Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kikészít,...

Mit csináljak? Kikészít, meglop, és hazugságokat terjeszt.

Figyelt kérdés
Már egy farmer nadrágom sincs,a pulcsikat,mindent ellop,lassan nincsen mit felvennem, ma is rövid gatyában mentem mert elveszi a ruháim, bugyi,melltartó, mindent. Olyanokat terjeszt rólam hogy drogozok,és minden hétvégén a hányásomban fetrengek,részegen megyek haza,ilyenek. És már az egész utca rólam beszél.
2011. szept. 13. 20:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmnek is ilyenek voltak a mostohatesói, ő zárat szereltetett az ajtójára... De használt:D
2011. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Egy szobában alszunk,és olyan szekrényem van,amit nem lehet. De nem tudom vissza lopni ha nem tudom mit hova tesz.

Én 17 ő 15. De a méretünk sem akkora,hogy préseli magát bele nem tudom:O

2011. szept. 13. 20:14
 13/29 anonim ***** válasza:

akkor eladja vhova

lopj tőle te is

2011. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Ha nem is fér bele lehet tényleg szivatásból lopja a cuccaid, és mondjuk egy barátnőjénél rejtegeti. Nem láttad még soha rajta a te dolgaid?

Amúgy a szüleid meg nem csodálkoznak, hogy mire megy el az a sok pénzed, meg a ruháid hova tűnnek?

Tényleg a szüleidnek szólj, az ő dolguk megnevelni a tesód, nem a tiéd...

2011. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy erőszakos ember, de ha a szép szó nem használ, verd jól meg, hogy lássa, lesz következménye annak, amit csinál...
2011. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Melyik kérdés volt az amit kírtak nemrég? Valaki belinkelné?

Egyébként a szüleidhez fordulj, nem is értem miért nem ezzel kezdted, ez tényleg szemétség tőle :S

2011. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Ez volt az a kérdés ahol a kishúg lopja a nővére cuccait.Minden megegyezik sztem kivéve a kor. Nos látom nem csak te vagy ilyen helyzetben.Én valamennyire megfenyegetném ha tudnám hogy biztosan ő lopja el.Vagy egy ideig máshova rakd az új holmidat.Pl megkéred anyukádékat hogy hadd rakd oda egy ideig az ő cuccához.

2011. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

De múlt héten is több 10 000 forintot hagytam ott a boltban, vettem sminket és mindent,abból maradt egy szempillaspirál. Ellopta az egyik gatyám,az megvan de nem tudom hol volt és tiszta kosz,hiába van kimosva,meg van egy másik amit kitágított. Max. télen megyek rövid gatyába. :'(

Anyámék se csinálnak semmit,nem vesznek gatyát se,nekem meg nincs mindig arra pénzem.

2011. szept. 13. 20:26
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ismerős ez a kérdés, a másik oldalról tette fel a hugica nemrég, hiába mondta neki mindenki hogy nem normális, nagyon nagy arca volt. hát nem irigyellek, nem tudsz rá hatni, mert el sem jut az agyáig, hogy amit csinál ahhoz nincs joga/túllépi a határokat. de talán ha felfogja és ennek ellenére csinálja az még rosszabb. sajnos mást tényleg nem tudsz tenni, csak hogy elzárod a cuccaid. a szüleitek nem látják ezt amúgy? nem veszik észre vagy nem érdekli őket? mert az is durva ha ők ilyen szinten nem nevelik. gondolom jövőre érettségizel, hát akkor a helyedben én húznék jó messze fősuliba, vagy dolgozni, a lényeg hogy messzire.
2011. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Pár hordható pólóm van,2 pulcsi ami MÉG!!! megvan, meg talán egy hordható gatya,de az se farmer, csak úgy néz ki. Jó lesz így télen.

Amúgy nem tudok tőle elvenni semmit,mert leesnek rólam a ruhái.

2011. szept. 13. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!