Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom lefeküdt egy másik...

A párom lefeküdt egy másik nővel, jelenleg undorodom tőle. Fog ez változni?

Figyelt kérdés
10 év együttélés, 3 gyerek, és képes volt 2 hónapig kavarni a munkatársával. Lefeküdtek egy párszor. Miután kiderült, és a párom azt mondta, hogy velem szeretne maradni, a nője feljött a volt vőlegényével, és itt hisztizett, hogy neki szüksége van a pasimra. Azóta egy párszor kiborultam, nyugtatót szedek, és fogalmam sincs róla, hogy mit kellene tennem. Ahogy szeretem úgy gyűlölöm, ahogy kívánom úgy undorodok tőle. Meg fog változni ez az érzés valaha is? A bizalom helyreállhat?
2011. szept. 12. 12:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:
Bizok benne hogy helyre tudjuk hozni, 1-2 éve ez még egy tökéletes kapcsolat volt, és én azokat a napokat szeretném visszahozni. Csak ezekután kérdéses.
2011. szept. 12. 14:13
 42/65 anonim ***** válasza:
1-2 éve? Azt mondtad tavaly már eljátszotta ugyanezt, 2 éve született a kicsi,azóta hanyagolod,3 éve volt egy komoly problémátok,amit azóta sem beszéltetek meg.Itt tényleg régóta rohad a dolog és nem csak 1-2 éve.Gondolom a 3 évvel ezelőtti gondig is el kellett valahogy jutni.Ne csapd be saját magad a tökéletes kapcsolatról,ez már régóta nem az és olyan,mintha gurulnátok lefelé egy lejtőn és mindenki a másikra nézne,hogy csináljon valamit.
2011. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom akkor jól megkínoztad magadat amíg végighallgattad kíváncsian a nőtől, hogy mi történt köztük.

Ne beszélj a nővel, beszélj a férjeddel! Mit mond? Miért tette, és mit akar ő? Miért van veled? Bánja-e amit tett? Hogy reagált mikor mindketten előtte álltatok, kit védett?

2011. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, hogy még lehet jó. De inkább rossz...
2011. szept. 12. 14:54
 45/65 anonim ***** válasza:
72%

Nyugtatókkal meg csak óvatosan, nehogy valami gond legyen így a picik mellett, míg vigyázol rájuk. Ne felejtsd, mennyire átérzik a lelkivilágunkat a gyerekek, ha tudsz kérj nagyszülői segítséget, vigyázzanak rájuk kicsit egy-egy óra is jó felüdülés lenne neked is a gyerekeknek is. Te is jobban fogsz tudni gondolkodni.

Kívánok erőt, türelmet!

2011. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
30%

"A nő meg már második alkalommal olyat tett meg neki a szexben, amit én 8 év után nem."


Te magad megválaszoltad, hogy miért is kellett a másik nő !!!

2011. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet házastársaknak nyíltan megbeszélni, hogy mit várnak el az ágyban?? Vagy elmenni szex terapeutához?? A legtöbb szétköltözés a komumnikáció elégtelen szintje miatt történik!
2011. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 A kérdező kommentje:
Most itthon marad velem egy hétig. Az ágyban a nő meg hagyta hogy a szájába élvezzen, ez azért sok. Meg akarja oldani a dolgokat. Mind a kettőjüket meghallgattam, és a nő mindig mást mondott.
2011. szept. 12. 15:41
 49/65 anonim ***** válasza:
52%
A "sok" egyénfüggő. Én is megengedem ezt a páromnak. És ez így jó nekünk.
2011. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
57%
Ha a férjed szeret, ennyi miatt nem hagy el. Te is megengedhetnéd, pld hogy gumival a szádba élvezzen, ha már ennyire szereti. Én is elfogadtam, hogy a nejem nem szerette, ezért ejakuláció előtt szóltam neki. Aztán meg elhagyott egy ifjú lovagért. Félek, hogy egy-két év múlva visszakönyörgi magát.
2011. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!