3 gyerek, és képes volt 2 hónapig kavarni a munkatársával. Lefeküdtek egy párszor. Miután kiderült, és a párom azt mondta, hogy velem szeretne maradni, a nője feljött a volt vőlegényével, és itt hisztizett, hogy neki szüksége van a pasimra. Azóta egy párszor kiborultam, nyugtatót szedek, és fogalmam sincs róla, hogy mit kellene tennem. Ahogy szeretem úgy gyűlölöm, ahogy kívánom úgy undorodok tőle. Meg fog változni ez az érzés valaha is? A bizalom helyreállhat?
2011. szept. 12. 12:51
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

Utolsónak.

Te nagyon gyerek lehetsz még, ha elhiszed, hogy a tévében mindig igazat mondanak. Gondolok itt állandó témádra, a hüvelygombára.

2011. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

1. Nagyon gyerek lehetsz, ha azt hiszed, hogy én találtam fel a hüvelygombá(da)t.

2. Tudom, hogy a tv-ben nem mondanak igazat, mert négyből NEM három nőnek van hüvelygombája...

...hanem mind a négynek!!

3. Ne nálam tiltakozz, ha nem tetszik a tv-reklám!

2011. szept. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:

Kis barátom!

1.Megmosolyogtattál.

2.Nem azt mondtam hogy te találtad fel, hanem azt hogy ez az állandó témád.

3.Szegénykém! Veled jól elbánhatott egy hüvelygombás nő!

4.Az is lehet hogy a fiúkat szereted.

2011. szept. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
Jópofák vagytok :-).
2011. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
Szerintem nem undorító egy frissen fürdött férfit kielégíteni...szájjal, bár vannak nők, akik soha nem tennének ilyet. Hazudik aza férfi, aki soha nem vágyott rá. De az is igaz, hogy ezen nem múlhat egy kapcsolat sikere.
2011. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!