Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom lefeküdt egy másik...

A párom lefeküdt egy másik nővel, jelenleg undorodom tőle. Fog ez változni?

Figyelt kérdés
10 év együttélés, 3 gyerek, és képes volt 2 hónapig kavarni a munkatársával. Lefeküdtek egy párszor. Miután kiderült, és a párom azt mondta, hogy velem szeretne maradni, a nője feljött a volt vőlegényével, és itt hisztizett, hogy neki szüksége van a pasimra. Azóta egy párszor kiborultam, nyugtatót szedek, és fogalmam sincs róla, hogy mit kellene tennem. Ahogy szeretem úgy gyűlölöm, ahogy kívánom úgy undorodok tőle. Meg fog változni ez az érzés valaha is? A bizalom helyreállhat?
2011. szept. 12. 12:51
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:
"összejöttem vele"
2011. szept. 12. 13:06
 12/65 anonim ***** válasza:
89%

Borzasztó lehet, ha a környezeted sem támogat. Sajnos sokan gondolják úgy, hogy "a család összetartása érdekében" egy nőnek ezt (is) el kell tűrnie.

De Te is látod, hogy rámegy az egészséged. Tulajdonképpen a jogos önérzeted vetekszik azzal, hogy szereted - nem őt, aki félrelépett, hanem azt az embert, akihez hozzámentél abban a hiszemben, hogy hű lesz hozzád. De az nem az a férfi, aki most melletted van. Ezek után nem hiszem, hogy már ugyanazt fogod benne látni, nagyon háttérbe kell egy nőnek szorítani az egóját, hogy ezt elnézze, és akkor is kérdés, hogy meddig képes erre.


Van lehetőséged egy időre elköltözni tőle, hogy nyugodtan átgondolhasd egyedül a dolgokat? Fontos szerintem, hogy amíg átgondolod, mi legyen a következő lépés, ne legyetek egy fedél alatt.

2011. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
97%
Vannak ilyenek akiket nem lehet megváltoztatni. Nagyon sajnálom, hogy nincs kivel ezt megbeszélned. Szerintem még ha fáj is akkor is küldjed el, a többit meg meglátod. Meg fogja ugyanezeket tenni veled, lehet a hátad mögött. Mit mond miért csal meg? Mennyi idősek a gyerekek?
2011. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
71%

Ez a Te döntésed, hogy hogyan tovább. Ha vele maradsz, meg kell bocsátanod, és feltétlenül (!) bíznod kell benne. Ha nem így teszel, és rettegsz a következő félrelépéstől, akkor előre kódolod. Ha egyedül nem megy, kérd szakértő segítségét. Esetleg menjetek együtt a férjeddel. Ha igazán fontos neki a kapcsolat, veled tart.

Amúgy a jelenlegi állapotod nem biztos, hogy alkalmas a végső döntésre. Kérhetsz időt.

2011. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok menni, őt kellene küldeni, és tényleg lehet hogy jót tenne pár nap külön. 3 éve volt egy nagy probléma köztünk, és ezt nem hajlandó velem normálisan megbeszélni. Menekül a problémák elöl.
2011. szept. 12. 13:15
 16/65 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem bocsáss meg neki, ha szereted. Az undor el fog múlni. Beszéljetek sokat, és biztasd a párod, hogy változzon meg. Ne add fel könnyen a házasságod.
2011. szept. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 A kérdező kommentje:
Most azt mondta, hogy kérjünk orvosi segítséget, mert meg akarja oldani. De én nem tudom mit akarok, és mire vagyok képes. Ezt az érzést kellene kitöröli, de nem megy.
2011. szept. 12. 13:18
 18/65 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudnék megbocsátani,ahogy úgy látom sokan mások sem.Ez nem egy egyszeri hiba volt,hanem viszony,amit már nem lehet sem alkoholra,sem egy rossz napra sem semmire fogni.

Ezt a jelenetet nálatok viszont nem tudom elképzelni.A nő felment hozzátok a volt vőlegényével és azon hisztizett,hogy kell neki a te pasid? Közben ott állt mellette a volt pasija és ezt végighallgatta? Egyáltalán minek jött vele? A te párod mit szólt,elküldte?

2011. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem bocsáss meg neki, ha szereted. Az undor el fog múlni. Beszéljetek sokat, és biztasd a párod, hogy változzon meg. Ne add fel könnyen a házasságod.



A megbocsátás és a felülkerekedés nem ugyanaz. Én is sok mindenkinek megbocsátottam sok mindent és nem haragszom rájuk, de vannak dolgok, amiket nem lehet helyreállítani magunkban. A megcsalás, elárulás ilyen kategória.

2011. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:
A gyerekek 2, 6, és 9 évesek. Nagyon apás a kicsi.
2011. szept. 12. 13:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!