Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenképpen el kellene mondjam?

Mindenképpen el kellene mondjam?

Figyelt kérdés

Egy eltévedt csók párom kollegájával, nem beszámítható állapotban.

Félek ha elmondom minden megváltozik benne és dobhatom a 10 éves kapcsolatom. Borzatsztó lelkiismeret furdalásom van.

Elfelejthető, kiderülhat?


2011. szept. 13. 09:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%

hát velem is történt ilyen, csak nálunk az egyik jó haverommal csattant el. mi se voltunk beszámítható állapotban, így nekem olyan mintha álmodtam volna, így még fel sem bírtam fogni. én sem mondtam el a páromnak és nincs lelkiismeret furdalásom, mert mintha álmodtam volna.

szerintem felesleges elmondani, de ha ennyire káós vagy miatta a párod megfogja látni rajtad h valami nem stimmel veled ami persze a kibökéshez fog vezetni.

2011. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Ami az elkotyogást illeti, az a kérdés, hogy mennyire rendes a pasas, jóban van-e a pároddal, vannak-e komplexusai, amit ilyen sztorikal szivesen kompenzál, diszkrét vagy harsány, neki van-e párkapcsolata/családja (ha van, kizárt, hogy köpjön), mennyire tetszel neki, akarat-e tőled komolyabban valamit, sikeres-e a csajozásban (ha nem, az veszélyes). És persze az ész sem mindegy, egy ostoba fajankó ha nem is a pároddal közli, de a többi kollega előtt szivesen villant olyan pletykát, ami mások által is ismert emrekekről szól. (pl klassz srác ez az XY. Kár hogy a nője bármire kapható! stb)
2011. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan már,nem vagy szent,se apáca.Ennyi félrelépés belefér a 29 évedbe,ha mindenkinél csak ennyi lenne,a megcsalás fogalmát senki se ismerné.Felesleges ostoroznod magad,a cél az hogy túllépj rajta,és nem az hogy olajat önts a tűzre azzal hogy elmondod a párodnak.

A szülők arra nevelik a gyereket hogy mindig igazat mondjon,az élet viszont ésszerűségre nevel és kíméletre.

2011. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ne mondd el. A kollégát is kérd meg hasonlóra.


Én sohasem szoktam a helyesírásban kötözködni, de ez a "szenvedlyek" nagyon nagyon a padlóra küldött:D

2011. szept. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Párommal jó haverok is egyben. Mi voltunk nálluk, ők nállunk, van családja gyermekei.

Saját magam sem értem hisz soha nem is tetszett. Jó haver és kész.

Ja és tényleg másnap olyan volt, hogyha midezt csak álmodtam volna, aztán tudatosult csak bennem, hogy ez bizony álomnak elég valósághű volt. Ekkor ért a hidegzuhany.

2011. szept. 13. 10:30
 16/31 A kérdező kommentje:
Igen ezt utólag én is észre vettem bocsi.
2011. szept. 13. 10:31
 17/31 anonim ***** válasza:

Ne parázz. Akkor nem fog kotyogni, neki több vesztenivalója van. Ha nagyon forgatnád magad, annyit szért mondhatsz neki (csakis személyesen!!!) hogy "remélem a múltkori kettőnk közt marad".

Ami a bűntudatot illeti: magad mondtad, hogy nem voltál beszámítható állapotban, ezt akkor tudatosítsd is magadban. Válaszd külön a részeg és a józan énedet!

2011. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
59%
Azért legyen lelkifurdalásod,hogy nő létedre beszámíthatatlan állapotba kerültél! Ezt tudja tolerálni a párod? Ha igen,akkor hisz neked,ha hall róla. De ha nem akkor gáz.
2011. szept. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehetséges hogy a pároddal ezt együtt tervelték ezt ki, hogy próbára tegye a hűséged?
2011. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Nem nem lehet.

Párom tudta tolerálni az állapotom. Én is az övét.

2011. szept. 13. 10:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!